Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мнения за форума (т.е. книга за оплаквания и препоръки)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #91
    Птане

    Здравейте,
    Аз съм "новак" във форума. Съвсем скоро ми бе дадена възможност да се "чуе" гласът ми и много неща "на са ми ясни".
    Кой има право да си постави аватар или това е привилегия?
    Прави ми впечатление, че аватарите изчезнаха.
    Как се разбира кой е Модератор или Администратор, за да задаваме въпросите си директно, а не да ни разбират всички във форума колко сме прости?
    „Ако се борим, можем да загубим, ако не се борим, сме загубени" - Ханс Улрих Рудел

    Comment


      #92
      Добре дошъл във форума, Neno Er.
      Всеки има право да си поставя аватар, подпис и титла под името. Тези неща се контролират от потребителските настройки. Има ограничения за размера на аватара, но са изрично посочени. Ако има нещо неясно, погледни ръководството на форума и можеш да питаш тук или в работния форум.

      Модераторите на всеки раздел са изрично посочени към всеки раздел в най-дясната колонка. Допълнително можеш да провериш като използваш връзката "виж форумните лидери". Тук.

      Comment


        #93
        gollum написа Виж мнение
        Добре дошъл във форума, Neno Er.
        Всеки има право да си поставя аватар, подпис и титла под името. Тези неща се контролират от потребителските настройки. Има ограничения за размера на аватара, но са изрично посочени. Ако има нещо неясно, погледни ръководството на форума и можеш да питаш тук или в работния форум.

        Благодаря,
        Явно бях объркал нещо настройките. При мен не излизаха никакви аватари.Нали съм "новак".
        „Ако се борим, можем да загубим, ако не се борим, сме загубени" - Ханс Улрих Рудел

        Comment


          #94
          Макар и все още кратък, много се радвам от престоя си тук. Хубавите мнения се ценят, лошите се "задраскват". В този ред на мисли, искам да се извиня, че първите ми няколко поста бяха плачевно неориентирани, плахи и глупави. Взех си бележка и от тук нататък внимавам повече. Поздрави!

          Comment


            #95
            Най-готиният форум

            Това е най-готиният форум и за мен е чест да съм в него ! Тук има толкова прекрасни събеседници

            Comment


              #96
              Не естествено! Тук се шири диктатура и модераторски произвол!
              Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

              请您死在地狱般的阵痛
              [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
              きさまはしんでくださいませんか
              [kisamawa shinde kudasaimasenka]

              Comment


                #97
                Аз съм с латинска клавиатура и не мога да пиша на кирилица, преди имаше КРЕДОР мод но сега го няма??
                Можели пак да го сложат тази опция
                С най-добри чувства.
                Last edited by gollum; 12-09-2008, 12:18. Причина: обръщане на кирилица
                since 1453
                from İstanbul

                Comment


                  #98
                  Значи така предлагам частта "Световни Войни" да се промени като се добавят раздели към сегашните и този форум придобие такъв вид

                  Първа Световна Война
                  Междувоенен период
                  Втора Световна Война
                  Въоръжение за тези периоди
                  Структура и тактика на войските


                  Това се налага за да се изчистят разделите на форума "Оръжие и Военна Техника"от теми като

                  Японски стрелкови оръжия през ВСВ
                  Газ
                  ВСВ авиацията накратко
                  Авиационни двигатели от ВСВ

                  и т.н. и "Оръжие и Военна Техника" да придобие насоченост към съвременните периоди и тези от блиското минало както и към преспективното развитие на оръжието и военната техника
                  СТРАТЕЗИТЕ МИСЛЯТ СТРАТЕГИЧЕСКИ

                  Comment


                    #99
                    Ако може също нов раздел във форума "Оръжие и Военна Техника"
                    именуван " БА развитие и въоръжение " където да се обсъжда цялостното ни въоръжение плановете за превъоръжаване и текущото състояние на тяхното изпълнение
                    Да се прават оценки както във аспекта на предишни въоръжения и това как кореспондират със приеманите сега ,така и със конкурентните им на пазара на оръжие а и във съседните страни
                    Освен това да се дава информация как оръжия на въоръжение във БА са
                    се държали при използвани учения и военни сблъсъци както във самата БА така и във други армии(което е най-интересно и важно за оценяване на техните качества)
                    Да се дават експертни и лаишки(все пак е демокрация) мнения и предложения свързани със въоръжаването на БА а освен това и структурата и и начина и на действие изграждане и принципите заложени както при реализацията на действието и така и като цялостна оценка и политика за гарантиране изпълнението на задачите и възможностите да се парират колективни(във системата на НАТО)
                    така и непредсказуеми заплахи от съседи,глобални сили и нелинейни
                    заплахи
                    СТРАТЕЗИТЕ МИСЛЯТ СТРАТЕГИЧЕСКИ

