Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Модове и скинове.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #31
    Ето и 2 неща от мен:

    Първо ви представям WOT mod installer http://forum.worldoftanks.eu/index.p...mod-installer/ един доста полезен инструмент ако не ви се инсталира даден мод ръчно,след като инсталирате приложението и го отворите задайте папката на вашия WoT клиент и от там нататък можете да инсталирате всеки мод без дори да го разархивирате просто довлечете папката на мода в полето предназначено за това и след инсталацията на мода натиснете "запази" едно то най-хубавите неща за този инсталер е и че можете да включвате и изключвате модовете
    като последните продължават да са инсталирани и само с едно кликане можете да ги активирате отново.
    Ето как изглежда цялото нещо: на моя комп вчера пробвах бачка и на 8.3

    Вторият мод на който реших да обърна внимание в този пост е:Tactical Tablet http://forum.worldoftanks.eu/index.p...cal-tablet-82/
    в момента не го ползвам,но доколкото чета и виждам по скрииновете е изключително полезен за кланови битки все още не е ъпдейтнат за 8.3 но и това ще стане ето снимка: така клановите командири могат лесно да направят тактическата схема за следващата битка и след това да я споделят с другите от клана.

    Това е от мен дано да съм бил полезен

    ЕДИТ:Ако картинките не тръгват отидете директно на сайта защото при мен не се показват не знам за вас.

    Comment


      #32
      falcon_bg написа Виж мнение
      Ето и 2 неща от мен:

      Първо ви представям WOT mod installer http://forum.worldoftanks.eu/index.p...mod-installer/ един доста полезен инструмент ...
      Супер! Ще го пробвам при следващият мод.
      http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

      Comment


        #33
        Angelmr написа Виж мнение
        ...липсата на растителност няма връзка със успешността на стрелбата...
        Angelmr написа Виж мнение
        ...но поне съм добър стрелец.
        Едното от двете твърдения е грешно.

        Comment


          #34
          Ultramarine написа Виж мнение
          Да разбирам, че когато скаута се движи зад хълмчета, храсти и обекти не пробваш да го свалиш когато се показва, а чакаш да излезе на чисто?

          Ясно ми е как да стрелям по скаути на чисто поле, въпросът е, че когато между мен и тях има растителност, нещата стават по-трудни понеже не виждаш нито танка, нито силуета му, а само иконата, която е ориентир за това колко аванс да пуснеш по хоризонтала, но е супер подлъгаща за прицелването по вертикала.
          Ако въпросният мод премахва растителността в много повече ситуации ще имаш чиста видимост към самия танк, а не към иконата му, което супер много помага за целенето на движещи се мишени.
          Разбира се това което се печели откъм видимост е безполезно, ако ФПС-то не е на ниво.

          Ами общо взето е безполезно да стреляш по скаут когато има хълмчета. Виждаш го за прекалено кратко време за да прецениш навреме предварението и да свиеш прицела. Макар че и там пускам по някой снаряд профилактично по откритите линии, но практически ползата е минимална, защото добрите скаути се показват за по-малко от секунда. В гъстата растителност до сега не съм стрелял по скаут, просто защото скаута там е камуфлиран и не го виждам, а той пази камуфлажа си и в движение. Така че въпроса е извън коментарите свързани с мода за премахване на дърветата.


          Gaden Gogi написа Виж мнение
          както се казва "хубаво, твоето магаре е по-мъжко"
          Може да оправдаваш чиитърствот както си искаш, но то си остава такова и съвсем не случайно е забранено.
          Не знам за какъв чит говориш. Аз в цялата игра се сещам за две къщи, които са в гора и могат да служат за прикритие, а са скрити зад дървета. Да съгласен съм, при равни други условия дава известно немалко предимство. Но както написах по-горе, аз не търся предимство търся начин да играя тази игра на лаптоп. Е няма много начини да го направиш. Аз сега вече съм отрязан от играта защото нямам нет, но ако си оправя нета ще пробвам горното предложение със компресираните текстури. Извинявай официално че не знаех преди за него, може то да е решението което съм търсил, само да не кажеш че и то ще дава нечестно предимство защото така нубовете със стари компютри ще могат да играят на едно ниво с про-играчите, които са си купили последна дума техника. Но няма да се извинявам че търся решение да си направя играта играема.


          Alex2004BG написа Виж мнение
          Едното от двете твърдения е грешно.
          Не съм съгласен, доказал съм го това по-горе. А и не мисля че стила ти на игра доставя нужната информация за да коментираш точно стрелбата като фактор. При твоя стил на игра основно със скаути и артилерия, може и да си вадиш подобни изводи, приемам гледната ти точка. Но ти не си снайперист за да коментираш какви точно фактори определят успешността на стрелбата.
          Last edited by Angelmr; 23-01-2013, 10:19.

