Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Добри филми (не на военна или историческа тематика)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    И на мен ми хареса. Актьора който играе Дред се справя доста добре, като се има в предвид че използва само устата и брадичката си
    This is my signature. There are many like it but this one is mine.

    Comment


      Е, "актьорът"... това е Карл Урбан все пак. Може би беше перфектният избор за тази роля.
      albireo написа
      ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

      Comment


        Ха, не знаех. Той ме е един от любимите актьори.
        This is my signature. There are many like it but this one is mine.

        Comment


          Днес гледах един много добър филм, може би най-добрия филм, който съм гледал последните година-две: the best offer.

          Comment


            И на мен ми хареса.

            Comment


              Dinain написа Виж мнение




              Малко като "Мементо". Дани Бойл удря отново с пълна сила.
              Малко old skool
              A strong toun Rodez hit is,
              The Castell is strong and fair I wis...


              блог за средновековна балканска история

              Comment


                Филма е базиран на абсолютно клише - атентат срещу US президента, но е интересен заради предаването на едно и също събитие от гледните точки на различни участници в него. Към това можем да добавим участието на Денис Куейд, Форест Уитакър, Сигърни Уивър (във второстепенна роля) и Зоуи Салдана в съвсем кратка епизодична роля.
                Attached Files
                Liberte, egalite, fraternite
                Viva la revolution
                Zalmoxis написа
                Имайте предвид, че влизането в Бойна Слава за средния българин е значителен културен шок.
                http://hristoen4ev.blogspot.com/
                dibo написа
                Преценил съм като модератор, че езикът Ви е неподходящ и толкова.
                - това се случва, когато се докладват богопомазани като Тора.

                Comment


                  http://www.imdb.com/title/tt1211956/ - Разкошотийка
                  "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

                  Comment


                    Не пропускайте да гледате руския филм "Горько" (2013). Според мен, този филм е най-добрият руски филм сниман някога. http://www.youtube.com/watch?v=ajttWzjFORQ

                    Comment


                      Zombie Hunter c Danny Trejo -> kakво да кажа страхотен филм за категорията си... Бе-група категорията филми. К.Кинг очевидно е заснел филма като ирония на холивудските клишета в жанра зомбита. Стилистично продукцията наподобява комикс за непораснали 34 годишни.
                      Подборът на актьори е направен с пестевливи средства, каквото е участието и на сипаничавия мексиканец. Реалистични са - пропаднали пияндета от средната класа. Двете момичета (п.рясницата и добродушната девойка) не са лицемерни персонажи - и двете изглеждат така сякаш току що са живели в Люлин 3 или Надежда 6 (Връбница). Героите не са много красиви (за Дани Трехо това си е априори ясно).
                      Главният персонаж е мъжага алкохолик, който се налива с Джак и Джим... благодарение на скритото продуктово позициониране...май въобще се е заснел филмът.
                      Ефектите са умишлено бутафорни, но по своему въздействат. С други думи не пречат на вживяването във филма. Компютърната анимация е малко по-добра от тази във филмите с Ричърд Гиър от средата на 80-те.
                      В общи линии за качеството на филма може да прецените по отзивите в замунда - повечето 18-годишни с оформено съзнание юноши го оплюват... Което показва, че Ловец на зомбита наистина е откровена подигравка с излъсканите ърбан-фентъзи продукции , препълнени с млади, красиви, почти невинни (в библейския смисъл) герои, които сипват внимателно един пръст уиски в чашите чак в 12-ти епизод или в края на трилогията...
                      Анархист-Диктатор

                      Comment


                        Зверски дебилна лента. Доволен съм от К. Кинг

                        Comment


                          Ще си позволя да препоръчам един филм който ми допадна.
                          Сибир.Монамур. - 2011г.
                          За осъдените на живот и смъртта е приключение!

                          Comment




                            sigpic

                            Sword song and horn sound

                            Comment


                              Tucker & Dale vs Evil. Единствената комедия от доста време, която ме накара да се кикотя. Ако не го харесаш, значи не си наред с главата

                              This is my signature. There are many like it but this one is mine.

                              Comment


                                Ее, как, това е класика Zombieland също е як, ако не си гo гледал. Shaun of the Dead не е лош

                                Comment

                                Working...
                                X