                    Comment


                      Римско I написа Виж мнение
                      все пак е демокрация
                      Къде? Тук?
                      albireo написа
                      ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                      Comment


                        все пак е демокрация
                        Ъъъъъ, не, хъм, това е заблуда, дължаща се на прехвърляне на реалности отвън. Форумът не е демократично място. По-скоро е умерена диктатура, в която няма неограничена свобода на словото, а ограничена. И има привилегии за старите членове на форума или за хора, които са по-добре приети от управата на форума, а пък за други има ограничения. А определен вид изяви въобще не се допускат на форума и хората, които са отговорни за тях се прогонват. Това е положението и е добре да се знае, че е така. На когото не му харесва, то е хубаво да знае, че всичко това важи само за този форум, който е едно мъничко местенце в необятното Интернет-пространство.

                        Що се отнася до направените предложения, то аз поне съм против: разделът "Оръжие и Военна Техника" е създаден, за да вмества теми, отнасящи се до конкретни типове въоръжение, обхващащи всички исторически периоди. Всяка тема, която се отнася само до технологичната страна или дори до чисто тактическото приложение на конкретен вид въоръжение, е за там. Историческите раздели са с по-общ характер и обхващат много по-широк кръг проблеми.
                        Що се отнася до раздел посветен специално на БА, всичко зависи от това дали има чак такъв интерес и дали има с какво да се запълни.

                        Comment


                          Imperial написа Виж мнение
                          Къде? Тук?
                          Всъшност приехте твърде сериозно този момент
                          Понеже съм писал а не съм говорил явно не си е проличало че това е шеговито вметване(един от недостатъците на интернет е че вложените емоции в написаното не винаги се разбира правилно но вината си е моя тъй като не използвах смеликон)

                          Колкото до положението във форума той си е частна организация и домакините имат пълни права за определяне на правилата администриране и контрол към което нямам никакви претенции
                          СТРАТЕЗИТЕ МИСЛЯТ СТРАТЕГИЧЕСКИ

                          Comment


                            ха ха ха Виц на седмицата Тук ? Демокрация? В този вертеп на произвола и модераторската саморазправа ли бе? В този форум банят само като споменеш по-отделно части от словосъчетанието "Свобода, равенство и братство!" за пълното словосъчетание - пращат мутри да те прибият. Това е най-деспотичния, тоталетарен и шуробаджинашки форум на който съм стъпвал някога - а те са много.

                            Ех, хубаво е да си шуро-баджанак в такъв форум
                            Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

                            请您死在地狱般的阵痛
                            [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
                            きさまはしんでくださいませんか
                            [kisamawa shinde kudasaimasenka]

                            Comment


                              gollum написа
                              Хайде малко по-сериозно, ако темата нямаше смисъл, нямаше да я правя. Ето, Римско ² е дал предложения за структурно преустройство на форумите. ЗА такива неща. Освен това и за оплаквания от произвол, хвалби (ако такива има) и прочее. От критиката, особено от конструктивната, може да има полза.
                              Всъщност това е доста "несериозна" тема, нали! По отношение на оплакванията, за новите потребители дет ги мързи да четат (порицавам таз практика, но и аз съм го правил (доста рядко все пак)), от оплаквания файда нема (по-лесно е да се оплачеш на арменския поп, некой му имаше номера тук, ма и тогаз пак сигурно няма да има ). Така, че темата може да се преформулира, например кат: Книга за похвали и препоръки.

                              Comment


                                Напоследък се забелязва странно отсъствие на произволни и непроизволни банове, т.е. настъпва гибелен демократизъм. Това, разбира се, бързо може да се промени. Тук искам да сложа емотикона "haha", ама не може...

                                Comment

                                Working...
                                X