          Comment


            #35
            изтрито
            Last edited by Angelmr; 23-01-2013, 10:20.

            Comment


              #36
              моя грешка

              Comment


                #37
                Angelmr написа Виж мнение
                Не знам за какъв чит говориш. Аз в цялата игра се сещам за две къщи, които са в гора и могат да служат за прикритие, а са скрити зад дървета. .
                Интересно, оказва се че дървета има само в гората....това дето на Лейквил ми пречеше да видя ясно пътя от другата страна на езерото ще да е било нещо друго....

                Comment


                  #38
                  Издребнявате ми се струва.Позициите станаха ясни,още преди десетина поста.Надолу ми прилича на спам за триене.Явно всеки ще си остане на неговото,и единствения логичен път отива към нелицеприятни лични нападки.Моля,нека бъдем толерантни.

                  Comment


                    #39
                    .....В гъстата растителност до сега не съм стрелял по скаут, просто защото скаута там е камуфлиран и не го виждам, а той пази камуфлажа си и в движение. Така че въпроса е извън коментарите свързани с мода за премахване на дърветата.
                    Не винаги е камуфлажиран и не винаги растителността е гъста, може да е само един храст точно пред теб, може да са и няколко в линия.Нали уточних, че го виждаш, т.е. разкрит e и му се вижда иконата, но поради непрозрачността на храстите пред теб не виждаш самия танк или силуета му. Ако с въпросния мод тази непрозрачност на растителността изчезва е много по-лесно следенето и прицелването.
                    Nobody has three balls but some people have two very good ones!

                    Comment


                      #40
                      Ultramarine написа Виж мнение
                      Не винаги е камуфлажиран и не винаги растителността е гъста, може да е само един храст точно пред теб, може да са и няколко в линия.Нали уточних, че го виждаш, т.е. разкрит e и му се вижда иконата, но поради непрозрачността на храстите пред теб не виждаш самия танк или силуета му. Ако с въпросния мод тази непрозрачност на растителността изчезва е много по-лесно следенето и прицелването.
                      Нещо не разбирам какво точнокоментираме. Ако растителността не е гъста, то отиваме към хиптезата открита площ, за която обясних още по-горе. Ако танка се движи естествено. Ако не се движи ситуацията е съвсем различна. Там раститеността не играе никъква роля, светне ли ти силуета и заедно с това зеления маркер на прицела, значи имаш изстрел.

                      Ако коментираш въпроса със светнат скаут, който се движи бързо в гъста гора, тук не съм сигурен дали мога да коментирам. Принципно не ходя в гъстите гори, преди не ходих и сега също. Забелязал съм че на мурованка и от в някои зони на малиновка терена е достатъчно нагънат, за да се прояви ефекта за който пишеш, за други карти не се сещам. Но гората на мурованка е толкова бъгната че на 50 метра от теб може да има танк, който да те стреля и ти да не го видиш. Същото важи и за гъстата гора в малиновка. За това и по възможност избягвам горите и с мод и без.

                      Gaden Gogi написа Виж мнение
                      Интересно, оказва се че дървета има само в гората....това дето на Лейквил ми пречеше да видя ясно пътя от другата страна на езерото ще да е било нещо друго....
                      Написах го вече веднъж, хайде пак да повторя, ако си се прицелил, силуета на танка е светнал и маркера за пробиване ти е зелен, значи имаш изстрел. Независимо дали има дърво или не. И иконата ще я видиш и с дърво и без. Ако снаряда не достигне, то ще е заради препятствия пред пред твоя танк, не пред противниковия, а ако си забелязал дърветата около твоя танк са прозрачни именно за да виждаш препятствията. Не разбирам къде е проблема? Ти не си ли свикнал да оглеждаш около светналите икони за силуети с маркера? Аз винаги проверявам по този начин за отворена възможност за изстрел и за това никога не съм считал растителността за нещо различно от козметичен фактор при стрелбата по вече осветен противник. Предвид наличието на инструмент за проверка на възможността за сполучлив изстрел напълно независим от картината, наистина не виждам смисъл от този спор.


                      Alex2004BG написа Виж мнение
                      Прилагам доказателство номер 1:
                      http://youtu.be/RZ1SbtbOrpg
                      Извинявай на работата ми е забранен достъпа до тубата, ще го погледна това довечера, ако намеря време.
                      Last edited by Angelmr; 23-01-2013, 12:06.

