Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Премиум машини

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Alex2004BG написа Виж мнение
    Единственото което ме притеснява (освен факта, че моя го продадох)....
    Не става ли да си го върнеш с оня новият чалъм за връщане на продадени премиумни танкове?
    http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

    Comment


      Alex2004BG написа Виж мнение
      Ако не бъркам с превода, "ако" няма. Хората са го написали черно на бяло. Единственото което ме притеснява (освен факта, че моя го продадох), е че нищо чудно врътката да важи само за RU.
      Не бъркаш.
      Mисълта ми е, че при WG нищо не е сигурно и не са малко случаите, когато нещо се обещава и след това не се изпълнява. Така, че лично според мен шансът SP да не се появи повече в регулярна продажба е не малък.

      105 leFH18B2 също го махат от продажба, но без обещание за връщане.
      Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

      Comment


        Това е поместено в европейският сайт:

        T26E4 SuperPershing

        The frontal armor of the T26E4 SuperPershing is not currently representative of its historical counterpart and its performance may see a dip once the 8.6 Update is released -- due to overall gameplay changes coming with this update. As a result, we'll be temporarily be removing this vehicle from the in-game store. Players who already own this tank will still have the ability to play it.

        The changes for the T26E4 SuperPershing will not arrive in time for the 8.6 Update, but when we've finished tinkering it'll once again become available. Which update that will occur in has yet to be determined. Most of the changes will center around altering the armor angles of the frontal plates, and an exact list of the changes will be provided in a future article. Owners of the T26E4 SuperPershing, who purchased the vehicle prior to the changes, will have the opportunity to sell it for the full retail price in Gold (7,200).

        http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

        Comment


          А, ще си го държа моя даже само от естетически съображения.
          albireo написа
          ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

          Comment


            Imperial написа Виж мнение
            А, ще си го държа моя даже само от естетически съображения.
            Kолекционирането на разни неща е много опасно.

            Comment


              Цените на премиум машините само ще растът в бъдеще. Супер пършинга може да е дървен за нагибаторите, но вади много добри пари. С него и без премиум акаунт си вързваш гащите, а най евтиния след него е ягата за 10 000 злато. Предчувствам, че тя ще е новия супер пършинг. Явно сегмента "евтини 8 ци" нещо им издиша.

              Comment


                Цените няма да растат, а ще извадят нови премиум машини в тоя тиър. Ще си измислят някакви. За тях е доходно, за нубовете (пък и не само) е удобно да вадят кредити.
                "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                Comment


                  Готов съм да се басирам, че ако пуснат танк за 7000 злато ще е нещо подобно на тог2, пълна простотия. Нормални танкове ще има от 10 000 нагоре.

                  Comment


                    За WG няма полза да го правят с такава цена. Ако ще е толкова скъп, съответно ще трябва да фарми много добре, от което те нямат интерес, защото така им спадат продажбите на премиум акаунти. Ако не фарми - бързо ще се разчуе и няма да направят продажби.
                    Объркано звучи, но в облъчената ми икономическа кратуна си е кристално ясно

                    Защо мисля така?
                    Имам преки наблюдения от доста прем танкове. Двата ми най-фармещи са Lowe и Type 59, като и двата струваха по над 80 лева, като ги купувах. Т.е. 9-10 хиляди злато. И двата фармят като невидяли. Затова Тайп 59 го свалиха от продажба преди година, и го нърфиха два пъти. Lowe също вади страшни пари. И той отнесе два нърфа по същата причина.

                    Две бири от мен (ако разбира се си на достатъчно години да пиеш бира :Р) че цената на следващия премиум танк тиър 8 няма да е повече от 8000 злато.
                    Last edited by feersum; 09-06-2013, 08:15.
                    "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                    Comment


                      feersum написа Виж мнение
                      Две бири от мен (ако разбира се си на достатъчно години да пиеш бира :Р) че цената на следващия премиум танк тиър 8 няма да е повече от 8000 злато.
                      Ще загубиш.
                      Следващият премиум тиър 8 танк ще е китайският тежък 112 и цената му е била към 12 000 злато.

                      Иначе за мен логиката е следната - SP струва около 60 - 65% по-малко, отколкото средностатистическия тиър 8 тежък премиум. Въпросът е, изкарва ли въпросния тежък 60 - 65% повече сребро? Отговорът е не. Изкарва 20 - 30% повече.
                      Така, че обективно е по-ефективно да си купиш SP, ако можеш да си позволиш само един премиум. WG това го знаят.
                      Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                      Comment


                        Само дето СП е значително по-труден за игра от да кажем Т34, в резултата средният играч би изкарвал значително по-малко с него. при мене доходност аим е практически еднаква, с превес на единият или другият според зависи на какъв кеф съм.

                        Comment


                          Gaden Gogi написа Виж мнение
                          Само дето СП е значително по-труден за игра от да кажем Т34, в резултата средният играч би изкарвал значително по-малко с него. при мене доходност аим е практически еднаква, с превес на единият или другият според зависи на какъв кеф съм.
                          До някаква степен си прав, обаче неемпиричните ми наблюдения показват, че Т34 се кара от значително повече мозъчни донори.
                          Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                          Comment


                            Е точно де, защото Т34 е по-лесен за каране- поглеждаш нещо и почти със сигурност си го пробил, и без назобен екипаж и хубав ДЗимбин е по-подвижен. докато СП трябва доста да се цели и пак няма да пробие повечето неща от неговият си тиър, освне това за да използваш предимствата на бронята му трябва да се замислиш малко, сега малко намаляха СП-тата но в един момент когато бяха много масови беше нормално някой такъв да ми обърне борд и аз да си го напомпя от душа.

                            Comment


                              1951 написа Виж мнение
                              Ще загубиш.
                              Следващият премиум тиър 8 танк ще е китайският тежък 112 и цената му е била към 12 000 злато.

                              Иначе за мен логиката е следната - SP струва около 60 - 65% по-малко, отколкото средностатистическия тиър 8 тежък премиум. Въпросът е, изкарва ли въпросния тежък 60 - 65% повече сребро? Отговорът е не. Изкарва 20 - 30% повече.
                              Така, че обективно е по-ефективно да си купиш SP, ако можеш да си позволиш само един премиум. WG това го знаят.
                              Може и да си прав.

                              Като премисля вариантите и логиката, вероятно е да загубя. WG винаги са извъртали нещата така, че да са на възможно най-добра печалба, от там се извежда цялата премиум логика.
                              Ноо - казана дума, хвърлен камък - бирите съм ги сложил
                              "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                              Comment


                                Ами, 78 набор съм. Ако говориш за две бири по 2 кг съм съгласен (не съм придирчив, пия арианка и загорка най вече).
                                Не знам за вас, но аз супер пършинга много си го харесвам. Понаучил съм се какво мога да пробия и какво може да пробие мен. Вярно е, че трябва и да се мисли като се играе с него, но нали това е целта на играта все пак. Аз дори играя само с нормални снаряди, без голдове, то с голдове и сиемките могат. Да, често пъти ме убиват като куче, но по добре да умра достойно, отколкото да съм сиемка, която безумно търчи наляво надясно и пробива с голдове всичко което види без да се цели.
                                Иначе, замислям се за едно льове, което да ми оправи положението с кредитите, тъй или иначе режат сп то.

                                Comment

                                Working...
                                X