Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Добрич на три морета :D

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #16
    Мейдън пак тръгват на турне , палете свещи ...
    Това, че съм схванал някои неща, дължа на разклатеното си здраве.
    Да си болен, значи да разбираш.
    Без болестта не разбираме кое е най-важно. Но можем прекрасно да разберем всичко останало.

    (Емил-Мишел Чоран, "Тетрадки 1957-1972")

    Comment


      #17
      Ако беше по Коледа, щях да се включа веднага в сбирката. Просто вече се прибрах в София и за жалост ще пропусна. Добре, че Шеленберг ми писа смс, напоследък съм доста ангажиран и нямам много време за писане.

      Comment


        #18
        Значи още един отпадна, останаха двама, ама като гледам единия ToMaS за последно е влизал на 15.09.2007, а NATAN на 05.12.2007 малко ме съмнява да видят темата навреме или личните съобщения които съм им пратил. При мене работат е много несигурна, както ви казах по рано аз ще ви осведомя тук във форума на 9 или 10-ти. Ако вие знаете други съфорумници кажете им. Както казах и по рано, ако имате познати които поне малко се интерисуват от история взимайте поне да стане навалица
        Къде и да одиш, къде и да шеташ, не се срами, не се плаши българин да си.

        Никой не е по-сляп от този, който не иска да вижда.

        Войната е много сладко нещо за тези, които не са я виждали.

        Comment


          #19
          Shelenberg написа
          Значи още един отпадна, останаха двама, ама като гледам единия ToMaS за последно е влизал на 15.09.2007, а NATAN на 05.12.2007 малко ме съмнява да видят темата навреме или личните съобщения които съм им пратил. При мене работат е много несигурна, както ви казах по рано аз ще ви осведомя тук във форума на 9 или 10-ти. Ако вие знаете други съфорумници кажете им. Както казах и по рано, ако имате познати които поне малко се интерисуват от история взимайте поне да стане навалица
          Да ще ми вкиснете бирата ... се едно да черпиш японец с ориз :kill_myse
          Това, че съм схванал някои неща, дължа на разклатеното си здраве.
          Да си болен, значи да разбираш.
          Без болестта не разбираме кое е най-важно. Но можем прекрасно да разберем всичко останало.

          (Емил-Мишел Чоран, "Тетрадки 1957-1972")

          Comment


            #20
            Shelenberg написа
            ако имате познати които поне малко се интерисуват от история взимайте поне да стане навалица
            Може ли да доведа и лица от противния ( т.е. от женски ) пол :o
            SEMPER AGRESSUS

            Comment


              #21
              Взимайте народе няма никакви проблеми. Иначе дано времето се пооправи че с тези снегове моите шансове да се прибера намаляват
              Къде и да одиш, къде и да шеташ, не се срами, не се плаши българин да си.

              Никой не е по-сляп от този, който не иска да вижда.

              Войната е много сладко нещо за тези, които не са я виждали.

              Comment


                #22
                Е, аз излитам към мястото на срещата.
                SEMPER AGRESSUS

                Comment


                  #23
                  После искаме рапорт!
                  XV mile the sea brode is
                  From Turkey to the Ile of Rodez...

                  Comment


                    #24
                    Значи първо да питам Хелкет да ли ми е получил sms-a. Иначе не успях да дойда защото не ме пуснаха за 10, а за 11, (абе военни какво да ги правиш ) както си и знаех и за това по-рано бях предложил тази дата, ама няма значение да се надяваме лятото или по рано на друга среща, където да мога да присъствам. Пък и лятото покрай концертите може да се направи среща и със съфорумници от други градове, но за сега има време. Иначе как мина срещата, кои бяхте и къде ходехте? Ако има снимки качвайте ги освен, ако не сте много пияни
                    Къде и да одиш, къде и да шеташ, не се срами, не се плаши българин да си.

                    Никой не е по-сляп от този, който не иска да вижда.

                    Войната е много сладко нещо за тези, които не са я виждали.

