Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мнения за форума (т.е. книга за оплаквания и препоръки)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Това си е чиста демагогия!
    Въпросът не беше кой, какво допринася, а докога сами ще си плюете в лицето и ще позволявате на едно лице да остава безнаказано за действия, за които другите отнасят годишни банове.
    Сънят е слаб заместител на кофеина!

    Comment


      monte christo написа Виж мнение
      Уважаеми потребители на форума
      Като четете желязната логика на лицето Динаин, което съвсем нагло и съвсем цинично се прави на ни лук яло-ни лук мирасало, сега разбирате ли защо навремето в Израел гърмяха автобусите с невинните граждани по тях? Разбирате ли защо започнаха да гърмят автобусите и по България?
      Всъщност, от изявите на лицето Динаин в БС, цялата кегила я е срам...
      Скиваш ли как нарушаваш форумният правилник? Аз ако бях модератох да сим ти плесна поне половин година бан за нарушаване на точка 2.6.4. от правилника.
      Отделно има ена функция за игнориране на потребители, която им скрива мненият. Аз така съм си скрил някой от безмозъчните съветофили.

      Comment


        Отделно има ена функция за игнориране на потребители, която им скрива мненият. Аз така съм си скрил някой от безмозъчните съветофили.
        Много е полезна - откак не съм модератор (преди нямаше как) я ползвам с кеф, направо си злоупотребявам с нея. Не ги разбирам останалите - това е най-лесното решение.

        Comment


          Абе не е много лесно. Модераторите не могат да се игнорват, за жалост

          Comment


            Да, за това си прав - има този недостатък системата и е неприятно - и аз се сблъсквам с него. Но това е един проблем от сто, грубо казано (т.е. в повечето случаи, когато не искам да чета нещо не е писано от някой, който е и модератор). Но пък не е и толкова трудно волево да прескачаш нечии мнения - а е и полезно като упражнение.

            Comment


              Много злъч и злоба има тука!Защо така бе колеги?Немога да разбера с какво точно Dinain толкова много дразни определени хора?Човека си има мнение и си го отстоява!Аз лично уважавам мнението му въпреки,че не съм съгласен с него!Големи хора сме,а се дърлиме като малки деца!

              Comment


                Не мнението му е проблем, а държанието му.
                Най-често той започва с обидите, другите му отвръщат.
                Вторите печелят бан, въпросният се отървава само със зачистване на мненията. И това не е от вчера.
                Сънят е слаб заместител на кофеина!

                Comment


                  Gaden Gogi написа Виж мнение
                  Скиваш ли как нарушаваш форумният правилник? Аз ако бях модератох да сим ти плесна поне половин година бан за нарушаване на точка 2.6.4. от правилника.
                  Това е твоя неправилна интерпретация.

                  Първото, което е, че аз въобще не споря с опонента. Аз просто констатирам. Пък и въобще не се интересувам от неговата етническа, расова, професионална или сексуална ориентация. Това е негов проблем. Нас ни интересува проблемното поведение на лицето Динаин, от което можем да изградим характеристика на неговата същност. Схвана ли?

                  Не успя? Добре... Да речем, че съм луд, който си е въобразил, че е говорител на всички кегелот. Нас ни интересува не неговата ориентация, а неговата същност.


                  Второто, което е това, че точка 2.6.5 напълно подкрепя горната ми констатация (теза). Точно зарди циничната и нагла политика, която не се гради на компромиси, заминаха доста автобуси, и, съответно, подобна политика води до чутовен антагонизъм, буквално подплатен от експлозиви.

                  Защото аз не искам, като отида на нощен клуб в Хайфа, и под дискотечните звуци диджеят попита:

                  - Готови ли сте да избухнем?!

                  И какво? Под неговият плот да се чуе:

                  - Аллах-у Акбар!

