Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бонуси, кодове, промоции, оферти и прочие

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts


    Троен опит за екипажа и екипировка и консумативи на промоция!

    Comment


      Идва много складък уикенд...



      Вадете Щуговете, китайските Т-34 и Чъчилите )
      Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

      Comment


        Промоцииката за тоя уикенд е просто душичка мнооого добра а най-доброто е това:
        За 20 фрага на Тип Т-34,Щуг и Чърчил 1 взимаме:
        -7 дни премиум(ЙАБАДАБАДУУУ)
        -По 10 златни аптечки ремонтни,комплекти и пожарогасители.
        -1 милион кредита!!!!
        Аз за вас не знам,но и трите танка ги имам отключени като за 2 от тях имам отлични екипажи.Наградата е моя!!!

        Comment


          Сега ще ме карат да си купя Щуг...

          Усещам как в рандомите ще се въртят само тия три танка
          "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

          Comment


            Пуска се човек с Квас и почва да дебне желаещите да грабнат наградата, или по-добре с някой Т6 премиум за да е сигурен че ММ няма да се пошегува.

            Comment


              feersum написа Виж мнение
              Сега ще ме карат да си купя Щуг...

              Усещам как в рандомите ще се въртят само тия три танка
              И аз първо Щуг си набавих продадох СУ-100,но си струва Щуга(100% екипаж+мрежа) утре(ако не и днес) ще ми набави парите за покупка на другите 2 танка(които за щастие съм играл и преди и имат всички модули отключени+хубав екипаж за тип Т-34)
              Плана е да си изпълня задачата преди да се напълни с конкуренция(повечето хора нямат Чърчил и тип 34 за това трябва да ги изгриндят)
              Аз ще се оправя бързо проблема ще е за ония дето ще инвестират сума време и сребро за да вземат трите танка а после ще останат без награда защото е било твърде късно.

              Comment


                а че гадост, то било тип Т-34, а не само Т-34...аз почти съм го изгриндил, а другите два са ми с хубави екипажи, а те и без голямата мисия ще дават добри бонуси за игра с тях. иначе напоследък ММ може да е гаден но мисиите са добри
                особенно тази за топ щета

                Comment


                  А то всъщност трябва да се направят по 20 фрага със всяка от трите машини...

                  Type T-34 и Чърчил струват по 430 хиляди, т.е. трябва да инвестирам 860 хиляди кредита. Ще трябва да ги поъпгрейдна, после ще ги продам общо за 430-500 хиляди с модулите, т.е. печалбата ми ще е половин милион.

                  От продажбата на златните консумативи също ще взема някви парички...

                  Абе гроздето е кисело, не струва тая промоция
                  Last edited by feersum; 13-09-2013, 16:31.
                  "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                  Comment


                    s Щуг-а ще е най-лесно, с Чърчила най-трудно. Такова чувство имам.

                    Comment


                      feersum написа Виж мнение
                      Type T-34 и Чърчил струват по 430 хиляди, т.е. трябва да инвестирам 860 хиляди кредита. Ще трябва да ги поъпгрейдна, после ще ги продам общо за 430-500 хиляди с модулите, т.е. печалбата ми ще е половин милион.

                      От продажбата на златните консумативи също ще взема някви парички...

                      Абе гроздето е кисело, не струва тая промоция
                      Чърча е 340 000 сребро. Хубавото е, че всичките му оръдия са отворени, защото съм изгазвал средната британска линия.
                      Type T-34 имам, че и с хубав екипаж, а и без това трябва да го играя, че съм се насочил към Type 58. И Stug си имам даже, макар и не съм го играл много.
                      Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                      Comment


                        Моя грешка, и двата са по 340 хиляди.
                        "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                        Comment


                          Здравейте!Има ли вече отличници спечелили мисията с трите танка по 20 убити врагове?Защото мисля че ще има някаква уловка!Ако има някой да каже има ли изненади!Аз засега съм минал щуга и карам с чърчила.

                          Comment


                            don4o написа Виж мнение
                            Здравейте!Има ли вече отличници спечелили мисията с трите танка по 20 убити врагове?Защото мисля че ще има някаква уловка!Ако има някой да каже има ли изненади!Аз засега съм минал щуга и карам с чърчила.
                            Днес минах само със Щуга и с другите по 7-8 врази.Краденето на фрагове е просто нечовешко точиш им го и като падне на под 150 всички изведнъж се сещат да стрелят...
                            Уловката е,че ако не си имал някой от танковете отключен предварително и си губиш времето да го взимаш а и с тия "съотборници" времето няма да ти стигне и ще си останеш само със загубеното време и сребро за 3-те танка.

                            Comment


                              На чърчила ми останаха да гръмна още 3 броя!Лошото е че ми трябва още 10 сребро да взема китаеца!Смятам утре по обяд да съм го купил и да почна с него!ДАНО!!!!!!

                              Comment


                                Някакъв ужас е...
                                Всеки е изпълзял от дупката си, изтупал е от прахта някакви танкове и се лута като малоумен за да вземе някакъв фраг. Сериозно, пет танка преследваха един скаут, който беше на изстрел живот. Такава цигания не съм виждал скоро...
                                Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                                Comment

                                Working...
                                X