Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Германски танкове

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Щом трябва ще го играя със злато Е-100, как е в сравнение с другата ми 10-ка ИС-7 ?

    Comment


      Не знам кое да гриндя първо след ИС-7, Е-100 или ГВ тигър, след това което прочетох ,че ще причинят със следващият пач на артито / съгласен съм че с толкова силно арти ,играта не е спокойна/ просто се смаях какво да правя / на 2 дни с 2 ният опит съм от ГВ тигър и на 1 месец около 150 х. опит от Е-100.Съвети от по добрите ?

      Comment


        staloun написа Виж мнение
        Щом трябва ще го играя със злато Е-100, как е в сравнение с другата ми 10-ка ИС-7 ?
        Все едно да сравняваме Форд Мустанг с Форд Ф-150. Ами нямат нищо общо.
        albireo написа
        ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

        Comment


          spiji написа Виж мнение
          За момента не виждам много полза от леопарда ( все още играя с 9 т леопарда но характеристиките са много сходни).
          1 + много маневрен , с добра скорост и ускорение.
          1+ точно оръдие добър БПМ.
          1- много мек танк , получава много критични поражения.
          1- прекалено голяма цел не може да се използва адекватно за скаут , за атакуващ медиум няма приложение , единствено за пасивен спотър евентуално, но повечето кланове прострелват ключовите храсти.
          1- и да пробие до артилерия по скоро той ще умре отколкото да я убие.
          Или на кратко танка не е лош, но доста е ограничен от към възможности за КВ :
          По лош скаут от бата, по лош атакуващ танк от т-62 по лош браулер от е-50 и почти равен и безполезен като патъна.
          Може ли малко пояснения за някои от твърденията.
          Защо е по-лош браулер от Е 50? Липсва броня, но в клановите всеки среден танк е практически без броня. Оръдията са сходни, но профила му е по-малък. Тогава къде е минуса? В поражения по модулите ли?
          Защо да е по-лош атакуващ танк от Т-62? Точност в движение и силует ли коментираш?
          И защо е по-лош скаут от батчата? По-големия профил компенсира повишения обзор, това ли имаш предвид?

          Comment


            staloun написа Виж мнение
            Не знам кое да гриндя първо след ИС-7, Е-100 или ГВ тигър, след това което прочетох ,че ще причинят със следващият пач на артито / съгласен съм че с толкова силно арти ,играта не е спокойна/ просто се смаях какво да правя / на 2 дни с 2 ният опит съм от ГВ тигър и на 1 месец около 150 х. опит от Е-100.Съвети от по добрите ?

            Избрал си най-прецаканите десетки в играта. Според мен най-добре не се занимавай с немците въобще. Ако искаш тежък танк, изкарай Т110Е5. Там като почнеш от тиер 5 нямаш слаба машина. Всички с са половин клас над основните си опоненти. А тия немци които си започнал ги карай на дабъли и все някога ще ги изкараш.

            Comment


              Angelmr написа Виж мнение
              Избрал си най-прецаканите десетки в играта. Според мен най-добре не се занимавай с немците въобще. Ако искаш тежък танк, изкарай Т110Е5. Там като почнеш от тиер 5 нямаш слаба машина. Всички с са половин клас над основните си опоненти. А тия немци които си започнал ги карай на дабъли и все някога ще ги изкараш.
              Немците са много приятни за разпускане на малките нива.

              Победа!
              Битка: Провинция 16 май 2013 г. 10:15:37 ч.
              Танк: Leichttraktor
              Опит: 747
              кредита: 12*447
              Постижения в битки: Съюзник, Медал Кей III степен, Медал Ейбрамс III степен

              Comment


                Зависи за какво ги ползваш немците . В КВ са доста слаби и рядко се ползват но за рандом това си е друго нещо ето виж сам :
                ictory!
                Battle: Lakeville 16 май 2013 г. 13:04:58 ч.
                Vehicle: Leopard prototyp A
                Experience received: 1*519
                Credits received: 46*944
                Battle Achievements: Brothers in Arms, Top Gun
                =========================ю
                Victory!
                Battle: Erlenberg 16 май 2013 г. 12:57:23 ч.
                Vehicle: Leopard prototyp A
                Experience received: 1*210
                Credits received: 42*480
                =
                Victory!
                Battle: Cliff 16 май 2013 г. 12:42:00 ч.
                Vehicle: Leopard prototyp A
                Experience received: 1*566
                Credits received: 61*317
                =
                Defeat
                Battle: Pearl River 16 май 2013 г. 12:35:36 ч.
                Vehicle: Leopard prototyp A
                Experience received: 523
                Credits received: 41*815
                =
                Victory!
                Battle: Cliff 16 май 2013 г. 12:24:52 ч.
                Vehicle: Leopard prototyp A
                Experience received: 1*647
                Credits received: 71*644


                това са малко поредни игри с леопарда , сам прецени .

                "Може ли малко пояснения за някои от твърденията.
                Защо е по-лош браулер от Е 50? Липсва броня, но в клановите всеки среден танк е практически без броня. Оръдията са сходни, но профила му е по-малък. Тогава къде е минуса? В поражения по модулите ли?
                Защо да е по-лош атакуващ танк от Т-62? Точност в движение и силует ли коментираш?
                И защо е по-лош скаут от батчата? По-големия профил компенсира повишения обзор, това ли имаш предвид?"

                По слаб браълер е защото няма никаква броня и е абсурдно да се рамне в някого.
                По слаб атакуващ танк е защото т62 има много по голям ДПМ и броня и по нисък силует
                Обзора на бата е уникално голям няма какво да компенсираш по голения профил само те прави по лесна мишена и по лесен за спот .
                Бата приятелю има едни от най - големите обзори в играта моля те не говори просто за да спориш а с факти .
                Last edited by spiji; 16-05-2013, 14:17.

