Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Майтапи ¹ 4

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts


    Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
    Проект 22.06.1941 г.
    "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

    Comment


      Инструкции за употреба на танк "Тигър":

      „Аз, Драгомир, писах.
      Аз, Севаст Огнян, бях при цар Шишман кефалия и много зло патих. В това време турците воюваха. Аз се държах за вярата на Шишмана царя.“

      Модератор на раздел "Военна Авиация"

      Comment


        Сабщение на ТААС:
        "Вчера, около 9.00 часа месно време, руски петролен танкер, успешно отблъсна нападение на тежко въоръжени кораби на сомалийски пирати. След като унищожи, три съда на нападателите, танкера се потопи и отегли по неизвестен курс."

        .
        ..И кажи ми ти страннико,
        чувал ли си звук,
        по- велик от тропота на хиляди коне!!?...

        Comment


          BAGA_TUR написа Виж мнение
          Сабщение на ТААС:
          "Вчера, около 9.00 часа месно време, руски петролен танкер, успешно отблъсна нападение на тежко въоръжени кораби на сомалийски пирати. След като унищожи, три съда на нападателите, танкера се потопи и отегли по неизвестен курс."

          .
          Капитанът на айсберга повишен в чин
          http://www.bukvite.com

          Comment


            BAGA_TUR написа Виж мнение
            Сабщение на ТААС:
            "Вчера, около 9.00 часа месно време, руски петролен танкер, успешно отблъсна нападение на тежко въоръжени кораби на сомалийски пирати. След като унищожи, три съда на нападателите, танкера се потопи и отегли по неизвестен курс."

            .
            Модерна версия на закачките за комбайните и тракторите
            albireo написа
            ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

            Comment


              :-)))))))))

              Imperial написа Виж мнение
              Модерна версия на закачките за комбайните и тракторите
              Neka да го напиша та да не остане някой в неведение::
              Съобщение на ТАСС:" Сегодня на советско-китайской границе китайские танки напали на наши мирно пахающие тракторьi. Наши тракторьi ответили на огня и улетели....."

              Comment


                Нов катериц и катерица
                А пък вий знайте ли, че т.нар. "несъзнателно отношение към социалистическата собственост" е било от начало и до край вражеско дело, та с право е предизвиквало възмущението на съответните отговорни другари? Аз току-що научих как са стояли нещата в една братска държава - от тази брошура на ЦРУ, хвърляна над Никарагуа през 80те.
                "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

                Comment


                  Imperial написа Виж мнение
                  Модерна версия на закачките за комбайните и тракторите
                  ТАСС съобщает:
                  Вчера американская подводная лодка сталькнулась с айзберг и утанула.
                  Капитан айзберга награждьон ордени имени Ленину.

                  /да ме прощавате за лошия руски, но мисля че сте хванали идеята: Айсберг, Голденберг, Розенберг, името няма значение - винаги евреите са в дъното на всяко нещастие - от Титаник та до наши дни/.
                  This is my signature. There are many like it but this one is mine.

                  Comment


                    Моля ви се, не се опитвайте да пишете на руски. Ако много се налага, но не сте уверени във възможностите си - помолете мен. Ще ви преведа без пари.

                    РускияТ в последните няколко поста нанася почти осезаеми физически увреждания_на моя крехък мозък ...

                    Dinain:
                    Last edited by Dinain; 23-11-2008, 19:06.
                    Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

                    请您死在地狱般的阵痛
                    [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
                    きさまはしんでくださいませんか
                    [kisamawa shinde kudasaimasenka]

                    Comment


                      княз Крылов написа Виж мнение
                      Моля ви се, не се опитвайте да пишете на руски. Ако много се налага но не сте уверени във възможностите си - помолете мен. Ще ви преведа за без пари.

                      Руския в последните няколко поста нанася почти осезаеми физически уврежданияна моя крехък мозък ...
                      За някои би могло да се напише и така - "Моля Ви, не се опитвайте да пишете на български. Ако много се налага, но не сте уверени във възможностите си - помолете някой можещ. Ще ви го преведе за без пари.

                      Българският през последните няколко месеца нанася почти осезаеми физически уврежданияна моя крехък мозък ... "

                      Цитат, однако!
                      Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
                      Неизвестен руски адмирал

                      Comment


                        Odzava написа Виж мнение
                        За някои би могло да се напише и така - "Моля Ви, не се опитвайте да пишете на български. Ако много се налага, но не сте уверени във възможностите си - помолете някой можещ.
                        Предлагам това да бъде включено в правилника на форума. Само че не за без пари.

                        Однако, цитата е от женски род на руски език, като ще се хващаме за буквата.

                        Comment


                          Всъщност, употребата на "за" пред "без пари" е напълно погрешна.

                          Comment


                            Всъщност, употребата на "за" пред "без пари" е напълно погрешна.
                            И аз така мисля, затова съм го отбелязал в червено.
                            "No beast so fierce but knows some touch of pity."
                            "But I know none, and therefore am no beast."

                            (Richard III - William Shakespeare)

                            Comment


                              именно, но след теб, всички го пишат така . стреснати от червеното, вероятно.

                              Comment


                                Не съм аз виновен! Г-н Крилов, поправете граматиката си - подвеждате форума!
                                "No beast so fierce but knows some touch of pity."
                                "But I know none, and therefore am no beast."

                                (Richard III - William Shakespeare)

                                Comment

                                Working...
                                X