Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Модове и скинове.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #16
    Дърветата винаги са имали камуфлажен ефект, а след пач 8.2 и падналите дървета имат камуфлажен ефект, подобно на храстите.
    Last edited by stasun; 21-01-2013, 16:29.
    У Штирлица было два танка он на них катался по очереди.
    Очередь возмущалась, но не расходилась.

    Comment


      #17
      За мен лично мод, който маха неща като растителност и дим, минава отвъд приемливата граница, без значение дали е разрешен.
      albireo написа
      ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

      Comment


        #18
        Здравейте.Има ли някой впечатления от посоченият по горе мод на миртанков.нет за текстурите.При мен сградите станаха сиви, като и танковете станаха малко мътни-фпс се вдигна от 5 до 15 ,на 10 -20 фпс.Не се промениха надписите-чата и т.н както е показано във видеото там.Не знам дали съм го инсталирал правилно.Моля за коментар за промените, от тези които са сложили мода.Отчаяно се нуждая от вдигане на фпс-процесора и рам са макс, но видеокартата е вградена и слаба. .laptop MSI CR500

        Comment


          #19
          Хмм тоя Enhanced HD minimap е доста добро попадение даже с тая линия показваща на къде е насочено оръдието дава добри възможности за стрелба по карта защото много се изнервям когато някой враг ми свети на картата но не го виждам в прицела,сега само нагласям линииката на неговата иконка и претърсвам с мишката нагоре и надолу за да му намеря и точната височина и стрелям даже вече 2 пъти ме нарекоха хакер заради това

          Comment


            #20
            falcon_bg написа Виж мнение
            Хмм тоя Enhanced HD minimap е доста добро попадение даже с тая линия показваща на къде е насочено оръдието дава добри възможности за стрелба по карта защото много се изнервям когато някой враг ми свети на картата но не го виждам в прицела,сега само нагласям линииката на неговата иконка и претърсвам с мишката нагоре и надолу за да му намеря и точната височина и стрелям даже вече 2 пъти ме нарекоха хакер заради това
            +1!!!
            http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

            Comment


              #21
              След такава реклама не можах да устоя и също поставих тази миникарта Много интересен мод! Благодаря!
              У Штирлица было два танка он на них катался по очереди.
              Очередь возмущалась, но не расходилась.

              Comment


                #22
                Imperial написа Виж мнение
                За мен лично мод, който маха неща като растителност и дим, минава отвъд приемливата граница, без значение дали е разрешен.
                Тук категорично не съм съгласен. Когато играта ти забива за 2-3 секунди при разрушаване на купа сено, или ограда, мерките които взимаш не са преминаване на примеливата граница, а ремонт на недовършената игра. Туикъра е буквално задължителен за компютрите които дори не са слаби, просто не са топ геймърски конфигурации. А за съвсем малко по-старите компютри се налагат още по-драстични мерки. Моя лаптоп хич не е слаб. Каквото и да си говорим, два гигахерца двуядрен процесор, два гигабайта ДДР2 и независима от рама видеокарта все още се води за доста прилична машина. Само видеокартата ми не е от най-добрите, radeon HD3470 със само 256мб собствена памет. Но въпреки тази все още прилична конфигурация ми бяха нужни много нерви, половин година настройки и търсене на модове, за да играя със приемливи фпс( между 20 и 40, но поне вече не ми забива при разрушаване на обекти или в гори). Извинявай, но за мен тези модове не са нечестно предимство, а просто начин да играя нормално. Хайде да вземем обратното положение, ако аз играя с под 20 фпс и рискувам на всяко преминаване в снайперски режим да забия за две секунди, както се е случвало редовно без модовете, за мен опонента с модерен компютър и 60 фпс има нечестно предимство. Така че аз не правя нищо друго освен да изравня баланса. Като си оправят бъговете в играта заради които разрушаването на обекти и преминаването през гори се товари ужасно видеокартата, аз няма и да си помисля за разни модове. ДОстатъчно мързелив съм за да не ми се занимава с глупости, ако мога просто да играя играта. Но без тези неща просто не е играема.

                Comment


                  #23
                  Въртиш сучеш но това че се опитваш да играеш на слаба конфигурация си е твой персонален проблем, а нечестното предимство което получаваш спрямо всички останали си е чиста проба чийтване. Точно снощи имах подобен случай, един храст ми пречеше да видя и да се прецеля точно, загубих две секунди да се мръдна....и битката свърши с долетелият кумулативен.

                  Comment


                    #24
                    За мен липсата на растителност помага най-много за следене на бързо движещи се цели. Не че с под 35 Фпс стрелбата по скаути е много лесна де.
                    Но когато нямаш визуален контакт с целта, а виждаш само движещата се иконка зад храста е доста по-трудно да удариш бързия танк.
                    Nobody has three balls but some people have two very good ones!

