Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Най-слаби военни филми - лична класация

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #46
    С една дума трябва да го гледам задължително
    albireo написа
    ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

    Comment


      #47
      Търси "Bitva za Moskvu".

      "No beast so fierce but knows some touch of pity."
      "But I know none, and therefore am no beast."

      (Richard III - William Shakespeare)

      Comment


        #48
        messire Woland написа
        Имаше нещо с подобно име, битката за Москва или операция "Тайфун". Много слаб филм
        И май имаше тема за него преди време някъде тука ...
        Да,мн е зле.В момента го гледам и е пълна мизерия.А бойната техника е доста набързо скалъпена,да не говорим,че повечето модели са измислени.

        Comment


          #49
          Като видях тази тема и се зачудих от къде да започна.Мен най-много ме дразни филма "9та рота" който ми го описаха като супер истински филм.Е да ама руските терминатори не ми изглеждаха много реални.Аз не съм много голям фен на руските филми,но гледах и "звезда".Боят в крайната сцена на оная ферма ли какво беше непомня вече си беше въхът.
          "Ерагон" също го гледах но по скоро останах разочарован.Правилно че беше въвеждащ филм,но ми се стори много претупан.Бтв незнам дали го споменахте,но някъде гледах че книгите по които е правен филма са писани от 15 годишен ученик.Колко е истина незнам
          И понеже съм "фен" на средновековието любимият ми по нереализъм филм е "царство небесно" ако се сещате.Там може би ви направи впечатление онова врязване на 10-15 конника към оная орда :1087:

          И да ви предупредя за един интелектуален хищник.Казва се "космически пилоти" или wing commander.Ако го успеете да го изгледате докрай (аз успях) или идете да ви прегледат или считайте че имате желязна воля.

          The end of the world came pretty much as we predicted.Atomic spark,struck by human hand raged out of control.Great cities were reduced to dust,burning continents were absorbed by boiling oceans.The spirits of the dead faded in the background radiation that blanked the Earth.

          The 2 minute war - FallOut

          Comment


            #50
            а, Тигри - чисти 55-ки с малко картон и ламарина отгоре...
            "9-та рота" също е голям боклук
            Разбира се - в тая класация са и разните глупости от типа на "Железен орел" - от 1 до колкото стига... не по-малко тъп е и рекламният "Черната акула" - готини кадри с Ка-50 и демонстрация на маневрените му възможности и пълна липса на режисьор, сценарист, оператор, актьори и мозък...

            Comment


              #51
              Не съм киноман, но мися че е редно в тази класация да се подредят дивотии с претенции и бюджет - Александър и Троя.
              Дано не осквернят Анибал че само той ни остана.
              :clown: П.П. Моля, ама наистина на колене моля, да не се сравнява Ерагон с Властелина на пръстените, щото ще плача. Ама много, ще плача и който пуска сравнвнията и той ще плаче, ама много ще плаче. :clown:
              "...а крилете биват всякакви-каза враната..."

              Comment


                #52
                Разбрах, че наскоро е излязъл френски филм "Ескадрилата", ама както ми го разказаха, направо ме е страх да го гледам!
                (\_/)
                (°_°)
                (> <) <- This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.

                Comment


                  #53
                  То нали имаше един филм ФлайБоис ама май небеше френски.Той като му гледах рекламата пак към кофата клони,ако някои е имал смелостта да го гледа да каже.

                  The end of the world came pretty much as we predicted.Atomic spark,struck by human hand raged out of control.Great cities were reduced to dust,burning continents were absorbed by boiling oceans.The spirits of the dead faded in the background radiation that blanked the Earth.

                  The 2 minute war - FallOut

                  Comment


                    #54
                    ahileas написа
                    Не съм киноман, но мися че е редно в тази класация да се подредят дивотии с претенции и бюджет - Александър и Троя.
                    Дано не осквернят Анибал че само той ни остана.
                    :clown: П.П. Моля, ама наистина на колене моля, да не се сравнява Ерагон с Властелина на пръстените, щото ще плача. Ама много, ще плача и който пуска сравнвнията и той ще плаче, ама много ще плаче. :clown:
                    Е то пък понеже "Властелинът" беше много готиния филм. В сравнение с книгата не струва и пет пари!
                    A strong toun Rodez hit is,
                    The Castell is strong and fair I wis...


                    блог за средновековна балканска история

                    Comment


                      #55
                      Guy de Mont Ferrand написа
                      Е то пък понеже "Властелинът" беше много готиния филм. В сравнение с книгата не струва и пет пари!
                      Аз за книгата казвам, но и филма ми харесва.
                      "...а крилете биват всякакви-каза враната..."

                      Comment


                        #56
                        Guy de Mont Ferrand написа
                        Е то пък понеже "Властелинът" беше много готиния филм. В сравнение с книгата не струва и пет пари!
                        е, айде сега - как може да се сравняват два вида изкуство?

                        Comment


                          #57
                          кало написа
                          е, айде сега - как може да се сравняват два вида изкуство?
                          Ами не знам, просто не си ги представям така нещата, както във филма...А много по-яки .
                          A strong toun Rodez hit is,
                          The Castell is strong and fair I wis...


                          блог за средновековна балканска история

                          Comment


                            #58
                            Ахилеас написа
                            Не съм киноман, но мися че е редно в тази класация да се подредят дивотии с претенции и бюджет - Александър и Троя.
                            Дано не осквернят Анибал че само той ни остана.
                            Според мен тези някак не се вписват в графата "военни филми"...

                            Уорлорд май има предвид това - http://imdb.com/title/tt0421974/
                            Гледах една част, но не ми хареса никак. Страхотни каскади с истински изтребители, но останалото е боза.
                            "No beast so fierce but knows some touch of pity."
                            "But I know none, and therefore am no beast."

                            (Richard III - William Shakespeare)

                            Comment


                              #59
                              BulSoldier написа
                              То нали имаше един филм ФлайБоис ама май небеше френски.Той като му гледах рекламата пак към кофата клони,ако някои е имал смелостта да го гледа да каже.
                              Ми аз го гледах преди 3 месеца и после съжалявах. Американска боза...

                              Comment


                                #60
                                Сега като изчетох темата си спомних един руски сериал по кабеларката - Наша граница. Това нещо задмина дори Рамбо по липса на рализъм. Сцени в които солдатът издебва и убива терориста не чрез застрелване, с нож или удушаване, а го замеря с камъни, както и един куп други идиотизми, може да видите само в него.
                                Разбира се, актьорите бяха първокласни бездарници. Цялостно, сериалът изглеждаше нискобюджетен, от което може да си представите и "специалните ефекти" - разни димки и пиратки купени от най-близката бутка за пиротехнически изделия.
                                Last edited by ndragostinov; 17-02-2007, 18:31.
                                Truth will save the world

                                Comment

                                Working...
                                X