Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Каюткомпания-място където офицерите пият чай и си приказват

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    повечето са лаици, не им връзвай кусур
    П.В.

    Comment


      ами то и Окун там пише :twisted:
      Ама са наистина много зле.

      Comment


        То не само Окун пише и моя приятел Ричард Уорт пише - статията за самолетоносачите е негова - сравнение между Есекс и Илъстриъс, Уилям Юренс Еволюция на Американската артилерия 1920-45, Юджин не се сещам фамилият, дето ми отпринти ти
        П.В.

        Comment


          Е трябва малко да ги по пресеят, аз сега си принтнах едно материалче за машините, изглежда интересно довечера ще го чета, ама едно 50% е плява и откровенни глупости (в смичъл подборката от статии). или просто аз попадам на такива

          Comment


            сега сайтът се разпадна и няма контрол.Модераторите нямат интерес да следят кой какво помества
            П.В.

            Comment


              И поради тази причина съвсем ще се скапе, аз ако прочета още един атериал от сорта и съвсем ще се откажа да го проверявам.

              Comment


                имам предвид, че няма реклами, изчезна информацията за чуждите кораби, форумите и т.н.
                П.В.

                Comment


                  ами той си казва човекът, че няма кинти.

                  Comment


                    А Импереца как поддържа сайта?Този
                    П.В.

                    Comment


                      с мерак
                      albireo написа
                      ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                      Comment


                        Сега ще се четкате ли или какво? :o

                        Comment


                          кога пък съм отказвал четка
                          albireo написа
                          ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                          Comment


                            Даа и аз си реша косата с четка, с гребен не ми е удобно.

                            Comment


                              така, като я гледам каква е....
                              П.В.

                              Comment


                                Какво ми е на косата бе?
                                Я простите матроси да ходите да си приказвате в кубрика.
                                Аа ма ха, плачете да построим линкор на въглища и да ви пратя по цял ден да риете въглища., или ако не се съберат чак толкова издънки (Одзава се измъкна за сладоледа ама той е симпатяга) да направим нещо дето да си има само един котел на въглища.

                                Comment

                                Working...
                                X