Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ну погоди!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #31
    Препечени заешки котлети по бородински

    Препечени заешки котлети по бородински

    Подгонвате зайците към Москва. Като се убедите, че те вече са там - подпалвате целия град и по този лесен начин опичате зайците. След това нарязвате месото на котлети с дебелина около 1,5 см и накисвате в сос от равни части водка и френски сълзи. При необходимост ястието може да се замрази на естествени температури от минус 20 и по-ниски. Консумира се с изпечените в московския пожар картофи и се запива с водка. Подходяща музика за случая са цигански романси. Гарантирам страхотен вкус! А ако сте и в компанията на Наташа Ростова...

    Comment


      #32
      Наташа Ростова ?! Не е от нашия клас !

      Comment


        #33
        подпоручикъ-летецъ написа
        Наташа Ростова ?! Не е от нашия клас !
        Хе , накой не чете класика, или пък не гледа класика А за Наташа от книгата или Наташа от филма става дума, защото аз имах различна представа докато четох и филма леко се размина с всичко което си бях представял...
        may the Force be with you

        Comment


          #34
          Ако Наташа Ростова има визията на Моника Белучи - О, ще я помоля да изпълни всички желания, които прочете в моите очи... няколко пъти и отново и отново и. ...

          Comment


            #35
            Han Solo написа
            Хе , накой не чете класика, или пък не гледа класика А за Наташа от книгата или Наташа от филма става дума, защото аз имах различна представа докато четох и филма леко се размина с всичко което си бях представял...

            Не е тази, свързана по няколко начина с поручик Ржевски, надявам се?

            Comment


              #36
              Imperial написа
              Я си признайте откровено, има ли някой който да симпатизира на заека?
              :fire:
              Винаги съм бил за вълка може би и защото вълкът ми е любимото животно, а за Том и Джери пък винаги и още съм за котарака просто мишката ме изнервя :mhehe: пък и обичам котките абе общо взето съм си за любимите животни.
              Къде и да одиш, къде и да шеташ, не се срами, не се плаши българин да си.

              Никой не е по-сляп от този, който не иска да вижда.

              Войната е много сладко нещо за тези, които не са я виждали.

              Comment


                #37
                Imperial написа
                Я си признайте откровено, има ли някой който да симпатизира на заека?
                :fire:
                Сега си давам сметка, че това беше въпросът :1087: А моят отговор е: АЗ :twisted:

                Comment


                  #38
                  Мне - обичам вълци, зайците - само в препечено състояние ....
                  ама те да си тичкат наоколо де - не ми пречат.
                  "Нима, Създателю,
                  съм искал от пръстта човек да ме изваеш,
                  мигар аз самият съм те молил
                  от мрака да ме извлечеш?"

                  Comment


                    #39
                    Предпочитам заека, защото за разлика от вълка дългоушкото може да се изяде.
                    „Аз, Драгомир, писах.
                    Аз, Севаст Огнян, бях при цар Шишман кефалия и много зло патих. В това време турците воюваха. Аз се държах за вярата на Шишмана царя.“

                    Модератор на раздел "Военна Авиация"

                    Comment


                      #40
                      Нека всички вълколюбци отговорят на въпроса: АДЖЕБА, защо обичате Вълка ?

                      Comment


                        #41
                        защото е пич
                        albireo написа
                        ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                        Comment


                          #42
                          подпоручикъ-летецъ написа
                          Нека всички вълколюбци отговорят на въпроса: АДЖЕБА, защо обичате Вълка ?
                          Ми щот все го преебават по особено жесток начин, пък понеже ние всички сме с особено силно развито чувство за справедливост, не можем да останем безразлични към жестоката му съдба...
                          освен това щото е пич
                          <<..........>>

                          Comment


                            #43
                            Да, ама НЕ ! В случая "НУ ПОГОДИ" Вълкът не се проявява като ПИЧ - бива ли така да тормози бедното, мънично зайченце ? Определено е ПИЧ в "Червената шапчица" :tup: / забравям геронтофилските наклоности при оправянето на БАБАТА / Хареса ми начина по който оправи ЧЕРВЕНАТА ШАПЧИЦА :rock: Ама и тя си е виновна - за такива като нея в римското право има една презумпция "ПРИНУДЕНА, НО ПОЖЕЛАЛА !"

                            Comment


                              #44
                              Ми значи така, аз принципно си обичам хищници, а пък на онзи вълк физиономията е много изродска ... особено като налапа пакет цигари ...

                              а, да ... и щото е Пич
                              "Нима, Създателю,
                              съм искал от пръстта човек да ме изваеш,
                              мигар аз самият съм те молил
                              от мрака да ме извлечеш?"

                              Comment


                                #45
                                VladDracul написа
                                Ми значи така, аз принципно си обичам хищници, а пък на онзи вълк физиономията е много изродска ... особено като налапа пакет цигари ...

                                а, да ... и щото е Пич
                                Ау, пакет цигари Демоде е ! Всяка запалена цигара е провален секс :twisted:

                                Comment

                                Working...
                                X