                  Comment


                    ValBo написа Виж мнение
                    Не мнението му е проблем, а държанието му.
                    Най-често той започва с обидите, другите му отвръщат.
                    Вторите печелят бан, въпросният се отървава само със зачистване на мненията. И това не е от вчера.
                    Не, уважаеми. Проблем е държанието на други твои ортаци, които започват крамолите и това е повече от очевидно - визирам кристо и кало например, които МНОГОКРАТНО влизат със заяждания към мен, които в повечето случаи игнорирам. От поне година. Включително и този път, когато съм писал общ пост, без обръщение към никого, на което първият скача с обиди. Това се повтаря поне 15 пъти вече. Разбира се, не съм видял твое оплакване от тях, нали? Няма и да видя. Въпреки че никога не съм ги търсил, конкретно т.нар граф периодично го прави. И си носи последствията. Ето защо твоята жалейка е повече от фалшива и на твое място щеше да ме е срам от такова лицемерие.

                    Нямам нищо против да ме модерират, но чак ми е смешна тази патетична доносническа кампания от хора, които очевидно се дразнят от вижданията ми, но в безсилието си могат единствено да псуват и да се заяждат. И накрая да се жалват на "властите".

                    ПП Проблемно е държанието им за форума, за мен не толкова. Дебелокож съм, така че давайте, продължавайте със заяжданията. Аз се забавлявам, понеже показват безсилието ви.
                    "No beast so fierce but knows some touch of pity."
                    "But I know none, and therefore am no beast."

                    (Richard III - William Shakespeare)

                    Comment


                      messire Woland написа Виж мнение
                      Има едно нещо, което съвсем очевидно не е разбрано (и вероятно няма шанс да бъде разбрано - над интелектуалните възможности на коментиращите тук е): това, което се цени в дискусиите е неутралността, опита да се стигне до същината на обсъждания предмет или тема без да се опитваме да воюваме за истината на една от страните.
                      Воланд, дано имаш предвид абсолютно всички, пак повтарям - аболютно всички [1]. Защото, ако имаш предвид само част от коментиращите тук, същевременно говорейки за неутралност в дискусиите, да вадя ли от архивите да видят и другите, как онова лице злоупотребваше с положението си във форума, придържайки се към "неутралността" в дискусииите?


                      [1] теб ще те изключим, защото нали все пак трябва да има някой надинтелектуален, който да бъде в състояние да анализира

                      Comment


                        Хм, честно казано, дори не знам какво да коментирам този пореден плач - вижте само несвързаните постове на "оплакващите се", май липсват само кемтрейлс и илюминатите... Извинете, но какво по-нагледно доказателство за всичко, което е описал Воланд по-нагоре? Дори не става въпрос вече за обективни дискусии или избягването на емоционалност... Имам чувството, че някои потребители просто не могат да водят нормален разговор, нормален в смисъл разумен.

                        Нека "жертвите на модераторски произвол" се замислят, ако могат, защо Ясен никогаш не е бил модериран? И как тяхното участие се различава от неговото? Но се съмнявам, че нещо ще се промени, ясно е, че повечето (всички?) пишещи по модерните теми го правят само и само да избиват собствени пристрастия и да се заяждат с опонентите.

                        Решение как дискусиите да станат по-смислени няма; явно ще си кретаме както в момента. Аз лично ще модерирам съвсем малоумните постове и отявлената пропаганда, както аз я разбирам. Който смята, че възгледите му за световното положение не получават нужния респект на тези форуми - никой не го задължава да участва. Но знаем, че това е това е почти невъзможно -> Click image for larger version

Name:	Someone+is+wrong+on+internet.png
Views:	1
Size:	38.3 КБ
ID:	548634
                        XV mile the sea brode is
                        From Turkey to the Ile of Rodez...

                        Comment


                          ValBo, няма смисъл! Те всички смятат, че с кало се заяждаме с лицето Динаин и го обиждаме?!? Не очаквай широкоскроен панорамен поглед...

