Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Модове и скинове.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #76
    Актуална версия на WoT Tweaker:

    "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

    Comment


      #77
      Някой пробвал ли е дали новата руска озвучка с Балуев и Мерзликин може да се инсталира на клиента на играта на европейския сървър?

      Comment


        #78
        boyankolev написа Виж мнение
        Някой пробвал ли е дали новата руска озвучка с Балуев и Мерзликин може да се инсталира на клиента на играта на европейския сървър?
        Да, може.
        У Штирлица было два танка он на них катался по очереди.
        Очередь возмущалась, но не расходилась.

        Comment


          #79
          Намерих го!!! Намерих го!!!!! Най-после перфектният мод за начинаещи стрелци както ще видите описанието тоя мод си има всичко което му трябва на човек за снайпене а и в близък бой за снайперистите си има шансове за пробиване на целта в мястото на мястото където се целите и индикатор колко е възможно даденият враг да ви открие също и точен индикатор за посоката от която врага стреля по вас за привържениците на близкия бой има калкулация за ефективната броня на предницата на вашия танк когато е под ъгъл (много полезно за квадратни шваби) както и таймер колко точно остава на врага да презареди!
          Ето го и въпросният вълшебен мод: http://forum.worldoftanks.eu/index.p...mapsmathmod05/
          Прочетете описанието и вижте скрииновете за да добиете по добра представа!

          Comment


            #80
            Може ли малко помощ с инсталиране на мод? Изтеглих си Vanilla Reticle Reload Timer (http://forum.worldoftanks-sea.com/in...load-timer-v2/) и го инсталирах както са описали (install: copy gui folder to 'C:\Games\World_of_Tanks\res_mods\0.8.4' ) . После го търся в настройките но там не се появява, някаква идея имате ли аз ли пропускам нещо или.... ?

            Comment


              #81
              Айде руснаците пуснаха мод за пач 8.5 , някой ако си хареса може да се възползва.
              Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.



              П.С. Някой ако незнае и да не се мъчи като грешен дявол, мод се инсталира на чист клиент.

              Comment


                #82
                Angelmr написа Виж мнение
                Знам че е забранен. Но много помага за вдигане на фпс, докато едновременно с това не подпомага геймплея (напротив, дори пречи понякога), така че не го считам за нечестно предимство. За модове със свиване на текстурите не бях чувал до сега. На следващия пач мога да пробвам нещо такова вместо махането на дървета, ако дадеш пример.
                Обади ми се като си в ТС ще оправим fps
                ALL GREAT THINGS ARE SIMPLE ,AND MANY CAN BE EXPRESSED IN SINGLE WORDS:
                FREEDOM,JUSTICE,HONOR,DUTY,MERCY, HOPE.
                -Winston Churchill

                Comment


                  #83
                  Аз вече го оправих, първо още два гигабайта рам на лаптопа а след това въобще спрях да ползвам лаптопа (напуснах втората работа). Домашния компютър ми работи приемливо на минимални настройки при положение че е инсталиран туикът. 4 Gb рам, процесор Е2160 леко клокнат на 2 GHz. От този компютър влизам на клановите. Обикновено фпс се движи между 30 и 40. Но на някои конкретни места съм имал сериозни дропове в снайперски режим. Виж на основната ми работа обаче си спретнах сериозен компютър и понякога един час преди края на работното време като няма какво да правя влизам и от там, а тогава вече фпс ми стига до 50-60 при средни настройки (антиалашинг на максимум), което мисля че е повече от приемливо.

                  Comment


                    #84
                    Победа!
                    Битка: Абатство 29 април 2013 г. 21:09:33 ч.
                    Танк: ИС-7
                    Опит: 1*844 (x2 за първата победа за деня)
                    кредита: 34*464 Това не е хвалба.Приятели в тая битка ми помогна страшно мода за белите /убити/ танкове.Бях сам на фланга срещу 2 десетки и 2 деветки.Ударих по веднъж двете деветки и нашето арти ги направи трупове-с мода бели танкове.Двете десетки се скриха зад труповете и с мода идеално се виждаше част от танковете.Просто ги разковах и обърнах играта.Горещо препоръчвам да сложите този мод, той вдига и фпс когато има труп на танк до вас.дано всеки българин сложи този мод, защото за него гарантирам че е супер.http://mirtankov.net/mods/7188-wot-mod.html

                    Comment


                      #85
                      @staloun Аз в горният коментар съм го сложил целия пакет, само си избираш какво да инсталираш . Лично на мен много ми допада "белия труп" не правя вече гафове като приятелски огън

                      Comment


                        #86


                        Това е мод за компресиране на текстурите.Предназначен е да подпомогне старите машини.Вкара стария ми комп отново в играта - ФПС-то вече не пропада под 20 и дори достигам космическите 50.За сравнение преди това падах под 10 и над 40 не минавах. Всичко обаче си има цена и тук това е графиката - играта се променя напълно и изглежда повече като Майнкрафт отколкото като WOT
                        Nobody has three balls but some people have two very good ones!

                        Comment


                          #87
                          Някой пробвал ли е този мод

                          Прегледах разни скрийншотове с този мод и танковете приличат малко на цветни папагали, но на мен ми се струва полезно.Та ако някой го е ползвал нека да сподели мнение

                          Comment


                            #88
                            Zerg написа Виж мнение
                            Някой пробвал ли е този мод

                            Прегледах разни скрийншотове с този мод и танковете приличат малко на цветни папагали, но на мен ми се струва полезно.Та ако някой го е ползвал нека да сподели мнение
                            Един от първите модове, които слагам е този със зоните за пробиване. Прав си - малко шаренко става и се жертва реализма на играта, но без да си давам труда да помня уязвимите зони на всеки танк (а танковете в играта все повече се увеличават като модели), знам къде да ударя най-ефективно в дадената ситуация.
                            http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

                            Comment


                              #89
                              Ползвах го за кратко. Да, предполагам че помага, но рядко имаш възможност да избираш между две зони на пробиване, за да преценяваш къде можеш да нанесеш повече вреда. А и с времето запомняш къде са уязвимите зони на повечето танкове.

                              Comment


                                #90
                                Много моди
                                (0.8.6 )
                                Моя сборка модов содержит все самые лучшие моды, сборка выходит с патча 0.8.2 и каждый раз обновляется до новой версии. http://besttanks.clan.su/load/fyvafyv...


                                П.С.
                                Сега аз не има никакви моди. Само - "гола игра".
                                Аз по-рано има мод - бели трупове. Полезно...
                                http://vseknigi.3dn.ru/publ/19-1-0-186

                                Comment

                                Working...
                                X