Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Майтапи ¹ 4

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Нещо (на руски език е), което на мен ми се видя забавно. Филма не съм го гледал, но интерпретациите на различните режисьори са забавно написани .

    Comment


      How To Sing The Blues / Руководство начинающего блюзмена
      "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

      Comment


        Sailor_Malan написа Виж мнение
        Интересния въпрос е и защо всъщност е било необходимо радистите навахо да използват във връзката помежду си собствения си език ако според тебе гласова комуникация не се е употребявала до 90те години на века.

        (За яснота на постинга - по-горе в темата става дума, че се е употребявал само морз. Морзовата азбука не е език! - бел.моя)
        "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

        Comment


          Според някои от изпитните работи „най-високият връх на Рила е Еверест", „най-големият проблем на Рила е отрицателният естествен прираст"; „в Рила животните са защитени от червения кръст"; там се намират и седемте Рилски езера, но най-голямото е Байкалското, а „животинският свят е предимно от говеда".


          Луди, луди

          Comment


            Още по темата:

            Бисери от матурите II - Еверест е в Рила
            05 юни 2009 / News.dir.bg
            Тазгодишните матури на зрелостниците показаха фрапантно незнание по география, сочат резултатите, оповестени от просветния министър Даниел Вълчев.
            Най-високият връх на Рила е Еверест, е написал зрелостник, явил се на държавния зрелостен изпит по география и икономика, разказа пред журналисти Вълчев за бисерите от изпитите, предаде БТА.
            Друг ученик написал, че най-големият проблем на Рила е отрицателният естествен прираст. Трети, че Боровецката седловина Рила се свързва със Средновековието. Сред писанията от матурите били открит и бисери като - най-голямото от седемте Рилски езера е Байкалското, Рила планина се влива в река Искър, Рила се разделя на три части от Родопите.
            Според цели 11% от явилите се на изпит по география пък нос Калиакра и Мадарският конник са в Родопите. Над 5 на сто смятат, че България е на едно от първите места в света по раждаемост, а над 9% – че сме в челните класации по средна продължителност на живота.
            Очевидното е и нежелание да се осмислят фактите и да се разсъждава. Няма как иначе да обясним защо над 1000 зрелостници са решили, че в Дунавската равнина не се отглежда пшеница, а ориз, или че във Варна няма корабостроене, коментираха от експертите на МОН.

            ДАЛЕКУ ОД СЛОБОДАТА
            И НЕРАЗДЕЛЕНИ ОД НЕА
            ОВДЕ ПАДНАА 40 ХЕРОИ
            НА ИЛИНДЕН

            Паметна плоча, Крушево,
            ИЛИНДЕН 1953

            Comment


              ДАЛЕКУ ОД СЛОБОДАТА
              И НЕРАЗДЕЛЕНИ ОД НЕА
              ОВДЕ ПАДНАА 40 ХЕРОИ
              НА ИЛИНДЕН

              Паметна плоча, Крушево,
              ИЛИНДЕН 1953

              Comment


                Ей тия пичове къртат кочината отсекъде - http://www.cracked.com/article_17019...ike-pussy.html
                (\_/)
                (°_°)
                (> <) <- This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.

                Comment


                  Servimg is a free image hosting and upload service. Our image sharing service allows you to upload, host and share images and photos to forums and blogs.
                  ДАЛЕКУ ОД СЛОБОДАТА
                  И НЕРАЗДЕЛЕНИ ОД НЕА
                  ОВДЕ ПАДНАА 40 ХЕРОИ
                  НА ИЛИНДЕН

                  Паметна плоча, Крушево,
                  ИЛИНДЕН 1953

                  Comment


                    ДАЛЕКУ ОД СЛОБОДАТА
                    И НЕРАЗДЕЛЕНИ ОД НЕА
                    ОВДЕ ПАДНАА 40 ХЕРОИ
                    НА ИЛИНДЕН

                    Паметна плоча, Крушево,
                    ИЛИНДЕН 1953

                    Comment


                      Приказка за мравката и щуреца
                      "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

                      Comment


                        albireo написа
                        ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                        Comment


                          Кадафи опъва палатката си в Рим
                          Луд умора нема

                          Comment


                            Now (The Liberation of Baghdad, Sandow Birk, 2007) and then (Освобождение Минска - 3 июля 1944, В.Волков, 1955)
                            ...
                            Attached Files
                            "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

                            Comment


                              На¼добрите карикатури во светот
                              ДАЛЕКУ ОД СЛОБОДАТА
                              И НЕРАЗДЕЛЕНИ ОД НЕА
                              ОВДЕ ПАДНАА 40 ХЕРОИ
                              НА ИЛИНДЕН

                              Паметна плоча, Крушево,
                              ИЛИНДЕН 1953

                              Comment


                                Столетният сокол
                                "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

                                Comment

                                Working...
                                X