Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Авионовини

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Ниска ЕОП на F-22 GBU-39 и наличието на РЕП.

    Comment


      колко такова...ф-22 требва да докарат..ъъъ..за масиран удар?

      Comment


        ianko56 написа Виж мнение
        Ниска ЕОП на F-22 GBU-39 и наличието на РЕП.
        Реп-а от земята е по-силен, а когато те облъчват много станции от различни ракурси, ЕОП-а вече не е толкова нисък
        А и по-горе писаха - ешалонирано ПВО
        Сънят е слаб заместител на кофеина!

        Comment


          Kramer написа Виж мнение
          колко такова...ф-22 требва да докарат..ъъъ..за масиран удар?
          12 броя.

          Comment


            ianko56 написа Виж мнение
            F-22 може да носи 8 бомби GBU-39. ЕОП на високоточната бомба е 0.015кв.м. При масиран удар с GBU-39 и наличието на РЕП , съвременна ПВО трудно ще издържи.

            Вероятно не си наясно, но да те светна, GBU-39 Е SDB. ******** за масирания удар, РЕП и как нямало да издържи ПВО няма смисъл от коментар.
            Last edited by messire Woland; 27-04-2016, 21:21.

            Comment


              кало написа Виж мнение
              Вероятно не си наясно, но да те светна, GBU-39 Е SDB. ******** за масирания удар, РЕП и как нямало да издържи ПВО няма смисъл от коментар.
              Наясно съм за GBU-39 , че е SDB. Да те светна , че SDB Small Diameter Bomb e бомба с малък диаметър.

              Можеш да сипеш обиди , можеш да поставяш "двойки" ,но реалността не можеш да промениш:Хищника побеждава.
              Last edited by messire Woland; 27-04-2016, 21:22.

              Comment


                ianko56 написа Виж мнение
                Наясно съм за GBU-39 , че е SDB.
                Абе не си личеше.
                This is my signature. There are many like it but this one is mine.

                Comment


                  ianko56 написа Виж мнение
                  Наясно съм за GBU-39 , че е SDB. Да те светна , че SDB Small Diameter Bomb e бомба с малък диаметър.

                  Можеш да сипеш обиди , можеш да поставяш "двойки" ,но реалността не можеш да промениш:Хищника побеждава.

                  Опитът ми да те пообразовам е "обида"? Хм. Все пак радвам се, че си научил урока, явно съм бил полезен . И не - Хищника не побеждава - Арни го самоуби

                  Comment


                    Като сте почнали да говорите за някакви хищници, да се включа и аз. Velociraptor означава нещо като "бърз крадец/грабител", т.е. raptor не означава "хищник". А асоциацията на "раптор" с нещо особено опасно се дължи изцяло на филма Jurassic Park - където всъщност са показани други динозаври (справка Уикипедия).
                    Тъй че на този самолет нито името му е като име, нито обектът, породил името, е правилният. Според Уикипедия един от видовете велоцираптори е бил горе-долу с размерите на неголямо куче - тегло около 15 кг, височина около 50 см и дължина около 2 м (знам, че няма толкова дълги кучета). Някак не се чувствам застрашен от 15-килограмово всеядно животно, макар и със страховити нокти.

                    Comment


                      F-22 RAPTOR- за този хищник говорим.Страха от хищника е голям.Най много се страхуват най знаещите,защото добре знаят на какво е способен хищника.
                      Last edited by ianko56; 27-04-2016, 15:24.

                      Comment


                        Пак вундервафета се появяват...
                        Сънят е слаб заместител на кофеина!

                        Comment


                          Аз не мога да разбера, защо пращате 12 броя Ф-22 да хвърлят бомби, вместо да пратите около 2000 Томахавки - като ценови еквивалент?
                          Хем ако стане фал, врага няма да се радва, че е свалил всичките 13 Ф-22 (което е 99,999% сигурно) с безаналоговото си ПВО.

                          Comment


                            Страха е голям, да няма после извините мы не знали что он невидимый

                            Видеото от Румъния, бездомната котка, раптора, черния и Миг 21 казват всичко

                            Comment


                              Осем американски изтребителя F-15 C/D кацнаха в Графа



                              Осем американски изтребителя F-15 C/D се пребазираха на 28 април в авиобаза Граф Игнатиево, съобщиха от Министерството на отбраната. Те са от състава на 104-то Авиационно крило на Националната гвардия на щата Масачузетс.

                              Изтребителите ще участват в съвместната българо-американска летателна тренировка "Тракийски орел – 2016 г.". Съгласно плана за подготовка на Военновъздушните сили за 2016 г., тренировката ще продължи до 30 юни 2016 г.

                              От българска страна в "Тракийски орел – 2016 г." ще участват самолети МиГ-29, Су-25, L-39ZA, C-27J Spartan, вертолети AS 532 AL Cougar, Ми-24, Ми-17 и формирования от Зенитно-ракетни войски.

                              Ръководител на летателната тренировка е бригаден генерал Иван Лалов, командир на авиобаза Граф Игнатиево.

                              Целта на "Тракийски орел – 2016 г." е да се усъвършенства подготовката на личния състав от българските ВВС за изпълнение на съвременни тактики, техники и процедури и за работа в международна среда.

                              sause: https://news.bg/politics/osem-amerik...a-v-grafa.html
                              War, war never changes..

                              Comment


                                ianko56 написа Виж мнение
                                Наясно съм за GBU-39 , че е SDB. Да те светна , че SDB Small Diameter Bomb e бомба с малък диаметър.

                                Можеш да сипеш обиди , можеш да поставяш "двойки" ,но реалността не можеш да промениш:Хищника побеждава.
                                В кое точно "побеждава"?

                                Като се започне от неземната глупост за ЕОП о,ооооооо нещо си на супер-хипер боНбата, та се мине през гениалната идея чист тактически изтребител да бомби зло и ешелонирано ПВО.
                                Last edited by Super_Hornet; 30-04-2016, 13:27.

                                Comment

                                Working...
                                X