Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Безгилзов патрон и пистолет Velkov

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #31
    Връзката е информация за псевдо-безгилзовите патрони - това, за което питаше bsb. Иначе с цитати от Интернет аз мога да докажа, че луната е от сирене.
    Никто не обнимет необъятного! - Козьма Прутков
    A який чоловiк горилку не п'є - то вiн або хворий, або падлюка. - Невідомий українець

    Comment


      #32
      Нещо като модераторска намеса: Велко, в този форум е прието да се обосноваваме, точно както Ник прави. Моля, постарайте се, ако искате да Ви вземат насериозно тук.
      Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
      Проект 22.06.1941 г.
      "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

      Comment


        #33
        Nick написа Виж мнение
        Връзката е информация за псевдо-безгилзовите патрони - това, за което питаше bsb. Иначе с цитати от Интернет аз мога да докажа, че луната е от сирене.
        Този път си много прав! Никто не должен называть гильзовые патроны-безгильзовыми - Козьма Прутков

        Comment


          #34
          messire Woland написа Виж мнение
          Нещо като модераторска намеса: Велко, в този форум е прието да се обосноваваме, точно както Ник прави. Моля, постарайте се, ако искате да Ви вземат насериозно тук.
          Аз знам много "логични" обосновки на Козьма Прутков, но те са несериозни. Една от тях е: "Като сте толкова умни, защо не вървите вкрак?" Айнс-цвай !

          P.S. Доколкото разбирам, нито Вие сте модератор по тази тема, нито пък аз нарушавам някакъв регламент.
          Last edited by Velko Velkov; 01-05-2011, 17:26.

          Comment


            #35
            Velko Velkov написа Виж мнение
            P.S. Доколкото разбирам, нито Вие сте модератор по тази тема, нито пък аз нарушавам някакъв регламент.
            Има регламент за смислено участие във форумите. С две думи той гласи ако не можете да защитите твърденията си, не ни губете времето.


            Velko Velkov написа Виж мнение
            Аз знам много "логични" обосновки на Козьма Прутков, но те са несериозни. Една от тях е: "Като сте толкова умни, защо не вървите вкрак?" Айнс-цвай !
            Това подозрително изглежда като заяждане.
            albireo написа
            ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

            Comment


              #36
              Imperial написа Виж мнение
              Има регламент за смислено участие във форумите. С две думи той гласи ако не можете да защитите твърденията си, не ни губете времето.
              Аз не съм се включил във ваша тема , за да ви губя времето.
              Понеже и Nick сигурно е забравил каква е темата, да напомня: С моите изобретения БЕЗГИЛЗОВ ПАТРОН и ПИСТОЛЕТ ЗА БЕЗГИЛЗОВ ПАТРОН се отстраняват всички недостатъци на безгилзовия патрон и на картечния пистолет на италианската фирма BENELLI.(Има приложени чертежи)
              Така, че вариантите на коментариите би трябвало да са два:
              - Браво Велко ! Намерил си по - добро решение от BENELLI.
              - Велко, твоето решение е по-лоша от това на BENELLI, понеже ...
              Last edited by Velko Velkov; 01-05-2011, 21:46.

              Comment


                #37
                Браво, Велко!
                Никто не обнимет необъятного! - Козьма Прутков
                A який чоловiк горилку не п'є - то вiн або хворий, або падлюка. - Невідомий українець

                Comment


                  #38
                  Imperial написа Виж мнение
                  Това подозрително изглежда като заяждане.
                  Аз нито се заяждам с някого, нито обиждам някого, нито се обиждам на някого, просто показвам, че освен че пиша и чета.

                  Comment


                    #39
                    Nick написа Виж мнение
                    Браво, Велко!
                    Thank You !

                    Спасибо !

                    Благодаря !

                    Comment


                      #40
                      Самоцензурирано
                      Last edited by ; 14-01-2012, 07:15.

                      Comment

                      Working...
                      X