Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Технически въпроси що се отнася до портала

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    tonev написа Виж мнение
    аз пак да отправя предложение всяка тема стигнала 200 поста да се заключва.
    Аз пък не съм съгласен


    thorn

    Средновековните църкви в България

    Comment


      Thorn написа Виж мнение
      Аз пък не съм съгласен
      защо? във всички форуми в които се практикува са много доволни.
      Всяка алтруистична система е вътрешно нестабилна, защото е отворена за злоупотреби от страна на егоистични индивиди, готови да я експлоатират.

      Comment


        Кандидатура за модератор на спорната тема

        С този пост официално обявявам кандидатурата си за модератор на темите за произхода и подобните им. Не обещавам денонощно стоене нащрек пред компютъра, но отвреме навреме ще чистя насъбралия се боклук.

        Не планирам банове и безразборно триене, но смятам да удържа дискусията в рамки. Рамките са в постинга ми в „Как трябва бла.. бла..”


        Това е.


        thorn

        Средновековните църкви в България

        Comment


          Thorn написа Виж мнение
          С този пост официално обявявам кандидатурата си за модератор на темите за произхода и подобните им. Не обещавам денонощно стоене нащрек пред компютъра, но отвреме навреме ще чистя насъбралия се боклук.

          Не планирам банове и безразборно триене, но смятам да удържа дискусията в рамки. Рамките са в постинга ми в „Как трябва бла.. бла..”


          Това е.
          подкрепям!
          Всяка алтруистична система е вътрешно нестабилна, защото е отворена за злоупотреби от страна на егоистични индивиди, готови да я експлоатират.

          Comment


            Thorn написа Виж мнение
            С този пост официално обявявам кандидатурата си за модератор на темите за произхода и подобните им. Не обещавам денонощно стоене нащрек пред компютъра, но отвреме навреме ще чистя насъбралия се боклук.

            Не планирам банове и безразборно триене, но смятам да удържа дискусията в рамки. Рамките са в постинга ми в „Как трябва бла.. бла..”


            Това е.
            Не ми е работа, но защо не си създадете една група, в която да си обсъжате произхода? По този начин хем ще оправдаете съществуването на новите функции на форума, хем няма да товарите модераторите и да ги дразните с характера на дискусията, хем ще можете да се модерирате(поне предполагам, че може).
            Eighteen out of twelve apostles are buried in Spain.

            Comment


              а, каква добра идея!
              Иначе Торн най-вероятно ще бъде модератор на прабългарските теми.
              XV mile the sea brode is
              From Turkey to the Ile of Rodez...

              Comment


                Ханс написа Виж мнение
                Не ми е работа, но защо не си създадете една група, в която да си обсъжате произхода? По този начин хем ще оправдаете съществуването на новите функции на форума, хем няма да товарите модераторите и да ги дразните с характера на дискусията, хем ще можете да се модерирате(поне предполагам, че може).
                Защото форумът е исторически, темата е историческа и е интересна за достатъчно участници.


                thorn

                Средновековните църкви в България

                Comment


                  Търсачката на форума не работи.

                  Comment


                    Да, определено не работи както трябва.

                    Comment


                      Дали няма да е по-добре да се върне както преди-отгоре последните десет примерно нови мнения и да си цъкаш по тях...По-удобно беше...сега или трябва да влизаш по всеки раздел за да гледаш какво ново има или да цъкаш горе на "нови мнения" всеки път

                      Comment


                        За жалост не може, новата система не позволява онази старата функционалност. А за новата система не съм попадал на нещо подобно.
                        XV mile the sea brode is
                        From Turkey to the Ile of Rodez...

                        Comment


                          Абе момчета, кой беше този, който хареса този дизайн на форума, пред предишния (и с какво) и защо трябваше изобщо да се променя! Наистина, че ние българите обичаме да си правим живота по-сложен! Даже сина ми вика: " Защо ви са тези коалиции? Сега ще си като България срещу бившия Балкански съюз ли!"Видяхме го това сега и го оценяваме, че не е по удачно (за потребителите). То е като гевер 42 - хубава работа, ама циганска! Ех, все пак колекционерете го харесват!
                          Last edited by еМГето; 23-07-2008, 04:38.

                          Comment


                            Дизайна може да се сменя свободно - най-долу на заглавната страница, точно над картинката WebCounter, има едно поленце дето позволява да се сменя дизайна.
                            Сегашният стандартен е същия като стария, няма почти никакви промени.
                            XV mile the sea brode is
                            From Turkey to the Ile of Rodez...

                            Comment


                              Може ли да се направи нещо да не се налага като се четат мнения, постоянно да се прави хоризонтален скрол?
                              "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

                              Comment


                                Да се разшири прозореца на браузера?!
                                Не, не знам защо ( и дали - поста не става ясно дали винаги се появява хоризонтален скролл) се налага това постоянно. Обикновено темите се "раздуват" хоризонтално когато някой вмъкне в поста си прекалено голяма картинка, иначе са си ок.
                                XV mile the sea brode is
                                From Turkey to the Ile of Rodez...

                                Comment

                                Working...
                                X