Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Добри филми (не на военна или историческа тематика)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Кухулин написа Виж мнение
    The A-Team (2010)





    Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.


    Забавен

    Забавното е, че това нещо е успяло да се промъкне тук от темата за лоши филми...

    Comment


      Ми не знам, явно аз съм в някаква заблуда. Какво не ви хареса?

      Comment


        The Dark Knight Rises e един от най-епичните филми въобще. Могъщ завършек на една невероятна трилогия.
        Last edited by 1951; 28-07-2012, 23:14.
        Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

        Comment


          God Bless America (2011)




          Thumbs UP (If You Like It)Stars: Joel Murray, Tara Lynne Barr, Mackenzie Brooke Smith



          Бая добър.

          Comment


            Кухулин написа Виж мнение
            God Bless America (2011)

            Някой го беше споменал и по-рано.
            Започва много обещаващо, развива се прилично, но безпомощно и безидейно се сгромолясва в последната си третина. Наистина последните минути са толкова зле, че обезличават иначе приличния замисъл.
            Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

            Comment


              Можеше да завърши по-прилично, така е.

              Comment


                1951 написа Виж мнение
                Някой го беше споменал и по-рано.
                Започва много обещаващо, развива се прилично, но безпомощно и безидейно се сгромолясва в последната си третина. Наистина последните минути са толкова зле, че обезличават иначе приличния замисъл.
                Май аз го трябва да съм го споменал, защото ми хареса като идея и мислех да го гледам. Но така и не съм досега. Хареса ми като идея и освен това ми се видя като нов прочит на "стар" филм - "Родени убийци". Сега вече не знам дали си струва
                Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                Проект 22.06.1941 г.
                "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                Comment


                  messire Woland написа Виж мнение
                  Май аз го трябва да съм го споменал, защото ми хареса като идея и мислех да го гледам. Но така и не съм досега. Хареса ми като идея и освен това ми се видя като нов прочит на "стар" филм - "Родени убийци". Сега вече не знам дали си струва
                  Не е чак толкова зле, че да не оправдава час и половина губене на време с него.
                  Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                  Comment





                    http://www.zamunda.net/details.php?id=309060&hit=1 Много кофти описание, така че не му обръщайте внимание.

                    Колкото до филма - като цяло съм доволен. Актьорски състав, интересна (поне за мен) тема, добра реализация, а и никак нелоши "философски" размени в диалозите, без морализаторски нотки.

                    Comment




                      A Somewhat Gentle Man
                      sigpic

                      Sword song and horn sound

                      Comment


                        Ted (2012)




                        Ted Trailer 2012 - Official movie trailer in HD - starring Mark Wahlberg, Mila Kunis, Joel McHale, Giovanni Ribisi, Seth MacFarlane as Ted - motion picture f...


                        Доста весели моменти на фона на екстремна селяния

                        Comment


                          Perfume: The Story of a Murderer (2006)







                          Много майсторски филм, заслужава си.

                          Comment



                            Някои критици дори го окачествиха като "блокбъстъра на лято 2012".
                            Успешно надминава първата част и вече се говори за трети филм, със спекулации за участието на кой ли не.
                            Разбира се, има безброй абсурдни каскади и екшън, измислени "източноевропейски" локации с лоши момчета, много самоирония и въобще грандиозен т*шак с екшън героите от 80-те. Култовото в случая е, че това се прави от същите тези актьори, вече сбръчкани и посивели, но успешно докарващи сцените въпреки това (Чък Норис е на 72). Тоест същото, като в първия филм, но повече, по-мощно и по-кърваво. За да не харесате този филм, трябва или да нямате грам чувство за хумор, или да не харесвате екшън филмите по принцип.

                            Аз лично искам да видя в третия филм Гари Бъси и Том Беринджър.
                            "No beast so fierce but knows some touch of pity."
                            "But I know none, and therefore am no beast."

                            (Richard III - William Shakespeare)

                            Comment


                              Dinain написа Виж мнение
                              За да не харесате този филм, трябва или да нямате грам чувство за хумор, или да не харесвате екшън филмите по принцип.
                              Хумора и самоиронията окей, ама много лоша игра. Много. Направо ужас.

                              Comment


                                Че нали точно затова става дума? Пародия на целия този жанр. Не се сещам някой от тези актьори да е вземал награда за актьорско майсторство, когато и да е. Нито филмите, с които те са станали известни, да са блестяли с такова...
                                "No beast so fierce but knows some touch of pity."
                                "But I know none, and therefore am no beast."

                                (Richard III - William Shakespeare)

                                Comment

                                Working...
                                X