Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Премиум машини

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #91
    Пуснаха в продажба отново Tetrarch (подаръчен танк по случай новата 2012 г., за тези, които не помнят).
    Цена - ˆ99,95
    Разбира се върви в пакет с 90 дни премиум акаунт, 10 000 злато и едно Lowe

    Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

    Comment


      #92
      Искам евтина яга, ама... като я пуснаха не можах да си я взема, та сега пак се оглеждам за нея.

      Comment


        #93
        Аз пък искам истински премиум среден танк на свободна продажба. Не бавни недоразумения, като матилда. В момента ползвам Т-25, но въпреки всички качества на танка, той ускорява прекалено бавно а завива дори още по-бавно. Купола също не е особено подвижен. Въпреки това, Т-25 е най-близкото нещо до премиум среден танк в играта и играта с него е приятна. Но все пак можете ли да предложите друг подвижен класически среден танк от премиумните. Как се държат рам 2 и пантера М10? За премиумния Пз4 не питам, той ще е прекалено бавен за среден танк по моя вкус.

        Comment


          #94
          Ако държиш на подвижност, маневреност, точност или пробивност то Рам-а не е твоя танк
          У Штирлица было два танка он на них катался по очереди.
          Очередь возмущалась, но не расходилась.

          Comment


            #95
            Angelmr написа Виж мнение
            Аз пък искам истински премиум среден танк на свободна продажба.
            Ами то и аз искам ама няма, новия руски сигурно ще е някаква пръчка щом ще е 7-ми тиър (прототип на Т44 с някакъв мотор от косачка и 85 мм оръдие).
            Пантера М10 един руснак много сполучливо го беше определил като танк за поддържка на танковете за поддържка

            Comment


              #96
              Ако не знаете, има еднократна възможност за възстановяване на продаден по погрешка, премиум танк. Аз вече пуснах тикет, за възстановяване на тетрарха.

              Comment


                #97
                Angelmr написа Виж мнение
                Ако не знаете, има еднократна възможност за възстановяване на продаден по погрешка, премиум танк. Аз вече пуснах тикет, за възстановяване на тетрарха.
                Дай подробности, моля! Линк към инструкции как става тая работа и т.н. Това, дето ни го подариха по Коледа, бих си го взел обратно, ако няма давност де. Благодаря с предварение
                http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

                Comment


                  #98
                  Аз също!

                  Comment


                    #99
                    BacillusBulgaricus написа Виж мнение
                    Дай подробности, моля! Линк към инструкции как става тая работа и т.н. Това, дето ни го подариха по Коледа, бих си го взел обратно, ако няма давност де. Благодаря с предварение
                    За този линк ли става въпрос ? http://forum.worldoftanks.eu/index.p...nt-policy/#top

                    Comment


                      bigbeer написа Виж мнение
                      За този линк ли става въпрос ? http://forum.worldoftanks.eu/index.p...nt-policy/#top
                      Да, явно е този. Благодаря ти!

                      P.S. Сега ако някой ми каже точно КАКВО ни подариха по Коледа, ама МНОГО ще ме улесни
                      http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

                      Comment


                        American light tank T II – the T1E6 - Ей го! :-)
                        http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

                        Comment


                          Ами аз си върнах тетрарха от миналата година, така че няма давност.
                          World of Tanks Modern Armor is a free-to-play, team-based MMO dedicated to strategic armored warfare in the mid-20th century.

                          Comment


                            Angelmr написа Виж мнение
                            Ами аз си върнах тетрарха от миналата година, така че няма давност.
                            World of Tanks Modern Armor is a free-to-play, team-based MMO dedicated to strategic armored warfare in the mid-20th century.

                            http://forum.worldoftanks.eu/index.p...sement-policy/
                            Като влезеш в ТС, плс, обади се, че при мен нещо не се получава. Ако ме няма потърси RadoRadew, той има същия проблем.

                            Comment


                              Добре, но обикновено съм в ТС само за час или два вечер.
                              Аз написах тикет точно по техните изисквания, като написах името на танка и приблизително времето в което съм го продал. Искаха от мен потвърждение, че имам в акаунта 150 000 и празен слот, дадох им потвърждението и след това ми върнаха танка. Всичко това стана вчера след обяд. Но имаше по няколко часа забавяне, между етапите на комуникация.

                              Comment


                                Angelmr написа Виж мнение
                                Добре, но обикновено съм в ТС само за час или два вечер.
                                Аз написах тикет точно по техните изисквания, като написах името на танка и приблизително времето в което съм го продал. Искаха от мен потвърждение, че имам в акаунта 150 000 и празен слот, дадох им потвърждението и след това ми върнаха танка. Всичко това стана вчера след обяд. Но имаше по няколко часа забавяне, между етапите на комуникация.
                                Написахме им тикети още снощи. Тази сутрин видях искането за потвърждение. Пратих им отговор, и от тогава нищо. Освен ако няма, някоя фиксирана форма на потвърждение за която не знам, нищо не се сещам повече. Просто им пратих отговор на искането : - имам необходимото, благодаря. И до там.

                                А в пощата пратиха ли съобщение за самото получаване на танка ? Или спряха до искането за потвърждение ?

                                Comment

                                Working...
                                X