Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мнения за форума (т.е. книга за оплаквания и препоръки)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Моля модераторския екип да вземе под внимание действията на колегата си Guy de Mont Ferrand, който използва дадените му права по твърде съмнителен начин. Та повода за оплакването ми е следният:
    След като темата за Произхода на Асеневци, в поверения му подфорум - Средновековна българска история, дълго време стоеше без някой да пише в нея, на 18.10.2014 Guy de Mont Ferrand реши да и влее в живот, по доста странен начин, а именно с един пост - ¹ 473, състоящ се от нападки към мен. Аз разбира се му отговорих още същия ден - пост ¹ 474. Благодарение на словесната агресия на Guy de Mont Ferrand темата обаче живна, като в нея се започнаха да се обсъждат интересни въпроси свързани пряко или косвено с нея. Guy de Mont Ferrand обаче, странно защо като модератор, вместо да се намеси по обсъжданите въпроси, се включваше само и само да изсипва поредните кофи с помия върху мен, без да каже и дума по обсъжданите въпроси. Включването му на 23.10 - пост ¹ 486, беше толкова неадекватно, че се наложи другият модератор да му изтрие мнението. Мисля, че това прецедент във форумната история, но пък е отлична илюстрация за това колко Guy de Mont Ferrand не може да си сдържа нервите. Отчаян, от факта, че първо не се поддавах на неговите провокации и благодарение на това темата не замяза на свинска кочина, както и от очевидното нежеление на другия модератор да допусне подобно нещо, Guy de Mont Ferrand прибегна към един, както се казва курвински номер, без извинение, като ми прати следното съобщение:
    Stan,

    Извършили сте нарушение на правилата за участие във Форуми Бойна Слава.

    Нарушение: Обида към друг член на форума
    -------
    Обида към друг член на форума.
    -------

    Това нарушение носи 2 наказателни точки и може да доведе до ограничен достъп до форумите докато изтече. Сериозни нарушения нямат срок на давност.
    Припомняме Ви, че при регистрацията си сте се съгласили да спазвате правилата за участие във форумите.

    Оригинален текст:

    И какво мислите е посочено като нарушение? Моят пост ¹ 474 от 18.10. При това целият, без конкретно посочване в кое точно изречение или дума съм нарушил някое правило. Много интересно, предупреждение за наказание за пост писан преди 6 (шест) дена!, на който самият Guy de Mont Ferrand е отговорил още тогава и 6 дена е стоял и никой не е забелязал някакво нарушение във въпросния пост (включително и самия Guy de Mont Ferrand!), и чак сега, след като видя, че нито се поддавам на провокациите му, нито другия модератор ще търпи свищините му, Guy de Mont Ferrand, реши да ползва въпросния пост като „оръжие”. Всеки може да види и прецени въпросния пост.

    Comment


      Гледам от известно време, че в подписа на Dinain липсва червения надпис "Модератор". Понеже не срещнах съобщение в този дух, да питам - тази промяна само подписа ли засяга или Dinain вече не е член на модераторския екип?

      Comment


        Кухулин е наблюдателен - редактирах си подписа. А от модераторски действия се отказах преди около 2 месеца, но предполагам, че ме е сложил на игнор и затова не е разбрал.
        "No beast so fierce but knows some touch of pity."
        "But I know none, and therefore am no beast."

        (Richard III - William Shakespeare)

        Comment


          Не мога да те сложа в игнора, защото още си член на модераторската група. Но за добро или лошо вече нямам желание да те слагам в игнора, проблема изгуби актуалност.

          Comment


            Днес (29.10.2014) прибл. между 16 и 21 ч. връзката с форума беше много тегава. Не знам дали е било от моя комп или и при други хора е имало същия проблем, но практически не можеше да се отвори форума.

            Comment


              При мен беше същото.
              "No beast so fierce but knows some touch of pity."
              "But I know none, and therefore am no beast."

              (Richard III - William Shakespeare)

              Comment


                Blackwolf написа Виж мнение
                Днес (29.10.2014) прибл. между 16 и 21 ч. връзката с форума беше много тегава. Не знам дали е било от моя комп или и при други хора е имало същия проблем, но практически не можеше да се отвори форума.
                Дн¸м и я имел подобные проблемы.
                http://vseknigi.3dn.ru/publ/19-1-0-186

                Comment


                  И при мене беше така.

                  Comment


                    Не се сетих къде да питам, та тук: кво стана с темата за акънджиите?

                    Comment


                      SRH написа Виж мнение
                      Не се сетих къде да питам, та тук: кво стана с темата за акънджиите?
                      Аха и аз така?

                      Comment


                        Ами сега ще погледна. Води се изтрита по някаква причина, понеже не съм я следил - не знам защо. Ще я възстановя и заключа, докато се разбере и стане ясно защо се е случило.
                        Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                        Проект 22.06.1941 г.
                        "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                        Comment


                          Stan написа
                          И какво показа проверката?
                          Ако няма интерес да се пише по същество все тая дали ще е заключена, но ми се струва, че е добре да не се трие, а да стои за архив - все пак има текст на Ги, аз качих линкове към разни статии и т.н., гледам свалят ги хората.

                          Comment


                            Стига вече. Колкото до определението, Стан - извърташ нещата, недей, няма нужда. Оттук нататък случаят е приключен, темата ще бъде отключена ако има интерес и това е, а всички неща, които имат лично да си кажете - нека да са изцяло лични.
                            Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                            Проект 22.06.1941 г.
                            "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                            Comment


                              Тц тц, каква заплетена драма, Интерстелар ряпа да яде

                              Comment


                                Трябва ни тема за модерните геополитически сблъсъци, които се вихрят наоколо "тези дни"! Сегашните теми са само на локално ниво, прекалено са ограничени!

                                Comment

                                Working...
                                X