Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Барът където пилотите отмарят след полет и си приказват над чаша водка.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Едва ли са пуснали E, но може да е D

    Comment


      Може да. Дай няколко кадъра след виража. Поне C от D няма как да не различим

      П.П: Сигурно пилота сега му се иска да имаше един AIM-9. Реално навлизането на F-22 най-зле се отрази точно на F-15C/D. Къде пенсионирани, къде в гвардията. Има ирония в снимката.
      This is my signature. There are many like it but this one is mine.

      Comment


        Amazon написа Виж мнение
        Дай няколко кадъра след виража.
        Чекай малко да превъртя лентата

        Comment


          Май в Хонконг. Пренаселване, какво да правиш. Няма къде един Robinson да се стовари. А те не е като да не падат. Ако гледаме статистиката шанса да излетиш с това нещо и да не се пречукаш е 50/50. Един колега му отказаха да го качат на за урок по летене, защото не можело да го вдигне. А човека дори не е дебел. Просто едър, голям мъж. Инструктора и той добре сложен. Двамата надвишават максималната излетна маса. Ако пък внезапно се появаи средно-силен вятър. Ами ето я снимката:



          П.П: Жилищният комплекс дето е отзад е страшно депресиращ.

          This is my signature. There are many like it but this one is mine.

          Comment


            A-7(май?). Първата война в залива.
            Click image for larger version

Name:	10458154_734312259941523_6171722030676611118_n.jpg
Views:	1
Size:	82.7 КБ
ID:	544921
            This is my signature. There are many like it but this one is mine.

            Comment


              Amazon написа Виж мнение
              A-7(май?). Първата война в залива.
              A-7, но има нещо страшно съмнително, фанара е много мръсен и/или напукан, съмнява ме в това състояние да е летял. Някак ми се струва че е в Дейвис-монтана, и някой просто се е шегувал.

              Comment


                Може и да е вярно:


                Чисто технически ми е малко чудно как е постигнат ефектът на раздвояване в половината снимка - не ми изглежда да е правена панорама.

                Comment


                  Те са си вече по гробищата, нормално.



                  И тоя е от Дейвис-Монтан

                  Comment


                    bsb написа Виж мнение
                    Чисто технически ми е малко чудно как е постигнат ефектът на раздвояване в половината снимка - не ми изглежда да е правена панорама.
                    къде е раздвоено?

                    Comment


                      Там, където са нанесени марките с щампа се виждат следи от много неумело клониране. В оригиналната снимка, към която bsb е пуснал връзка, липсват.

                      Comment


                        Gaden Gogi написа Виж мнение
                        A-7, но има нещо страшно съмнително, фанара е много мръсен и/или напукан, съмнява ме в това състояние да е летял. Някак ми се струва че е в Дейвис-монтана, и някой просто се е шегувал.
                        И на мен ми направи впечатление. Обаче тях ги пенсионират веднага след първата война(аз дори не знаех че са участвали, научих покрай тази снимка) и ако е стоял над 20 години в пустинята...
                        This is my signature. There are many like it but this one is mine.

                        Comment


                          Здравейте, имам технически въпрос за UH-60L Black Hawk (и принципен също):

                          Гледам в Уикипедия следните цифри:

                          Empty weight: 10,624 lb (4,819 kg)
                          Loaded weight: 22,000 lb (9,980 kg)
                          Max. takeoff weight: 23,500 lb (10,660 kg)

                          И нещо не разбирам - излиза, че хеликоптерът вдига товар, почти равняващ се на собственото му тегло, и дори може да излети с товар по-голям от собственото му тегло...? Това физически възможно ли е, или аз нещо не схващам?
                          "No beast so fierce but knows some touch of pity."
                          "But I know none, and therefore am no beast."

                          (Richard III - William Shakespeare)

                          Comment


                            loaded не е същото като load

                            Comment


                              Искаш да кажеш, че влиза и горивото ли?
                              "No beast so fierce but knows some touch of pity."
                              "But I know none, and therefore am no beast."

                              (Richard III - William Shakespeare)

                              Comment


                                ne, zareden samolet e масата на самолета+ гориво + това. Ти го бъркаш с "товар" а то е "натоварен".

                                Comment

                                Working...
                                X