Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Модове и скинове.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #91
    Eguo написа Виж мнение
    Много моди
    (0.8.6 )
    Моя сборка модов содержит все самые лучшие моды, сборка выходит с патча 0.8.2 и каждый раз обновляется до новой версии. http://besttanks.clan.su/load/fyvafyv...


    П.С.
    Сега аз не има никакви моди. Само - "гола игра".
    Аз по-рано има мод - бели трупове. Полезно...

    Някои от тия модове ще си ги инсталирам задължително.
    Last edited by falcon_bg; 23-06-2013, 21:02. Причина: Извинявам се на Eguo за това което бях написал... не знаех че не е българин.

    Comment


      #92
      falcon_bg написа Виж мнение
      Ъъъ Eguo да не си включил случайно "неъндартал спиич мод" в момента че така като те чета...
      А иначе гледах клипчето някои от модовете ще си ги инсталирам задължително.
      Човекът нее българин просто....Иначе може д апиташ "Крилов" защо с аму викали "чичото на цезар".

      Comment


        #93
        Може ли да си сложа САМО мода, който да виждам колко щети съм направил по време на игра. Има някакъв такъв който е в горния ляв ъгъл, но искам да е само той без никакви други. Искам си чиста играта.

        Comment


          #94
          Worcho написа Виж мнение
          Може ли да си сложа САМО мода, който да виждам колко щети съм направил по време на игра. Има някакъв такъв който е в горния ляв ъгъл, но искам да е само той без никакви други. Искам си чиста играта.
          Да, можеш. Това е XVM мод в минимална конфигурация - аз съм си пуснал същото, показва ми само щетата по време на игра.
          "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

          Comment


            #95
            http://worldof-tanks.com/hit-zones-contour-skin/ Този мод за зоните на пробиване ми се струва по-добър от цветните.

            Comment


              #96
              А какво стана с идеята да ги забранят тези модове?
              War, war never changes..

              Comment


                #97
                StrEagle написа Виж мнение
                А какво стана с идеята да ги забранят тези модове?
                Според мен е трудно технически да се направи. За да забраниш един мод, трябва или да забраниш инсталация на каквито и да е модове, с изключение евентуално на някои, които ще имат статут на "официални" - като XVM например (може би), или при всяко стартиране на клиента да се прави проверка за инсталиране на "нелегални" модове - което не е много трудно да се заобиколи.
                "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                Comment


                  #98
                  Мярна ми се преди малко време, че ще въведат система за менажиране на модовете, и ще внедрят няколко по-известни в самата игра.
                  War, war never changes..

                  Comment


                    #99
                    WoT Mod Project - XX



                    Това е пакета, който аз ползвам. Към 40+ мода, избираш си тези които ти трябват (има предварителен изглед в сайта). Ако не ти харесват след това ги деинсталираш през интерфейса. Гарантирано обновяват целия пак след пач. Има процедура за автоматизиран ъпдейт на инсталираните модове след пач. Общо взето покрива представата ми за система за менажиране на модове.

                    Теглете от следващия линк (зеркало, в сайта) - другия прекарва през разни адуеъри, които се лепват за ОС-а.

                    Raste @ Elite Epic Fail Clan [EPIC] EU
                    Asekato @ Първа българска черноморска дивизия [1-Bul] RU
                    ESL BG WoT Master League Admin

                    Comment


                      препоръчвам новия мерник 4 от модпак-а на JOVE макар и доста шарен е много удобен и с доста инфо по него

                      Comment


                        Пака на Джов върши чудесна работа. Аз добавям към него само звуци на оръдия и двигатели, но това е за атмосфера, на който както му харесва.

                        Comment


                          Така .... значи говорим за модове. До 8.6 никога не ползвах модове и други подобни, но на 8.6 се ядосах и взех че си качих за първи път зоом мод, който бе страхотен. В снайперски режим почти виждах всичко до другата база, а стрелбата с него бе уникална. Отделно можеше да се ползва все едно че гледаш от птичи поглед всичко от горе, което е супер хубаво, но с 8.7 неможах да попадна на друг подобен на този, а попаднах на мод с 4 кратен зуум който също върши работа.
                          П.П. Благодарение на едни 5 години + някой други интереси + добития опит в играта мога спокойно да кажа, че неми трябва мод който да ми показва зоните за пробиване. Считам че стрелям точно и повече от това неми трябва.
                          П.С. Трябва да ги забранят такива модове защото има модове които позволяват стрелба през скали а това е нечестно.

                          Comment


                            tconiotconev написа Виж мнение
                            Така .... значи говорим за модове. До 8.6 никога не ползвах модове и други подобни, но на 8.6 се ядосах и взех че си качих за първи път зоом мод, който бе страхотен. В снайперски режим почти виждах всичко до другата база, а стрелбата с него бе уникална. Отделно можеше да се ползва все едно че гледаш от птичи поглед всичко от горе, което е супер хубаво, но с 8.7 неможах да попадна на друг подобен на този, а попаднах на мод с 4 кратен зуум който също върши работа.
                            П.П. Благодарение на едни 5 години + някой други интереси + добития опит в играта мога спокойно да кажа, че неми трябва мод който да ми показва зоните за пробиване. Считам че стрелям точно и повече от това неми трябва.
                            П.С. Трябва да ги забранят такива модове защото има модове които позволяват стрелба през скали а това е нечестно.
                            Ето тоя зуум мод ползвам аз: http://www.curse.com/wot-mods/worldo...vel-sniper-mod
                            Има го птичият поглед и то много от високо+още една стъпка при зуума в снайперистки!

                            Comment


                              falcon_bg написа Виж мнение
                              Ето тоя зуум мод ползвам аз: http://www.curse.com/wot-mods/worldo...vel-sniper-mod
                              Има го птичият поглед и то много от високо+още една стъпка при зуума в снайперистки!
                              Нещо немога да го отворя че нета който ползвам сега е много бавен. Искам да знам за коя версия е и да ли може да се ползва за руския сайт защото аз играя в руския сайт, а за европейския не си и помислям че нещо са ми скучни там поляци и друга негодна измет. Блядовете са брутални и атрактивни в боя.

                              Comment


                                tconiotconev написа Виж мнение
                                Нещо немога да го отворя че нета който ползвам сега е много бавен. Искам да знам за коя версия е и да ли може да се ползва за руския сайт защото аз играя в руския сайт, а за европейския не си и помислям че нещо са ми скучни там поляци и друга негодна измет. Блядовете са брутални и атрактивни в боя.
                                8.7 съпортва.За руски клиент не съм сигурен,но би трябвало да тръгне няма файлове свързани с езикови настройки.
                                Ей с тия рекламки ще ме навиеш да си направя акаунт и в сървъра на братушките!

                                Comment

                                Working...
                                X