                      Comment


                        #41
                        Angelmr написа Виж мнение
                        Но ти не си снайперист за да коментираш какви точно фактори определят успешността на стрелбата.
                        Прилагам доказателство номер 1:

                        Comment


                          #42
                          Явно заради ФПC-то избягваш ситуации, в които има растителност между теб и целите и за това не разбираш точно за какво говоря.Аз също го правя на старата машина и там това не го забелязвам.
                          Точно за открито поле говорим, къщи и хълмове като прикритие не са фактор.
                          Когато между теб и спотнатия скаут има непрозрачна растителност, ако не е сложен прицела върху него, виждаш само иконата. В момента в който преместиш прицела пред скаута за аванс, силуета изчезва и ти остава само иконата на танка движеща се някъде сред листата.По нея лесно се ориентираш колко аванс да пуснеш, но е объркващо как да насочиш оръдието по вертикала .
                          Най често ми се случва когато съм на Рибарското селище скрит в храст, а скаута върти пред мен в полето.На Ел халиф, когато покривам А1 и те правят ръш през С3, Б2, А1.На Мурованка, когато аз съм в гората, а скаута е в полето на открито. Общо взето всяка ситуация в която има непрозрачен храст пред мен, а скаута се върти в откритото поле.
                          Особено е неприятно когато на Ел Халиф скаута слиза по диагонал на отсрещния хълм, тогава като не виждаш силуета, иконата не ти дава почти никаква информация и дори аванса е объркващ.
                          Ако при теб я няма тази растителност вероятно изобщо не си го изпитвал.
                          Nobody has three balls but some people have two very good ones!

                          Comment


                            #43
                            Ultramarine написа Виж мнение
                            Явно заради ФПC-то избягваш ситуации, в които има растителност между теб и целите и за това не разбираш точно за какво говоря.Аз също го правя на старата машина и там това не го забелязвам.
                            Точно за открито поле говорим, къщи и хълмове като прикритие не са фактор.
                            Когато между теб и спотнатия скаут има непрозрачна растителност, ако не е сложен прицела върху него, виждаш само иконата. В момента в който преместиш прицела пред скаута за аванс, силуета изчезва и ти остава само иконата на танка движеща се някъде сред листата.По нея лесно се ориентираш колко аванс да пуснеш, но е объркващо как да насочиш оръдието по вертикала .
                            Най често ми се случва когато съм на Рибарското селище скрит в храст, а скаута върти пред мен в полето.На Ел халиф, когато покривам А1 и те правят ръш през С3, Б2, А1.На Мурованка, когато аз съм в гората, а скаута е в полето на открито. Общо взето всяка ситуация в която има непрозрачен храст пред мен, а скаута се върти в откритото поле.
                            Особено е неприятно когато на Ел Халиф скаута слиза по диагонал на отсрещния хълм, тогава като не виждаш силуета, иконата не ти дава почти никаква информация и дори аванса е объркващ.
                            Ако при теб я няма тази растителност вероятно изобщо не си го изпитвал.
                            Да прав си принципно избягвам места с гъста растителност и преди ги избягвах и сега също. А и честно казано принципно не ходя да стрелям по скаути там където има повече растителност. Не по описаните от теб причини, преди много ми падаше ФПС, а сега и без този пад, имам непоносимост към камперски ситуации, а там са любимите позиции на камперите.
                            Но все пак не мога да разбера това което описваш за стрелба по скаути зад храсти. На теория разбирам, но не и на практика. Не знам може би е въпрос на игрови стил, но не съм попадал в ситуация между мен и скаута да има храсти, а той да е светнат. Сещам се че би било проблем на зигфрид примерно. Но аз съм в първите редици и скаутите ги бия в града ако въобще се засечем. На малиновка ако видя скаут, той или ще се движи към мен почти в права линия или ще обикаля зад хълма така че да е недосигаем за мен. На мурованка не ходя в гората. На ел халъф не съм виждал чак толкова много храсти, но аз там имам много ограничен избор на тактики, или тръгвам с ръша към А2, или ако съм медиум заобикалям през залива, там нямам навика да кампя така че не съм виждал ситуацията която описваш. На прохоровка дори и с тежък танк не ходя в гората, само ако съм с артилерия пазя от ръш по тази линия. Така че просто ситуациите в които съм попадал са ограничени. Аз първи го признавам това. За това и ни се разминават мненията. Аз просто не съм универсален играч, който да е попадал във всякакви ситуации.

                            Comment


                              #44
                              Да, след като избягваш растителност няма как да си го усетил.
                              И аз със старата машина съм ограничен откъм позиции и гората е враг, а не приятел. Но като съм на добра машина, почти винаги когато не се движа има храсти около мен съответно много често ми се налага да стрелям през тях прозрачни или не.
                              Nobody has three balls but some people have two very good ones!

                              Comment


                                #45
                                CPU-Control 2.1

                                По мое скромно мнение, това работи. След като го настроих и пуснах, вдигна FPS почти двойно. Настроих го да тръгва минимизирано заедно с Уиндоус. Избрах автоматичен контрол на разпределение на отделните програми между двете ядра на процесора, а за WOT дадох задачата да се разпредели между двете ядра едновременно.
                                С 32-битов Windows 7 съм.
                                http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

                                Comment

                                Working...
                                X