Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Каюткомпания-място където офицерите пият чай и си приказват

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #91
    абе гоги, тва в аватара ти какво е?
    albireo написа
    ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

    Comment


      #92
      Корабче, линеен крайцер, Примерно Рипълс.

      Comment


        #93
        Тц, не е Рипалс не е модернизиран и има тринога като Худ, това Ринаун със съндъка, но тое е със 114мм оръдия и ъпгрейд на 381мм снаряди
        П.В.

        Comment


          #94
          И аз си проверих снимката и до този извод стигнах, ама като си намеря свястна снимка ще сложа друго.

          Comment


            #95
            Видя ли ги тия леваци в Океан, дай днес пак да се погаргарим там!
            П.В.

            Comment


              #96
              Не мерси, вече преставам. Там са безнадеждни. Освен това аз готвя много хубаво и вкюсно и нямам никакво желание да си изповръщам червата катро им чета глупостите.

              Comment


                #97
                Гоги, можеш ли да ми сложиш за аватар Шарнхорст, дето ти го имаше?
                П.В.

                Comment


                  #98
                  Аз не мога ти от твоя профил трябва да си го направиш, ако искаш ще ти пратя снимка (ти какво направи с предната дето ти я смалих?) и после се обаждаш по телефона и аз те инструктирам стъпка по стъпка. Въпреки че е мнооого лесно. Амя явно те мързи.

                  Comment


                    #99
                    да продължим с анализите

                    Влизам сутринта и що да видя: кръгло 2000 поста в тази част на форума

                    Comment


                      Познай, чий принос е най-голям Моля те, не се обръща по-име към мен в Криле, защото искам да им го връщам анонимно, иначе Тони или Калоян ще разберат, че аз съм авторът Ренегат, който най-яко ги заяжда
                      П.В.

                      Comment


                        Amii, :roll: :roll: не мога да позная. Отмъщението е най сладко когатоп се знае от къде и защо бива налагано. А ти защо пишеш там Оставиги да си сънуват чоенвизмите и измислените си предстви за действителността.

                        Comment


                          Опитвам се да им покажа някои истини, давам що-годе добри сати, ползвам чуждестрани източници, а не идеологизиран боклук, а те като го преработят и става като Чони Чонев ¹2
                          П.В.

                          Comment


                            Е поне плащат ли добре??

                            Comment


                              ако 10лв. на страница е добре значи плащането е екстра.Освен това съм дал поне 10-12 статии, които още не са публикувани защото били набрани на машина, а не на компютър
                              П.В.

                              Comment


                                Хм. малко. и предвид че ще я омажат.....

                                Comment

                                Working...
                                X