Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Майтапи ¹ 4

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Одна человеческая клетка содержит 75Мб генетической информации
    2. Один сперматозоид содержит 37.5Мб.
    3. В одном миллилитре содержится около 100 млн сперматозоидов.
    4. В среднем, эякуляция длится 5 секунд и составляет 2.25 мл спермы.
    5. Таким образом, пропускная способность мужского члена будет равна:
    (37.5Мб x 100M x 2.25)/5 = (37 500 000 байт/сперматозоид x 100 000 000 сперматозоид/мл x 2.25 мл) / 5 секунд = 1 687 500 000 000 000

    байт/секунду = 1 687.5 Терабайт/с

    Получается что женская яйцеклетка выдерживает эту DDoS-атаку на полтора терабайта в секунду, пропуская только один выбранный пакет данных и является самым офигенным в мире хардварным фаерволом...
    Но тот один пакет, который она пропускает, валит систему на 9 месяцев..
    То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

    Comment


      Из руския баш:

      - Не, аз разбирам, финландците са пичове и аз бях щастлив в неделя, когато моята нокиа сама премести часа с един час напред... а в понеделник се оказа, че е превела с един час напред и будилника... много мислих... високи технологии!

      От форум за организиране на сватби, чернова на сценарий:
      Бандата на роднините иска откуп за невестата, отрядът на жениха, окичен с пейнтболни автомати, отива да я освободи. Сватбата ще организираме в някой изоставен завод. По-оригинално от това е само да хвърлим тъщата с парашут.

      Из женски форум:
      - А бе нали размера на гърдите се предавал по наследство. Мойте защо са първи размер, пък на майка ми са четвърти?
      - Ами взела си гените на баща си.
      Last edited by pnp5q; 13-04-2009, 22:56. Причина: Ценна добавка
      "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

      Comment




        Книгата запознава читателя с изключително важния проблем за аргументацията на древната хронология.
        ...Eдин от главните резултати на новата хронология, това е "глобалната хронологична карта", която позволява разкриването на смайващи измествания в хронологията, чрез които средновековната история от Х–ХV²² в. е изкуствено "удължена" от хронолозите на ХV²² в.
        Анализът показва, че "античността" и средновековието са двете лица на едни и същи реални събития, случили се не по-рано от Х в. от н.е.
        Книгата е уникално събитие в международния научен живот, никой няма да я подмине равнодушно.

        Comment


          Ето как се купува ядрено оръжие от България - http://www.youtube.com/watch?v=VmklEKmAnWI
          Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

          Comment


            12 най-кофти грешки с Фотошоп
            "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

            Comment


              Кхх, негъра с белия корем е зъл

              Comment


                9 най-откачени оръжия
                "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

                Comment


                  Може би не са точно за тази тема, но на мен са ми смешни







                  И нещо съвсем авангардно:



                  Снимките са от форума на Криле -
                  warfare,war,lodging,airfare,cheap flights, airline tickets,cheap airfare,car rentals,vacation packages,cruises

                  Comment


                    Една реклама от едно списание от едно време.
                    Attached Files
                    Eighteen out of twelve apostles are buried in Spain.

                    Comment


                      albireo написа
                      ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                      Comment


                        Online магазин
                        Пишем о своём частном доме
                        War, war never changes..

                        Comment


                          Comment


                            Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                            Проект 22.06.1941 г.
                            "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                            Comment


                              Фоторепортаж от автомобилно шоу в Китай:

                              Фотогалерия: Новите китайски автомобилни клонинги

                              Може да си играем на, познай оригинала...
                              Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                              Comment

                              Working...
                              X