Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Модове и скинове.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #61
    Ultramarine написа Виж мнение
    С 60-70 ФПС играта си е супер, но нали винаги искаме още ....
    При мен проблема с ФПС засяга основно прехода снайпер/аркаден режим и обратно. За момент кадрите падат до доста под 20 (на око, това което показва програмата не реагира достатъчно бързо), което ужасно затруднява прицелването.
    С програмата това пропадане се намали чувствително (наред с удвояване на кадрите в секунда).
    Какво точно прави програмата обаче нямам никаква идея (това с разпределянето между двете ядра не ми звучи много правдоподобно, до колкото разбирам поне).
    Накрая да благодаря на BacillusBulgaricus!

    Comment


      #62
      Gaden Gogi написа Виж мнение
      Впрочем попадна ми стар скриин, преди да смяна видеото играта ми вървеше с около 20 фрейма, което беше съвсем достатъчнода снайпя с Мардера ан всяка мислима и немислима дистанция.
      Ето го и самият скриин: 10 фрага и ми свършиха снарядите, ниската точност е поради високият пинг ( бях забравил да изключа азуреуса...освно заради това и загубихме)
      [ATTACH=CONFIG]19025[/ATTACH]
      ние стартирахме от бърва база и аз направих кръгче по картатат, не е като да съм кампирал.
      Критичната стойност е някъде около 15 фпс.

      Comment


        #63
        Angelmr написа Виж мнение
        Критичната стойност е някъде около 15 фпс.
        на картинката са 19, но около мене вече нямаше никой...като се прибера ще погледна по другите скриинове от него време колко са били...но тогва (преди да го окепазят) играях почти само с Мардера и спокойно си снайпериствах на 500+ метра

        Comment


          #64
          Може би при различните компютри е различно, но на моите съм забелязал че под 15 се усеща, а около 10 вече положението става неиграемо. Когато съм с артилерия редовно в мелетата ми пада до 6-8 и тогава става слайдшоу.

          Comment


            #65
            а колко ти е пинга обикновенно?
            Иначе горният шот е с вградено видео ползващо до гигабайт.

            Comment


              #66
              Пинга ми рядко скача до 98/100,обикновено е към 60/70.Кадрите са заковани на 61,нито се качват,нито слизат не знам защо.И пак по-някога ми насича за около 1-2 сек. Обикновено когато тръгвам след обратното броене,не че е проблем но е неприятно. И това с кадрите не мога да си го обясня,отсвен да е бъг в самата игра.
              Клан [8282] .

              Comment


                #67
                alfbandi написа Виж мнение
                Пинга ми рядко скача до 98/100,обикновено е към 60/70.Кадрите са заковани на 61,нито се качват,нито слизат не знам защо.И пак по-някога ми насича за около 1-2 сек. Обикновено когато тръгвам след обратното броене,не че е проблем но е неприятно. И това с кадрите не мога да си го обясня,отсвен да е бъг в самата игра.

                И аз имам същия гаден проблем, само че на мен кадрите ми седят винаги на 31 и никога не се помръдват, а съм сигурен че машината ми може да изкара много повече.

                Comment


                  #68
                  Worcho написа Виж мнение
                  И аз имам същия гаден проблем, само че на мен кадрите ми седят винаги на 31 и никога не се помръдват, а съм сигурен че машината ми може да изкара много повече.
                  При мен за малко се появи подобно нещо, когато бях включил вертикалната синхронизация в опциите на играта. При изключването и се оправи.
                  У Штирлица было два танка он на них катался по очереди.
                  Очередь возмущалась, но не расходилась.

                  Comment


                    #69
                    Gaden Gogi написа Виж мнение
                    а колко ти е пинга обикновенно?
                    Иначе горният шот е с вградено видео ползващо до гигабайт.
                    50-60 е пинга.
                    Моето видео е с 256 мегабайта собствена памет но може да взима до гигабайт от рама, което предполагам допълнително бави.

                    Comment


                      #70
                      Ще помоля за помощ относно модовете защото при мен се получи следното:
                      Инсталирах някаква версия на XVM, която беше 3.3.1 и пишеше, че е точно за 8.3, но така и не проработи. След това слагах някаква друга версия и тя не стана, после други модове, кой работи кой не, не мога да кажа. Мисълта ми е, че при мен стана някаква пълна каша, а XVM и други важни модове не ми работят. Много ще съм благодарен, ако някой ми даде архив или нещо друго, което събира всичко, който ползва.

                      Comment


                        #71
                        XVM има два компонента, единия са разните мод файлове, другия е самата програмка, която чете статистиките, и с която трябва да стартираш играта - xvm-stat-1.2.0
                        Сложил ли си и двете? И след като ги сложиш, трябва да копираш един от приложените config файловете във gui\flash (и по принцип да си го настроиш, ако ти е сложно, може да избереш някой от предварително настроените).
                        albireo написа
                        ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                        Comment


                          #72
                          При детайлната мини карта при вас проявява ли се като проблем, при натиснат CTRL да не може да се посочи дадена област на карта, когато искате да заострите вниманието към даден сектор. Не го прави винаги при мен, но в повечето случаи не работи.

                          Comment


                            #73
                            Днес попаднах на интересен мод. Позволява автоматичен изстрел, веднага, мигновено след презареждането, посредством натискане и задържане на левият клавиш на мишката. Вече, за да стреляте възможно най-бързо, няма нужда от бясно кликане, докато оръдието презарежда. Просто натискате и задържате левият клавиш на мишката и го държите задържан. След презареждането следва мигновен изстрел и така докато ви свърши джепането Пробвах - РАБОТИ.
                            Firebursts mod се казва.
                            DOX.bg предоставя безплатно пространство от 5 GB за съхранение, организация и споделяне на файлове с големина до 2G.


                            P.S. Кажете работи ли линка. Аз дръпнах програмата от руски сайт. Там варианта беше екзе файл, който докато тегли същинският архив, накачва сума руски мейл боклуци, които едва изистих от компа. Аз ви давам линк САМО към файлчето. НЯМА екзе! Все пак, ако се притеснявате от троянци, потърсете мода по име в мрежата - Firebursts mod
                            P.P.S. Изиграх няколко игри, в които се наложи да използвам модчето. Страхотна работа върши!
                            Last edited by BacillusBulgaricus; 04-02-2013, 20:58.
                            http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

                            Comment


                              #74
                              И аз намирам като пича по от горе проблема за XVM как се подкарва тва не ми е ясно ако може малко по подробно

                              Comment


                                #75
                                Аз имам един от първите четириядрени процесори Q6600 overclock-нат от 2.4 на 3GHz с Windows Vista 32bit и като играя WoT, един от процесорите се товари на 80-90%, другите 3 на около 10-20% от самия процес на играта, а в нея самата почти винаги съм с 50-60fps.
                                War, war never changes..

                                Comment

                                Working...
                                X