                Comment


                  Я! spiji! не го слушайте този - той не може да играе..
                  War, war never changes..

                  Comment


                    spiji написа Виж мнение
                    По слаб браълер е защото няма никаква броня и е абсурдно да се рамне в някого.
                    По слаб атакуващ танк е защото т62 има много по голям ДПМ и броня и по нисък силует
                    Обзора на бата е уникално голям няма какво да компенсираш по голения профил само те прави по лесна мишена и по лесен за спот .
                    Бата приятелю има едни от най - големите обзори в играта моля те не говори просто за да спориш а с факти .
                    Не съм седнал да споря, просто търся обяснения за изказаните по-горе твърдения. Гриндя я тази линия, така че всяка информация базирана на опит, а не само на теоретични предвиждания, я смятам за безценна.
                    Добре за браулера и за атакуващ танк разбрах (макар че не съм сигурен, че мога да направя точно разграничение между тези две позиции). Но въпроса за скаутването не го изясни добре. Батчата има базово 400м обзор. Леопарда 410. Следователно базово леопарда има леко предимство пред батчата. Така, че пак да питам твърдението ти означава ли, че предимството на батчата в профил (което до колкото схващам в цифрово отношение е съвсем малко) превъзхожда предимството на леопарда във визуален обсег (което също не е много много голямо)? Или може би имаш предвид, че липсата на дотиквач при батчата освобождава един слот, който се заема с оптика, която пък вече прави визуалния обсег 440, докато при леопарда оптиката ще заеме мястото на важен за боя модул като дотиквач или вертикален стабилизатор, така че относително малко играчи ще избират да сложат точно оптика. Правилно ли те разбирам?

                    Comment


                      сега фиделис ще ти отговори но общо взето е така както си си го обяснил + малкото предимство на бата от кум барабан и профил
                      Единственото предимство както казах на леопарда е бързо заемане на позиция или така наречените пасивни спотери или 2-ра линия снайпер зара до точното оръдие .

                      Comment


                        Angelmr написа Виж мнение
                        Не съм седнал да споря, просто търся обяснения за изказаните по-горе твърдения. Гриндя я тази линия, така че всяка информация базирана на опит, а не само на теоретични предвиждания, я смятам за безценна.
                        Добре за браулера и за атакуващ танк разбрах (макар че не съм сигурен, че мога да направя точно разграничение между тези две позиции). Но въпроса за скаутването не го изясни добре. Батчата има базово 400м обзор. Леопарда 410. Следователно базово леопарда има леко предимство пред батчата. Така, че пак да питам твърдението ти означава ли, че предимството на батчата в профил (което до колкото схващам в цифрово отношение е съвсем малко) превъзхожда предимството на леопарда във визуален обсег (което също не е много много голямо)? Или може би имаш предвид, че липсата на дотиквач при батчата освобождава един слот, който се заема с оптика, която пък вече прави визуалния обсег 440, докато при леопарда оптиката ще заеме мястото на важен за боя модул като дотиквач или вертикален стабилизатор, така че относително малко играчи ще избират да сложат точно оптика. Правилно ли те разбирам?
                        Относно скаутването-на цифри изглеждаш прав,но на практика какво се получава?
                        Бата с неговите 10 обзор по-малко се явява по-добрия скаут по ред причини.
                        Първо-има по-ниска степен на забележимост от леопарда-следователно може да се приближи по-близо без да бъде спотнат той самия-от там и предимството на леопарда става илюзорно .
                        Второ-бата има многократно по-голям шанс да избяга след(или ако)бъде спотнат след скаутването си.
                        Трето-далеч по-малка мишена е-отново точки при бързо отегляне за него.
                        И накрая-ако открие самотен танк има големия шанс да го приключи бързо с барабана си преди лошите да са успели да релокират нещо което да го прехване.

                        Comment


                          Angelmr, не знам дали си наясно, но за механиката на играта всеки танк има две точки за проверка на обзора, които се редуват на всеки две секунди. Едната е view device-a(често съвпада с командирския купол, но това не е правило), втората е gun mantlet-а. Проблема на леопарда и патън 3 е че първата точка е поставена на мега глупава позиция(в случая с патън 3 е проверено че е 10 метра ЗАД купола), докато за батчата те практически съвпадат(може даже да е само една, но това няма как да се провери). Та точно това дава огромното предимство на батчата като скаут. На практика няма по-добър активен скаут от него. Така че за леопарда остава единствено функцията на снайпер от втора линия(по-слаб пасивен светляк е от Т-62, поради голямата разлика в камуфлажа), но и там има известни проблеми, защото не може да навежда оръдието, сравнено примерно с патън 3.

                          Comment


                            за камуфлажа ще го проверя утре като го купя за сега леопард прототипа има много добър камуфлаж спот под 75 метра ако не стреляш , спот ако стреляш 100-125 метра проверено - това с скил камо на 95 % и боя без мрежа , ако сложа мрежа залагам да стане стандарно като на 62 50 м спот и 100 спот със стрелба

                            Comment


                              Мерси за обясненията.
                              Друго предимство за което се сетих е бъгавия батчат, който може да изяде няколко снаряда без да получи поражение, ако му е ден.

                              Comment


                                Angelmr защо смяташ че моята 10 ка ИС-7 е прецакана в играта / играя слабо лично заради слабата ми видеокарта и моя лична слаба игра, за мода който ми каза преди 2 месеца огромно благодаря/ наистина ли Е-100 е слаб и в играта, в момента гриндя голямото оръдие на Е-75

                                Comment

                                Working...
                                X