Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Майтапи

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Longanlon написа
    Е, не - това просто НЕ МОЖЕ да е истина!!!!

    http://www.vestnikataka.com/forum/viewtopic.php?t=1301
    Ъъъ, мале ... ужасно е, наистина. Но пък в края на краищата лудостта и глупостта по хората ходят.
    Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
    Проект 22.06.1941 г.
    "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

    Comment


      Може ли някой от модераторите да си направи труда да почисти тази клоака от форума? Моля.
      "No beast so fierce but knows some touch of pity."
      "But I know none, and therefore am no beast."

      (Richard III - William Shakespeare)

      Comment


        А, що не го разчиствайте - това все пак е темата за майтапи, а тези неща могат да се приемат или откъм абсурдната и смешната им страна, или... впрочем, можете да видите какво става в главата на човек, който ги приема сериозно .

        Comment


          Абе хайде направо да прекратим тази тенденция за превръщането на Майтапи в място където се занимаваме с национал-дебилизмите в Бг нета. На всички ни е ясно, че ги има такива, да си седят там в своите клоаки и точка. Важното е че тук нямат място нали така? Не мога да разбера обаче какво е това любопитство и тая страст, тоя изследователски плам едва ли не, с който се втурваме да ги коментираме и толкоз. Нека да си оставим този раздел за наистина смешни и весели неща - Майтапи. Вярно че идиотията е смешна, но довреме...
          Recalibrating my lack of faith in humanity...

          https://www.youtube.com/watch?v=MvqjkS6t9Yk

          Comment


            Защо? Какво да направя като нацинал-дебилизмите ги направиха част от живота.
            тази неделя изпращах майка ми на автогарата и по стечение на обстоятелствата станах неволен потърпевш на яростна пропаганда. Главно действащо лице - момче на 20-25 години. Второстепенни лица - възрастни жени и аз. Главното действащо лице в продължение на около 30 минути ни обесняваше най-важните неща от живота - а имено бомбата в клуба на Атака (с ей такива сачми, дето убиват по няколко човека на веднъж, с ей таква дупка в пода и прочие ей такива работи), преминаването на хора от едно място в ГЕРБ (най-силния довод беше, че всъщност в Добрич нямали и 5 човека, пък продажните вестници писали за цели 70 човека). И други подобни неща, но аз малко се отплеснах. Дойде момента да се обясни защо нямат нищо общо с Хитлер и нацизма. Много просто - "вече е научно доказано", че Хитлер е евреин, а тяхната организация нямала нищо общо с евреите. Не издържах и смело подкрепих човека, като обявих на жените, че дори има данни, че Хитлер е половин негър.
            За радост този факт предизвика дълбок размисъл, осигурил ни тишина за известно време.

            Comment


              Matrosov написа
              ... Дойде момента да се обясни защо нямат нищо общо с Хитлер и нацизма. Много просто - "вече е научно доказано", че Хитлер е евреин, а тяхната организация нямала нищо общо с евреите. Не издържах и смело подкрепих човека, като обявих на жените, че дори има данни, че Хитлер е половин негър.
              За радост този факт предизвика дълбок размисъл, осигурил ни тишина за известно време.
              Браво! Аплодирам такива начинания
              Много ми хареса.
              Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
              Проект 22.06.1941 г.
              "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

              Comment


                Всъщност не негър а етиопец и не половин ами четвърт. Както вече е изветсно в научните кръгове хитлер произхожда по майчина линия от рода на Мадам Лили - жената на абисинския консул в Мадейра
                Recalibrating my lack of faith in humanity...

                https://www.youtube.com/watch?v=MvqjkS6t9Yk

                Comment


                  хахаха, пък учинайката на шурея му била доведена пралеля на Нелсън Мандела

                  Comment


                    Longanlon написа
                    хахаха, пък учинайката на шурея му била доведена пралеля на Нелсън Мандела
                    Нема да обиждаш Мадиба ей! Да не се кълнеме!
                    Recalibrating my lack of faith in humanity...

