Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Руският Флот

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Да, подготвили са се за отбрана и по всичко личи, че са пределно сериозни.

    Comment


      Кухулин написа Виж мнение
      Трябват им и още как. Особено десантите. Ако успеят да ги докопат читави, ще ги гушнат.
      Евентуално би им свършил работа само "Константин Олшански"(СДК "Кировоград" е по-стар и от бившите наши "Сириус" и "Антарес")но при наличието на 4 БДК-та от същият 775 проект в състава на ЧФ на РФ със или без "Олшански" все тая.А и по разни източници и СДК-то и БДК-то са в Донузлав.От тези кораби които са в Севастопол интерес може да предизвикат само "Тернопол" и "Славутич".

      Comment


        Еми стари, стари, но за "сирийския експрес" ще дойдат екстра. Особено ако Запада реши да прави нещо в отговор там.

        Comment


          Всичко що е десантно ще им е нужно, без значение от годинките. Освен "сирийския експрес" ще имат нужда от редовно снабядяване на Крим, по море. Стига, разбира се, украинските екипажи да не предприемат действия а ла "Кореец" в Чемулпо
          Снимки - http://niki-zlatev.blogspot.com/

          Comment


            "Сирийският Експрес" си беше живо помпане на мускули без реален ефект,Америка не се беше заела сериозно да "решава" "проблема Асад" иначе при реална морска блокада като в Югославия,БДК-тата само щяха да си обикалят покрай сирийските брегове.А и 5 БДК-та носят десант по-малко от една "Тарава",а и да не забравяме ,че проливите все още са турски а те винаги могат да намерят причина да не пуснат БДК-тата да минат.

            Comment


              Това е големия въпрос - дали турците няма да затворят целия ЧФ в Черно море.

              Comment


                Мда.

                Comment


                  Кухулин написа Виж мнение
                  Това е големия въпрос - дали турците няма да затворят целия ЧФ в Черно море.
                  Ами обещаха го вчера, ще видим дали ще го изпълнят. Но го бяха обвързали със съдбата на татарите а не отцепването на Крим. Та ми се струва че няма да стигнат до такава крайност.
                  This is my signature. There are many like it but this one is mine.

                  Comment


                    И на мен така ми се струва. Путин доста силно наблегна на татарите в речта си.

                    Comment


                      komuso написа Виж мнение
                      "Сирийският Експрес" си беше живо помпане на мускули без реален ефект,Америка не се беше заела сериозно да "решава" "проблема Асад" иначе при реална морска блокада като в Югославия,БДК-тата само щяха да си обикалят покрай сирийските брегове.А и 5 БДК-та носят десант по-малко от една "Тарава",а и да не забравяме ,че проливите все още са турски а те винаги могат да намерят причина да не пуснат БДК-тата да минат.
                      Това са си просто пожелателни наклонения. Ако Америка, ако Турция, на тема "ако", ако Иран пропусне през Каспия руски транспорти, които да минат и през Ирак, за какво са им БДК-тата ?
                      Проливите като са турски не спряха ли натовските кораби през 2008г.?
                      Според мен корабите ще се изтъргуват, а ако от Украйна отпадне Одеска, Николаевска и Източната част няма да имат нужда от никакъв флот.

                      Comment


                        Турция номера с проливите го е правила вече няколко пъти(Карибската криза е единият случай).Освет това по време на 8.8.8 в Черно море имаше една натовска корабна група а и никой не спря "Бърка" дето занесе "хуманитарна помощ" в Грузия.Турците имат свои интереси в Крим и ще си ги отстояват както те си решат освен това от 3 до 5 милиарда военна помощ от Америка на година никой не е идиот да отказва.

                        Comment


                          "Нам показали приказ министра обороны России Шойгу принимать украинские корабли в состав ЧФ РФ. Мы не согласились перейти на сторону РФ, а потому корабли отошли от причала и стали на якоря посреди озера Донузлав в метрах 500 от берега", - отметил он.
                          Ако е вярно, ще се изпълни поговорката че "малките камъчета обръщат колата". Пълна селяния, не много по-различна от ония бандеровци дето ошамариха директора на националната им телевизия.
                          This is my signature. There are many like it but this one is mine.

                          Comment


                            Това с корабите в момента е чиста история дебилизъм - нито им трябват, нито нищо - въпросът де факто вече е решен Крим къде ще бъде, не им пречеше нищо кавалерски да ги пуснат да си ходят по живо по здраво.
                            „Аз, Драгомир, писах.
                            Аз, Севаст Огнян, бях при цар Шишман кефалия и много зло патих. В това време турците воюваха. Аз се държах за вярата на Шишмана царя.“

                            Модератор на раздел "Военна Авиация"

                            Comment


                              Аз не мога да разбера защо им е това "кавалерство", каква полза биха имали от него? Зорлем да усилят украинския флот, при положение, че тепърва предстои да уточняват акваторията? Странен възглед в контекста на събитията.

                              Comment


                                Освен това, съдбата на корабите си е честа от положителния баланс (докато не е решена) при преговори. Малка карта, но - карта.

                                Comment

                                Working...
                                X