                          И как все най-обидените са във този форум - не мога да разбера?!? Прав беше Андрей Слабаков...

                          Comment


                            Dinain написа Виж мнение
                            Не, уважаеми. Проблем е държанието на други твои ортаци, които започват крамолите и това е повече от очевидно - визирам кристо и кало например, които МНОГОКРАТНО влизат със заяждания към мен, които в повечето случаи игнорирам. От поне година. Включително и този път, когато съм писал общ пост, без обръщение към никого, на което първият скача с обиди. Това се повтаря поне 15 пъти вече. Разбира се, не съм видял твое оплакване от тях, нали? Няма и да видя. Въпреки че никога не съм ги търсил, конкретно т.нар граф периодично го прави. И си носи последствията. Ето защо твоята жалейка е повече от фалшива и на твое място щеше да ме е срам от такова лицемерие.

                            Нямам нищо против да ме модерират, но чак ми е смешна тази патетична доносническа кампания от хора, които очевидно се дразнят от вижданията ми, но в безсилието си могат единствено да псуват и да се заяждат. И накрая да се жалват на "властите".

                            ПП Проблемно е държанието им за форума, за мен не толкова. Дебелокож съм, така че давайте, продължавайте със заяжданията. Аз се забавлявам, понеже показват безсилието ви.
                            ООО, разбира се!
                            Всички други са в ...., а ти целият в бяло!

                            Ще си позволя да се самоцитирам
                            ValBo написа Виж мнение
                            Не че ще има полза, ....
                            Сънят е слаб заместител на кофеина!

                            Comment


                              Ще се самоцитирам от 2008:


                              Докато не сте си изградили достатъчно авторитет пред хората, които са ….ъъъъ, не знам какъв термин да употребя /няколко примерни термина – „старите кучета”, „ядрото”, „форумната управа” или каквото и да е друго като име, но горе-долу ви е ясно на всички за кои става дума/ – нямате равни права. Онези, пък които са толкова зелени, че не знаят за кои хора става дума – те пък нямат хич никакви права.

                              Тази система е единствената, която по някакъв начин работи. И само тя спасява бойна слава от пързалянето в ямата, където е дир.бг и куп подобни форуми.


                              С две думи - Динайн няма да бъде баннат по принцип. Имаше спорове за модерирането му - той сам се отказа от модериране. Какво повече искате. Пристрастността му не е нещо необикновено. Всички си имаме пристрастия, аз включително. Живи хора сме. Старайте се да ги изразявате по начин, който не е кръчмарски и обиден за останалите. Когато не се получава - ще трием според разбиранията на неизбраната от потребителите форумна олигархия

                              Вижте - цялата идея на Бойна слава е да е площадка за разумна и спокойна дискусия. За която са нужни две неща - да има интересен контент и да не се нарушават поне минимални правила за приличие. Ако нещата, които пишете са много интересни, ще има и толериране дори и на на участници, които си позволяват по-хард изказвания. Като естествено ще трием онези, които прекаляват. От друга страна - ако някой няма какво да каже, не ка поне не пречи на другите. С времето ще се научите сами да усещате границите и няма да има проблеми.


                              thorn

                              Средновековните църкви в България

                              Comment


                                Как може някой да си въобрази дори за секунда, че графът-каторжник се заяжда и обижда някого? Това не се е случвало ни веднъж в цялата история на БС! Нечувано!
                                За над 15 години откакто пиша по форуми, този или други, нито веднъж не съм слагал който и да е участник в игнор-листа - поради дори минималния шанс той да напише нещо интересно, което ще пропусна. Напоследък за пръв път се замислям сериозно да го направя, предвид че за едно конкретно лице съм вече почти убеден, че този шанс е 0.00%, докато заяжданията наближават 100%.
                                "No beast so fierce but knows some touch of pity."
                                "But I know none, and therefore am no beast."

                                (Richard III - William Shakespeare)

                                Comment

                                Working...
                                X