Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Модерните танкове

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Рипортвай, твое право е.
    След 5-6-700 хвалебствени поста как тоя танк е най-великото нещо на всички земни кълбета става вече натрапчиво и досадно. Иначе, просто не ти вярвам, колкото и да мажеш.
    "No beast so fierce but knows some touch of pity."
    "But I know none, and therefore am no beast."

    (Richard III - William Shakespeare)

    Comment


      Динайн, защо не се обосновеш с кое не си съгласен, а трябва пак да стигаме до фили/фоби и прочее.
      Last edited by Super_Hornet; 06-05-2016, 15:15.

      Comment


        Няма как да съм съгласен с глупости като това
        Т-14 отпред е застрахован от всички съществуващи и перспективни боеприпаси
        Какво да обосновавам? "всички съществуващи и перспективни боеприпаси" - с болд, италик или подчертано да го слагам, пак звучи неизмеримо тъпо. Има ли проведени дори елементарни общественодостъпни изпитания на бронята с поне 5 от най-разпространените муниции (примерно бронебойни танкови снаряди, за ракети и т.н. дори не претендирам), или въпросната броня да е участвала в поне един въоръжен конфликт, да е била удряна в реални условия с нещо, каквото и да било, та да се види и оцени какво става с машината? Да има каквито и да било данни за реалното й използване? Няма нищо такова, само заклинания, които в началото бяха забавни, после по-малко, а след 500 такива поста - вече гротескни.

        Кало може да заяви, че Армата държи и на пряко попадение от термоядрена бомба, аз трябва да обосновавам, че не може ли? Да си обосновава той, привеждайки данни от изпитания. Само че такива няма.

        Предвид, че това не е първия път, в които хващам Кало в такива бомбастични изхвърляния, които просто логически няма как да бъдат доказани, съм разбрал, че той не е наясно с границите на собственото си познание; нещо, което е "най-близо" до индивида, така да се каже. А щом не е наясно с това базисно нещо, как да му вярвам, че е наясно с каквито и да било други неща.
        "No beast so fierce but knows some touch of pity."
        "But I know none, and therefore am no beast."

        (Richard III - William Shakespeare)

        Comment


          Бих си направил труда да обясня на някой, дето вдява, но, Динайн, ти далеч не си сред тях . Глей си там трактора и не се меси в разговорите на възрастните

          Comment


            Добре, възрастните.
            Ама нали си имаш специална тема за Армата все пак. Със Супер Стършела ако сте се заели да колекционирате рекламни снимки от всеки един възможен ъгъл на танка, поне си направете албумче там. Иначе става омешване.
            "No beast so fierce but knows some touch of pity."
            "But I know none, and therefore am no beast."

            (Richard III - William Shakespeare)

            Comment


              Къде видя тия рекламни снимки?

              И най-добрата не руска серийна модернизация на Т-72.

              Comment


                Дай малко повече информация ако обичаш.

                Comment


                  gabocvet написа Виж мнение
                  Дай малко повече информация ако обичаш.
                  Модернизиран е един батальон в Чехия.

                  Comment


                    Не мен ми е интересна и съдбата на Грузинските 72-ки в Руската армия.Бяха помодернизирани малко от Израел.Отделно май две Чешки "Дани" бяха прикоткали.Де са ги дянали и тях?

                    Comment


                      T-72М написа Виж мнение
                      Не мен ми е интересна и съдбата на Грузинските 72-ки в Руската армия.Бяха помодернизирани малко от Израел.Отделно май две Чешки "Дани" бяха прикоткали.Де са ги дянали и тях?
                      В Украйна сигурно. Разни трофеи от 08.08.08 бяха забелязани там по линия на "Военторг".

                      Comment


                        T-72М написа
                        .....Отделно май две Чешки "Дани" бяха прикоткали.Де са ги дянали и тях?
                        108 са били, след разпада на СССР и изтеглянето на съветските войсги от ЦЕ са били предадени на Казахкстан и няма повече информация за тяхната експлоатация.

                        Comment


                          gabocvet написа Виж мнение
                          108 са били, след разпада на СССР и изтеглянето на съветските войсги от ЦЕ са били предадени на Казахкстан и няма повече информация за тяхната експлоатация.
                          В случая става дума за други доставки.

                          Иначе - няма точни данни за СИМ-те и останалото, което плениха във войната .

                          Comment


                            Прав си на Грузия са били доставени 47 М-77 през 2004г.

                            Comment


                              Sharana написа Виж мнение
                              В Украйна сигурно. Разни трофеи от 08.08.08 бяха забелязани там по линия на "Военторг".
                              сериозно се съмнявам, че каквото и да е от войната в Грузия е попаднало в Украйна.

                              Ето и основната информация - https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A2...%B8_%282008%29

                              Comment


                                Имаше едни полски ПЗРК "Гром" които се се появиха при опълченците.Едно от предположенията бе че са от грузинските трофеи!
                                Пиша "предположения" защото не съм проверявал в нета дали въпросните ПЗРК са били въоръжение в Грузия.

                                Comment

                                Working...
                                X