Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кланови войни

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Мммм,Coruin е много скромен По скоро 100+ реални битки на месец-това е много по-близо до истината.Относно златото и стимула-ами има тук една валидна аксиома при нас която не се коментира никога вътре в клана ,но се знае-никой в ЕПИК не седи в клана заради голда.Ако се появи такъв играч-рано или късно напуска(пресен пример от миналата вечер)Съвсем друг е въпроса,че клана винаги се е грижел за играчите си.Но пък и това е едно от нещата които ни правят силни
    Иначе описаното от Coruin и Raste e изчерпателно и точно.

    Comment


      звучи добре като организация. А М-60-ката (жалко че е най-първата модификация, без букава) по колко на клан ще се дават, или за всички?

      Comment


        За колегата Гоги (специално) си поиграх още малко с класирането на БГ клановете

        Click image for larger version

Name:	2.jpg
Views:	1
Size:	380.0 КБ
ID:	536748


        Следващият път ще добавя и още неща , и моля всички които знаят и други БГ кланове да ги напишат , ще включа в класацията всички които са поне 10 000 точки (това мисля да е минимума)
        Благодаря предварително !!!
        Този, който не е готов да отдаде живота си , той не е достоен да го притежава.

        Comment


          Мерси много,така е по-информативно. В какъв софт си я водиш статистиката?
          или си пишеш куерита и си я теглиш от сървъра?

          Comment


            Ами малко индианската , ръчно от сайта
            Този, който не е готов да отдаде живота си , той не е достоен да го притежава.

            Comment


              защо не в екселче поне?

              Comment


                Gaden Gogi написа Виж мнение
                звучи добре като организация. А М-60-ката (жалко че е най-първата модификация, без букава) по колко на клан ще се дават, или за всички?
                Само на тези които имат минимум 10 битки в кампанията.

                Comment


                  Gaden Gogi написа Виж мнение
                  защо не в екселче поне?
                  На Excel е ама му правя скриин да го кача като снимка
                  Този, който не е готов да отдаде живота си , той не е достоен да го притежава.

                  Comment


                    fidelis написа Виж мнение
                    Само на тези които имат минимум 10 битки в кампанията.
                    Значи за следващият рунд ще трябва да подкупя някой за да ме вземе за 10 битки...освен ако все пак не го пуснат и свободно.

                    Comment


                      Gaden Gogi написа Виж мнение
                      Значи за следващият рунд ще трябва да подкупя някой за да ме вземе за 10 битки...освен ако все пак не го пуснат и свободно.
                      ,,Някой'' трябва да има възможностите да влезе в топ 5 на етапа или топ 30 на кампанията За свободна продажба бяха категорични-нямало да го пускат....

                      Comment


                        fidelis написа Виж мнение
                        ,,Някой'' трябва да има възможностите да влезе в топ 5 на етапа или топ 30 на кампанията За свободна продажба бяха категорични-нямало да го пускат....
                        To и тетракса беша уж само подарък. Колкото до другото - явно ще трябва да се поогледа, скоро някъде мернах на казна изискванията за рекрути. С малко манипулация са съвсем постижими значи все ще "излъжа" някой в топ 30

                        Comment


                          Гоги,без да се обиждаш,ама ти с твоите статистики и липсата на Тр10 танк и при онези мегаломани в КАЗНА

                          Comment


                            статистиката ми е много добра за соло играч (твоята не е много по-добра при все че дори рандъм битките ги играеш във взвод). а Т10 не съм си купил защото не са ми интересни.има отворен М48 и ИС-7 но просто ми е по-забавно да играя по ниските нива. Отделно Казна беше пример понеже тях гледах скоро търсейки нещо в игровият форум.

                            Comment


                              Gaden Gogi написа Виж мнение
                              статистиката ми е много добра за соло играч (твоята не е много по-добра при все че дори рандъм битките ги играеш във взвод). а Т10 не съм си купил защото не са ми интересни.има отворен М48 и ИС-7 но просто ми е по-забавно да играя по ниските нива. Отделно Казна беше пример понеже тях гледах скоро търсейки нещо в игровият форум.
                              Имаш около 1 300 WN7, което е нормално за среден играч и нямаш купени 10ки. Топ клановете (погледнах топ 50 в кампанията) са или национални и приемат само техни (като ЕПИК) или са "елитни", приемащи от 1 600+ и поне 5 десетки

                              Comment


                                Нямам Т10 защото не са ми интересни имам два отключени които са били след машини с които ми е интересно да играя другите не са такива, освен леопарда евентуално, но до него има твърд емного фантасмагория а аз обичам да играя с реални машини, от нула до Т10 е две седмици... при желание. WN 7 se manupilura безкрайно лесно, играя две седмици с любимият ми нагинаторски и/или педобеарски танк и готово. Да кажем Матилда, тя ми е удобна, ефективноста и другите показатели са ми топови за сървъра, или Т-127, доволно нагибаторски танк....въпросът е дали с иструва да си развалям кефа за споменатият М60.
                                А да, 1300 е нормално за добър играч 1000 е среден, при това са си чисто мои,без взводни другарчета и т.н.т. отделно тези са за целият период в който играя, което поради ред причини нямащи място тук не е хептен показателно.но да кажем за последните 3К битки ми е 200 над средният...Иначе така разпалено ми обяснявате че не ставам все едно се натискам за вашият клан.

                                забавно нещо, съгласно нообметъра, Фиделис, който нееднократно ми натяква че статистиката ми е лоша. та Фиделис има
                                Performance Rating: 1540, аз, скромният среден играч имам 1561. интересно, просто ми стан забавно и погледнах

                                Comment

                                Working...
                                X