                    Comment


                      #25
                      Gaden Gogi написа Виж мнение
                      Въртиш сучеш но това че се опитваш да играеш на слаба конфигурация си е твой персонален проблем, а нечестното предимство което получаваш спрямо всички останали си е чиста проба чийтване. Точно снощи имах подобен случай, един храст ми пречеше да видя и да се прецеля точно, загубих две секунди да се мръдна....и битката свърши с долетелият кумулативен.
                      Е хайде сега, все едно не можеш да се прицелиш по светналия силует. Растителността не е никъква пречка за прицелването при настоящия визуален модел. На мен лично никога не ми е пречела. А имам между 83 и 87 процента попадения с важните танкове, като процента ми пада заради тенденцията ми да стрелям на късмет по скаути и изгаснали танкове. Дърветата на моя лаптоп ги няма само от средата на декември, а само един от най-успешните ми танкове см го играл много след това, а той не е танка с най-висок процент попадения. Така че ако искаш ми повярвай, от собствен опит говоря, липсата на растителност няма връзка със успешността на стрелбата. Аз може да съм среден играч като цяло, но поне съм добър стрелец.

                      Comment


                        #26
                        аз мога да стрелна по силуета, само дето между мене и него може да има хиляда нещица който флората д ами скрива.
                        Точно в подобна ситуация си прекъснах най-дългата серия от попадения, и беше от само 20 метра.

                        Comment


                          #27
                          Ultramarine написа Виж мнение
                          Но когато нямаш визуален контакт с целта, а виждаш само движещата се иконка зад храста е доста по-трудно да удариш бързия танк.
                          По скаут се стреля само ако имаш много ясна видимост към него. Това означава на равно поле, където или няма растителност или поне няма обекти, които да поемат изстрела. И с растителност и без, стрелбата се води с предварение без точен прицел. По положението на иконата определяш скоростта на скаута и предварително свиваш прицела на подходяща открита площ през която той ще мине. Дърветата тук нямат абсолютно никъкво значение. Иконата му я вишдаш и през дървета и през хълмове, като скоростта я определяш по иконата, а линията на стрелба е предварително избрана така че да няма обект, който да поеме снаряда между теб и скаута.

                          Comment


                            #28
                            Gaden Gogi написа Виж мнение
                            аз мога да стрелна по силуета, само дето между мене и него може да има хиляда нещица който флората д ами скрива.
                            Точно в подобна ситуация си прекъснах най-дългата серия от попадения, и беше от само 20 метра.

                            Ако силуета пред теб е светнал, няма флора, която да скрие обекта който ще ти абсорбира снаряда. Проблема за който говориш не е свързан с растителността. Той идва от разликата между стрелковата траектория и линията на погледа ти. Може да няма никъква растителност и ти перфектно да си се прицелил, но оръдието да е все още зад хълма, или зад някакъв камък. За това гледаш не само силуета на целта, но и маркера на прицела ти. Ако той не е светнал а е сив, пред оръдието ти има обект, който ти не виждаш, независимоот перфектния ти иначе прицел в светналия силует на противниковия танк.

                            Comment


                              #29
                              както се казва "хубаво, твоето магаре е по-мъжко"
                              Може да оправдаваш чиитърствот както си искаш, но то си остава такова и съвсем не случайно е забранено.

                              Comment


                                #30
                                Angelmr написа Виж мнение
                                По скаут се стреля само ако имаш много ясна видимост към него. Това означава на равно поле, където или няма растителност или поне няма обекти, които да поемат изстрела. И с растителност и без, стрелбата се води с предварение без точен прицел. По положението на иконата определяш скоростта на скаута и предварително свиваш прицела на подходяща открита площ през която той ще мине. Дърветата тук нямат абсолютно никъкво значение. Иконата му я вишдаш и през дървета и през хълмове, като скоростта я определяш по иконата, а линията на стрелба е предварително избрана така че да няма обект, който да поеме снаряда между теб и скаута.
                                Да разбирам, че когато скаута се движи зад хълмчета, храсти и обекти не пробваш да го свалиш когато се показва, а чакаш да излезе на чисто?

                                Ясно ми е как да стрелям по скаути на чисто поле, въпросът е, че когато между мен и тях има растителност, нещата стават по-трудни понеже не виждаш нито танка, нито силуета му, а само иконата, която е ориентир за това колко аванс да пуснеш по хоризонтала, но е супер подлъгаща за прицелването по вертикала.
                                Ако въпросният мод премахва растителността в много повече ситуации ще имаш чиста видимост към самия танк, а не към иконата му, което супер много помага за целенето на движещи се мишени.
                                Разбира се това което се печели откъм видимост е безполезно, ако ФПС-то не е на ниво.
                                Nobody has three balls but some people have two very good ones!

                                Comment

                                Working...
                                X