Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бонуси, кодове, промоции, оферти и прочие

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Имам ги всички машини отворени, но не и купени. Но като сметна колко игри трябва да направя и ми се отщява. За същите игри ще изкарам поне 1/4 от опита нужен за да отворя обект 140 примерно.

    Comment


      Toчно на път за офоса смятах какво трябва да пуснат за мисията, и предвид че тази седмица е БДР, следващата ще трябва да е с КВ. Определено тази седмица ще е най-лесна по отношение не селекцията машинки, и трите са много добри. Изненадва ме това че ТД-то и средният са от една дъжава.
      Иначе на мен мисиите са ми забавни, дори много.Смятам, ги за много добро попадение и май май-доброто нещо от вкарването на физиката.

      Comment


        feersum написа Виж мнение
        Машините за следващия уикенд:

        M4 Sherman, BDR G1 B, Т49.
        Ейй да го е** и трите линии са ми точно до тиър 4!
        Мога да се напъна за франсето и Т49,но ужаса да играя отново Лий няма да си го причиня.

        Comment


          Тоя Лий 3 пъти се опитвах да го играя и три пъти го продавах просто...Въобще не ми пасна на стила...Слабо оръдие,слаба броня,без купол,слаба скорост....
          Т49 е просто уникална машина-най-вече заради скоростта.

          Comment


            Лии е много специфичен и много силен танк. аз първият път когато го играх след 3 битки се погнусих и го минах на свободен...но около година по-късно...то тогав аоправих аи ММ да е макс +2 нива битки, го пробвах отново, и танка определено ми хареса. специфичен е за игра но при правилен подход е много силен, примерно когато съм в чиста Т4 битка с матилда той ми е най-страшен.Здрав е оръдието е хубаво, и е подвижен

            Comment


              kamos написа Виж мнение
              Тоя Лий 3 пъти се опитвах да го играя и три пъти го продавах просто...Въобще не ми пасна на стила...Слабо оръдие,слаба броня,без купол,слаба скорост....
              Играй го като TD - мрежа, бинокъл и вентилация.
              Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

              Comment


                Вчера си купих Т49 (ресърчнатоот векове но понеже линията нагове съм я взял през Е8 не го бях купувал), елитнато, заредно и готов за бой. мисията се очертава забавна, тъкмо докато играя с БДР-то ще отключа АРЛ-а.
                Подозирам че ще има много Т5 машини и битките ще са предимно с тях без по-високи нива, в такъв случай май гаубичният М4 най-бързо ще направи 20-те фрага.

                Comment


                  50% Discount on Consumables

                  Whether spending gold or credits, get them cheap!
                  Доживяхме!!
                  War, war never changes..

                  Comment


                    кое? те бяха на промо преди 2-3 седмици и златните и обикновените пръснах 15милиона за аптечки,ремонти,пожари и сякви манджи и бензини

                    Comment


                      Такааа,ето мисиите за Октомври.

                      На кратко мисията за 250к тоя месец е проектирана за да спре АФК играчите и крадците на фрагове,но дава пълен простор на троловете защото мисията е да се набие 50к дмг така че се гответе за инвазия от КВ-2,КВ-1С,СУ/ИСУ-152 и всякакви дърп гадинки карани от нубелки,които няма как да постигнат тая щета без оръдия с голяма алфа...месеца ще е ад!

                      Comment


                        falcon_bg написа Виж мнение
                        Такааа,ето мисиите за Октомври.

                        На кратко мисията за 250к тоя месец е проектирана за да спре АФК играчите и крадците на фрагове,но дава пълен простор на троловете защото мисията е да се набие 50к дмг така че се гответе за инвазия от КВ-2,КВ-1С,СУ/ИСУ-152 и всякакви дърп гадинки карани от нубелки,които няма как да постигнат тая щета без оръдия с голяма алфа...месеца ще е ад!
                        Според мен става дума за ОПИТ -не за ЩЕТИ!!!!!Нужно е да събереш 50000 ОПИТ и печелиш 250000 сребро

                        Comment


                          don4o написа Виж мнение
                          Според мен става дума за ОПИТ -не за ЩЕТИ!!!!!Нужно е да събереш 50000 ОПИТ и печелиш 250000 сребро
                          Съвсем ясно си пише Deal 50,000 points of damage не е за опит.

                          Comment


                            falcon_bg написа Виж мнение
                            Съвсем ясно си пише Deal 50,000 points of damage не е за опит.
                            Отвори си играта,отиди на мисии,следваща мисия,герой на деня и пише така-Изкарайте 50 000 точки опит в случайни битки за 24 часа!

                            Comment


                              don4o написа Виж мнение
                              Отвори си играта,отиди на мисии,следваща мисия,герой на деня и пише така-Изкарайте 50 000 точки опит в случайни битки за 24 часа!
                              Да вярно така е...явно ония идиоти от WG EU пак са се изгубили в превода.
                              Пак се стиснаха водкосмучещите 50к опит за мижави 250к сребро...

                              Comment


                                Това с опита е за Септември, ако не се бъркам още сме 30ти. Т.е. Няма как да виждаш мисиите за Октомври в играта.
                                50к опит и печелиш 1 ден премиум в момента.
                                Докато от утре 50к поражение и печелиш 250к.

                                Мисията е по-трудна спрямо тази за Септември!
                                Този месец правех 250к за под 2 часа, ако това беше целта - трябваха ми около 18-20 игри в Тиър1-2.

                                Сега обаче ще са ми нужни доста повече игри.
                                Nobody has three balls but some people have two very good ones!

                                Comment

                                Working...
                                X