Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Майтапи ¹ 4

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Attached Files
    ДАЛЕКУ ОД СЛОБОДАТА
    И НЕРАЗДЕЛЕНИ ОД НЕА
    ОВДЕ ПАДНАА 40 ХЕРОИ
    НА ИЛИНДЕН

    Паметна плоча, Крушево,
    ИЛИНДЕН 1953

    Comment


      Тъпчилеща са известен български род. Много големи търговци от Варна.
      Виж техния прякор от къде идва не е много ясно.
      http://www.bukvite.com

      Comment


        Цитат от статията: Явор Колев, "Компютърни престъпления" в ГДБОП: Интернет не е свещена крава, ще ограничим пиратството
        "Постоянно правим операции по неутрализиране на пиратски сайтове и доставчици на интернет с пиратски сървъри. Според доклад на френска евродепутатка, който излезе наскоро, ако не бъдат предприети сериозни рестрикции към пиратството, до 2015 г. Европейският съюз ще загуби 240 млрд. евро и 1.2 млрд. работни места."
        Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
        Проект 22.06.1941 г.
        "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

        Comment


          - Докторе, помогнете ми да си разкарам комплексите...
          - А какви имате?
          Шепот:
          - Зенитно-ракетни.
          War, war never changes..

          Comment


            Откога в нашата мила родина ги има тия две неща:
            "Пернишки университет по телекомуникации, компютри и архитектура"
            "Коалиция за устойчиво развитие"?
            Боже, боже ... за първото не съм сигурен, дали името е такова, но второто го има със сигурност.

            Поправка: Подсказаха ми, че Пернишкият университет вече бил имал друго име, "Европейски политехнически университет", така че поне едното не е така.
            Last edited by messire Woland; 24-11-2010, 15:38.
            Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
            Проект 22.06.1941 г.
            "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

            Comment


              И тази можеше да е вицепрезидент...
              Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.
              Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

              Comment


                че то този - http://thinkexist.com/quotation/the_...at/346874.html - вече беше президент. два пъти.

                Comment


                  Нищо и няма на мама Гризли, грешка на езика.

                  Comment


                    Do you think Sarah Palin is qualified to run for president?



                    Необичайно единодушие в демократична държава.

                    Comment


                      Във форум с висока научна мисъл, трябва да имаме предвид какво означават някои изрази

                      Преводи на популярни академични изрази

                      "Отдавна е известно..." = Нямах време да проверя данните.

                      "Забелязваме очевидна тенденция" = В това, което ви казвам, няма никакъв смисъл.

                      "Въпреки че не бе възможно да намерим категорични отговори на поставените въпроси..." = Експериментът беше неуспешен, но още се надявам да го публикувам.

                      "За проучването избрахме три примера" = Останалите резултати бяха пълна мъгла.

                      "Показвам ви типичен пример" = Това беше най-красивата графика.

                      "Ще представим резултатите в следващия си доклад" = Може и да си направя труда да го напиша, ако ме принудят/финансират.

                      "Според моя опит..." = Веднъж.

                      "В няколко случая..." = Два пъти.

                      "В редица случаи..." = Три пъти.

                      "Смята се, че..." = Аз смятам.

                      "Общото становище е..." = И приятелят ми смята така.

                      "Решението е правилно в определени параметри" = Грешно. Грешно. Грешно.

                      "Според статистическия анализ..." = Според слуховете...

                      "Статистически ориентирана проекция на значимостта на нашето откритие" = Съвсем случайно предположение.

                      "След внимателен анализ на наличните данни" = Бастисах три страници с бележки, когато съборих чашата си с бира.

                      "Ясно е, че са необходими много допълнителни проучвания, преди да постигнем пълно разбиране на този феномен" = Хич не го разбирам... И никога няма да го разбера.

                      "След допълнителни проучвания на колегите ми..." = И те не го разбират.

                      "Тази област е изключително важна за изследване" = Темата е тъпа и безсмислена, но ми я натрапиха от научната комисия.

                      Comment


                        Добро място за падане на метеорит.

                        http://rayofhalifaxproductions.com/26662

                        Comment


                          На същата вълна:



                          Truth will save the world

                          Comment


                            Comment


                              Елените се ползват от всички северни нации. Обаче тези тук животинки са ползвани от холандците:
                              Attached Files
                              Никто не обнимет необъятного! - Козьма Прутков
                              A який чоловiк горилку не п'є - то вiн або хворий, або падлюка. - Невідомий українець

                              Comment


                                Има един стар сериал "Хрониките на младия Индиана Джоунс", в който видях сюреалистичната атака на кавалерийска атака с... противогази. Но се оказа, че такова нещо наистина имало:



                                А това вече е ъпгрейд:
                                "No beast so fierce but knows some touch of pity."
                                "But I know none, and therefore am no beast."

                                (Richard III - William Shakespeare)

                                Comment

                                Working...
                                X