                    https://www.youtube.com/watch?v=MvqjkS6t9Yk

                    Comment


                      Matrosov написа
                      Защо? Какво да направя като нацинал-дебилизмите ги направиха част от живота.
                      тази неделя изпращах майка ми на автогарата и по стечение на обстоятелствата станах неволен потърпевш на яростна пропаганда. Главно действащо лице - момче на 20-25 години. Второстепенни лица - възрастни жени и аз. Главното действащо лице в продължение на около 30 минути ни обесняваше най-важните неща от живота - а имено бомбата в клуба на Атака (с ей такива сачми, дето убиват по няколко човека на веднъж, с ей таква дупка в пода и прочие ей такива работи), преминаването на хора от едно място в ГЕРБ (най-силния довод беше, че всъщност в Добрич нямали и 5 човека, пък продажните вестници писали за цели 70 човека). И други подобни неща, но аз малко се отплеснах. Дойде момента да се обясни защо нямат нищо общо с Хитлер и нацизма. Много просто - "вече е научно доказано", че Хитлер е евреин, а тяхната организация нямала нищо общо с евреите. Не издържах и смело подкрепих човека, като обявих на жените, че дори има данни, че Хитлер е половин негър.
                      За радост този факт предизвика дълбок размисъл, осигурил ни тишина за известно време.
                      ***** По-леко с големите шрифтове! И въобще с глупавия национализъм - модератор

                      ДА СИ ВЛЯЗА В АМПЛОАТО НАЛИ ТАКА МЕ ЗАБЕЛЯЗАХТЕ
                      Прочее и аз съм написал ода в чест на Волен Сидеров
                      Ако сте добрички не ми триете мненията тук ще ви я пусна/при обещание че и нея няма да триете/.
                      Самата ода е много хубава в ултра патриотичен стил ,бляскави сравнения и възвишен стил.
                      Last edited by Administrator; 17-05-2006, 11:23.
                      www.bgnauka.com/forum ТУК Е ИСТИНАТА!!!

                      "...защото езикът на селянина му е даден, не за да плещи, а за да лиже ботуша на господаря...и ако той не лиже този ботуш, който трябва, този език следва да бъде изтръгнат....

                      Comment


                        Абе пичове, от сутринта съм се нажулил с много ракия и мезета, а преди малко се сетих, че довечера съм на работа, всъщност след час и половина. Кво ше праиме са???
                        (\_/)
                        (°_°)
                        (> <) <- This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.

                        Comment


                          Лорд: Обади се че си болен.

                          Останалите: Хора, това вече не е майтапи, ами някаква лиготия. Това форум БС ли е, или форум на СЕГА? Защото в този дух след няколко дни ще обсъждаме всеки какъв просяк е срещнал на ъгъла, какъв персонаж е видял в автобуса или с какъв откачен се е сблъскал в подлеза...
                          "No beast so fierce but knows some touch of pity."
                          "But I know none, and therefore am no beast."

                          (Richard III - William Shakespeare)

                          Comment


                            Dinain написа
                            Лорд: Обади се че си болен.

                            Останалите: Хора, това вече не е майтапи, ами някаква лиготия. Това форум БС ли е, или форум на СЕГА? Защото в този дух след няколко дни ще обсъждаме всеки какъв просяк е срещнал на ъгъла, какъв персонаж е видял в автобуса или с какъв откачен се е сблъскал в подлеза...
                            че що да не щом на хората им е интересно
                            www.bgnauka.com/forum ТУК Е ИСТИНАТА!!!

                            "...защото езикът на селянина му е даден, не за да плещи, а за да лиже ботуша на господаря...и ако той не лиже този ботуш, който трябва, този език следва да бъде изтръгнат....

                            Comment


                              Хм, интересно им е когато някой се прави на глупак. Но това не прави чест нито на хората, нито на самия обект на насмешката. Така че стига толкова.
                              XV mile the sea brode is
                              From Turkey to the Ile of Rodez...

                              Comment


                                Hans Delbruck написа
                                Предполагам нямаш предвид армията на САЩ?
                                Армията на САЩ си е отлично екипирана. Но и те използват хамърите за операции срещу паравоенни формирования, а не срещу редовна армия (всъщност те не са воювали скоро срещу редовна армия)

                                Comment

                                Working...
                                X