Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Модове и скинове.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #46
    Процесите сами ли ти се появиха или ти ги добавяш?
    На мен процесите не ми излизат, а и не знам как да ги добавя
    Nobody has three balls but some people have two very good ones!

    Comment


      #47
      Ultramarine написа Виж мнение
      Процесите сами ли ти се появиха или ти ги добавяш?
      На мен процесите не ми излизат, а и не знам как да ги добавя
      Появиха се сами. Но далеч не всички активни процеси в момента, а само някои. Предполагам, програмата "вижда" само неоптимизираните за двуядрени процесори приложения. Четириядрени също де.
      http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

      Comment


        #48
        Аз съм с 4 ядрен и го избрах в опциите .Даже и след рестарт не се появи нищо.Танковете би следвало да не са оптимизирани след като работят само с едно ядро.
        Nobody has three balls but some people have two very good ones!

        Comment


          #49
          Ми не знам. В дясно горе в "mode" даде ли го на аутоматик? Май още някой с четириядрен се оплакваше нещо в коментарите под програмата, ама не съм сигурен.
          Нито една програма ли не виждаш?

          За да види WOT, естествено играта трябва да е пусната.
          http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

          Comment


            #50
            В нито един от режимите не виждам процеси.
            Пусната е играта и не я вижда и нищо друго не вижда
            Nobody has three balls but some people have two very good ones!

            Comment


              #51
              Виж какво пише един руснак в коментарите под програмата:
              "Anton (07.10.2011)
              На i7 с 4 ядрами и виндой -7 будет работать если зайти в автозагрузку с помощью команды msconfig и во вкладке - "Загрузка-Дополнительные параметры-Число процессоров" установить значение 4.После перезагрузиться"

              Надявам се разбираш руски. Пробвай така ако не те мързи.
              http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

              Comment


                #52
                Така се показаха процесите, но ефекта върху играта при включване на второ ядро беше негативен.От 60-70ФПС паднах на около 30
                Nobody has three balls but some people have two very good ones!

                Comment


                  #53
                  При мен също ФПС падна двойно. След премахването на програмката се оправи. Вероятно или не на всички системи работи прецизно , или аз не можах да я настроя
                  У Штирлица было два танка он на них катался по очереди.
                  Очередь возмущалась, но не расходилась.

                  Comment


                    #54
                    Съжалявам, ако съм заблудил някого :-( При мен стана. Няколко руснака в коментарите, също твърдят че помага. Както и да е. Да не занимаваме хората повече с това. :-)
                    http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

                    Comment


                      #55
                      Сложих всички модове за увеличаване на фпс и ефекта е минимален.Има ли някаква програма за увеличаване производителността на външна/ невградена в дъното/ видеокарта-овърклок ?

                      Comment


                        #56
                        BacillusBulgaricus написа Виж мнение
                        CPU-Control 2.1

                        По мое скромно мнение, това работи. След като го настроих и пуснах, вдигна FPS почти двойно. Настроих го да тръгва минимизирано заедно с Уиндоус. Избрах автоматичен контрол на разпределение на отделните програми между двете ядра на процесора, а за WOT дадох задачата да се разпредели между двете ядра едновременно.
                        С 32-битов Windows 7 съм.
                        При мен работи по описания начин и с описания ефект. 64-битов Windows 7. Процесора е двуядрен E3200.

                        Comment


                          #57
                          Alex2004BG написа Виж мнение
                          При мен работи по описания начин и с описания ефект. 64-битов Windows 7. Процесора е двуядрен E3200.
                          Супер! Отдъхнах си. Помислих, че само съм излъгал народа Радвам се, че в крайна сметка работи добре.

                          Само да допълня, ВАЖНО: АКО сте с двуядрен процесор, както съм аз, АКО правилно сте настроили задачата на процеса WOT да я вършат двете ядра едновременно, срещу процеса WOT трябва цифровия код да изглежда така - 1100 и ТОВА е търсеният от нас ефект!!!

                          АКО изглежда така - 1000 - означава, че процеса се работи само от ядро номер 1
                          АКО изглежда така - 0100 - означава, че процеса се работи само от ядро номер 2
                          http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

                          Comment


                            #58
                            Явно си работи добре с двуядрените машини и не се разбира много с четири ядра.
                            При мен срива във ФПС-то не идва от самата програма, а от настройката, която направих, за да ми се покажат процесите. Аз там имам възможност да избирам от 1 до 8, като 8 е по принцип и като избера 4 нещата се скапват.

                            С 60-70 ФПС играта си е супер, но нали винаги искаме още ....

                            При мен благоприятен ефект оказва избирането на висок приоритет за WOT процеса в Task manager.
                            Nobody has three balls but some people have two very good ones!

                            Comment


                              #59
                              Ultramarine написа Виж мнение
                              С 60-70 ФПС играта си е супер, но нали винаги искаме още ....
                              .
                              за какъв ти е повече? разлика няма. при мене стига до над 120 ( при едновремено работещи два CAD програми) но ми се ствуа простоизлишно. Единственият гяр е ако искаш да заредиш макс графика. ноаз точно тази която най-много товари (тревичките) съм я махнал че ми пречи.

                              Comment


                                #60
                                Впрочем попадна ми стар скриин, преди да смяна видеото играта ми вървеше с около 20 фрейма, което беше съвсем достатъчнода снайпя с Мардера ан всяка мислима и немислима дистанция.
                                Ето го и самият скриин: 10 фрага и ми свършиха снарядите, ниската точност е поради високият пинг ( бях забравил да изключа азуреуса...освно заради това и загубихме)
                                Click image for larger version

Name:	shot_015.jpg
Views:	1
Size:	387.0 КБ
ID:	531610
                                ние стартирахме от бърва база и аз направих кръгче по картатат, не е като да съм кампирал.

                                Comment

                                Working...
                                X