                    Comment


                      #25
                      ДО
                      ФОРУМИ БОЙНА СЛАВА
                      тук



                      Р А П О Р Т


                      от потребител HELLCAT


                      ГОСПОДА,
                      Имам чест да поднеса на Вашето внимание доклад за събитията в Добрич от 10 - ти того.
                      Часът и мястото на срещата бяха известни: 1900ч. под Часовника на центъра до Ирландския пъб. В указаното място и в уречения час се явиха 1 регистриран ( Вашият покорен слуга ) и 1 гост ( мой приятел, вербуван за каузата ). Хер Шеленберг своевременно ни уведоми за невъзможността да почете събитието. След толеранса от 15 мин. 1 регстриран и 1 гост взеха командирско решение: "Срещата на ФБС в Добрич да се проведе с всички налични сили" и отидоха в бирарията "Тримата панцергренадири и котката". Срещата се проведе в задушевна атмосфера, гарнирана с художествено - музикална програма: Германски военни маршове, хореографска постановка на балет "Валкюрите", облечени в униформата на женските спомагателни части на Луфтваффе и стриптийз ( стриптизетата беше в униформата на военнослужаща от СС, с инкрустирани свастики на еротичното й бельо ) и с много, много бира и изискани блюда от разкладката на Вермахта. В разгара на нощта, след подаването на сигнал "Въздушна тревога", срещата се прекрати и всички се отправиха към бомбоубежището.
                      Моля, приемете уверения в най - високата ми почит.
                      HELLCAT
                      Last edited by Sir Gray; 14-01-2008, 10:24.
                      SEMPER AGRESSUS

                      Comment


                        #26
                        !!!

                        Shelenberg написа
                        Значи още един отпадна, останаха двама, ама като гледам единия ToMaS за последно е влизал на 15.09.2007, а NATAN на 05.12.2007 малко ме съмнява да видят темата навреме или личните съобщения които съм им пратил. При мене работат е много несигурна, както ви казах по рано аз ще ви осведомя тук във форума на 9 или 10-ти. Ако вие знаете други съфорумници кажете им. Както казах и по рано, ако имате познати които поне малко се интерисуват от история взимайте поне да стане навалица
                        Поздрави на всички!
                        Следя отдавна темата и много исках да се видим но, за съжаление нямах тази възможност. Скоро се обзаведох с вносна булка и съм си издухал всички възможни почивки за да бягам да оправям документи за виза и постоянно пребиваване на жена ми. Между другото тя е руски гражданин но дядо и е бил 100% чуваш и доста интересни неща ми се разказаха за тази република ( Чувашия) както и за самите хора там. Много интересен език имат и като го слушаш имаш чувството че още малко и ще разбереш за какво ти говорят

                        Comment


                          #27
                          Ами NATAN ако лятото се направи друга по сериозна среща пази си някой ден отпуск и с удоволствие можеш да вземеш дядото на срещата, ако има такава възможност.

                          Иначе Суворов защо не си бил на срещата :sm186:
                          Къде и да одиш, къде и да шеташ, не се срами, не се плаши българин да си.

                          Никой не е по-сляп от този, който не иска да вижда.

                          Войната е много сладко нещо за тези, които не са я виждали.

                          Comment


                            #28
                            !!!

                            Shelenberg написа
                            Ами NATAN ако лятото се направи друга по сериозна среща пази си някой ден отпуск и с удоволствие можеш да вземеш дядото на срещата, ако има такава възможност.

                            Иначе Суворов защо не си бил на срещата :sm186:
                            Дядото , ветеран от войната за съжаление вече не е между живите.
                            Но за среща през лятото определено ще се постарая!

                            Comment


                              #29
                              Пичове 5-7 юли когато е Калиакра рок феста в Каварна, ще мина през вашия район и може да измислим нещо тогава.
                              (\_/)
                              (°_°)
                              (> <) <- This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.

                              Comment


                                #30
                                Добра идея !
                                SEMPER AGRESSUS

                                Comment

                                Working...
                                X