Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Моята колекцийка снимки

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Няколко бонуса на които знам, че ще се израдвате

    Ерих Хартман получава "някакъв придатък" (не знам дъбови листа или мечове) от Хитлер. Най-вероятно Мечове - поне според мен

    Хан Йоахим Марсей на церемония награден с Дъбовите Листа от Хитлер

    Ото Скорцени и Хитлер

    Една за фон Даниц че знам колко обича подводничарите - Волфганг Лют и Хитлер на церемония по награждаване с нещо от Рицарски Кръст - брилянти дъбови листа или мечове.

    Последната снимка.

    Една от най-любопитните церемонии за мен лично. Ако я бях пуснал като загадка щяхте да си пръснете черепа но нямаше да се сетите.

    29.декември 1944 г.

    Награждаването на единствения носител на Златни дъбови Листа Мечове и Брилянти към Рицарския Кръст Ханс Улрих Рудел. Забележете само присъстващите.

    Йодл Кайтел Гьоринг Рибентроп. В дъното ми се струва като Херман "Простака" Фегелайн.

    А май и Мартин Борман присъства.
    Attached Files

    Comment


      И награждаването на Ромел с фелдмаршалски жезъл 21 6 1942 и трите снимки май са от един и същи ден. За втората и третата определено да.
      Attached Files

      Comment


        Я да ви зарадвам с още няколко които не са ми попадали досега и като ги видях откачих. Мдааа

        така:

        Витман получава дъбовите листа от Хитлер на 30 януари 1944

        - Отляво надясно Франц Халдер, Хайнц Гудериан и Херман Хот получават Рицарски Кръстове

        Хитлер награждава с Жел. Кр. ²² степен Хана Райч! Присъства както виждате Гьоринг


        Goering von Witzleben List von Kuechler Halder Carls Raeder Schniewind Blaskowitz.jpg
        На голямата снимка се виждат току що произведените във фелдмаршали генерал полковници на 19 юли 1940 г а Гьоринг в Райхсмаршал. Заради успеха във Франция. Тази снимка е направена минути след официалната

        __1_27.10.39.jpg - Халдер Гудериан Хот
        Attached Files

        Comment


          __2_30.09.39.jpg (106.6 КБ) - различавам отдясно Халдер и Кюхлер

          __2_manstein_gfm.jpg - това съм аз --- Манщайн
          Attached Files

          Comment


            Темата е видяна точно от 4-5 човека. Няма смисъл да качвам нови неща.

            Comment


              Дочувам старческо мърморене...
              На нож!

              Comment


                Може да сме малко, но сме силни :rock: :fire: :mhehe:
                Къде и да одиш, къде и да шеташ, не се срами, не се плаши българин да си.

                Никой не е по-сляп от този, който не иска да вижда.

                Войната е много сладко нещо за тези, които не са я виждали.

                Comment


                  Защо темата "моята колекция снимки" е напълно недостъпна за пускане на нови мнения? Искам да кача нови снимки!
                  За наказание - ето ги тук

                  Хинденбург Гьоринг Х Хитлер Папен Бломберг


                  Мусолини Йодл Хитлер Кайтел Шьорнер


                  Най-вляво е Вайдлинг
                  Last edited by Док Холидей; 10-03-2006, 21:28.

                  Comment


                    lele super sinmki ei oba4e sa nqma vrmer da si gi kopna na kompa i az sam zapo4nal da kolekcionirma snimki na vtorata svetovna nomai dokato te stigna s 18 hilqdi 6e ima si sabiram baq no ni6to inkoga nee kasno ako moje6 se svarje6 s men i da mi kaje6 ot kade da svalqms nimki 6eee extra ili pak da mi gi prati6 po nkeaf na4in nz ako si po zainteresovan pi6i i EI SLOJI O6TE SNIMKI AKO IMA6 NA XIDRIcH v denq na atenata mu kogato e bil zasaden ot 2ma komandosi aide 6te 4akam otgovor

                    Comment


                      кирилизирай си мнението
                      Всички са от интернет. Който търси - намира.
                      Снимки от деня на атентата нямам. това се е планирало да бъде обикновен ден, в който той е щал да лети, за да се срещне с Хитлер.
                      не са били командоси Кубиш и Габчик, а офицери от чешката армия ако не се лъжа.

                      Comment


                        точно офицери от чешката армия вербувани и обучени от британските тайни служби и спуснати с парашути
                        No job
                        No money
                        No girl
                        No problem

                        Comment

                        Working...
                        X