Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Премиум машини

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    По-скоро да си направиш сметка колко добър ти е нета

    Comment


      Не бях отварял руския гифтшоп, но с леко огорчение виждам, че нещата са с около 20% по-евтини.

      Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

      Comment


        tconiotconev написа Виж мнение
        Пичове не се чудете, 5 години от живота ми минаха в града на двете кули ( Балдуинова и Станимирова кула. Държавата си хвърли много кинти за мен а и през тези 5 години докато стрелях с машини или от бойница на машина рядко имаше цел която трябваше да я стрелям в движение и да не я поваля).
        Знам, чел съм много от мненията ти в оръжейните форуми още преди години. Вярно е че моя опит в реалната стрелба се ограничава до спортна стрелба по статични мишени. Но макар и да има немалка връзка, тук коментираме все пак стрелбата в една игра. Тук балистиката на изстрела е много рудиментарно представена и като допълнение, има вкаран балистичен калкулатор и автокорекция по дистанция, така че има значение дали мерника ти е в границите на танка или се мериш с предварение. Аз лично трябваше да си изграждам почти от нулата рефлексите за тази игра. Което е една от причините да не ми харесва конкретно този неин аспект, но това е отделен проблем.

        Alex2004BG написа Виж мнение
        Не е ли малко множко?

        Реално е някъде между 0.3 и 0.5 секунди в зависимост колко ти е натрениран рефлекса и до колко очакваш ситуацията отключваща решението.

        Comment


          1951 написа Виж мнение
          Не бях отварял руския гифтшоп, но с леко огорчение виждам, че нещата са с около 20% по-евтини.

          https://ru.wargaming.net/shop/vehicles/
          Такси за Европейският Съюз.

          Comment


            ViktorKitov написа Виж мнение
            Такси за Европейският Съюз.
            Такси за "вие сте шибани капиталисти и трябва да страдате". WG е офшорка регистрирана в Кипър, ЕС. Реално трябва да им е по-евтино да прибират пари от Европа, отколкото от Русия, примерно.
            Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

            Comment


              Angelmr написа Виж мнение
              Реално е някъде между 0.3 и 0.5 секунди в зависимост колко ти е натрениран рефлекса и до колко очакваш ситуацията отключваща решението.
              Като се замисля и оръжието има значение. Нали във филма "Топло" имаше една сцена: "Късно е, вече натиснах спусъка..."

              Comment


                25% понеже цените са същите но валутата е $ а за европа е евро даже повече проценти са понеже долара поефтиня доста

                Comment


                  mirror2 написа Виж мнение
                  25% понеже цените са същите но валутата е $ а за европа е евро даже повече проценти са понеже долара поефтиня доста
                  Не е така.
                  Цената на Т-34-3, например, е ˆ32,6. На ЕС сървъра е кръгло ˆ40. И прочие.
                  Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                  Comment


                    1,5 секунди е времето за нормален човек на средна възраст и с начален опит.
                    1./ решение за стрелба;
                    2./ мозъка подава сигнал за натискане на спусъка;
                    3./ реакция на показалец или палец;
                    4./ време за действие на УСМ;
                    5./ изстрел;
                    6./ време за полет на проектил съобразно разстояние.Когато целта се движи и ти стреляш по нея реално може да кажеш колкото и смешно да звучи, но куршума се е блъснал в целта
                    По точка 1,2 и 3 значение има човек, натренираност и възраст. С годините времето за реакция се увеличава + липсата на тренинг.

                    Comment


                      ViktorKitov написа Виж мнение
                      По-скоро да си направиш сметка колко добър ти е нета
                      Понеже обичам вредната миризма на барута ти предлагам:
                      Намери акустичен таймер и ела, и ще демонстрирам умопомрачителен дублет с АК , SLR + double alfa

                      Comment


                        Angelmr написа Виж мнение
                        Знам, чел съм много от мненията ти в оръжейните форуми още преди години. Вярно е че моя опит в реалната стрелба се ограничава до спортна стрелба по статични мишени. Но макар и да има немалка връзка, тук коментираме все пак стрелбата в една игра. Тук балистиката на изстрела е много рудиментарно представена и като допълнение, има вкаран балистичен калкулатор и автокорекция по дистанция, така че има значение дали мерника ти е в границите на танка или се мериш с предварение. Аз лично трябваше да си изграждам почти от нулата рефлексите за тази игра. Което е една от причините да не ми харесва конкретно този неин аспект, но това е отделен проблем.




                        Реално е някъде между 0.3 и 0.5 секунди в зависимост колко ти е натрениран рефлекса и до колко очакваш ситуацията отключваща решението.
                        Да в играта има балистичен калкулатор защото има накаква балистика колкото и да е изкривена от реалността, но я има и да ти кажа че трябва да се дава предварение, което като в реалния живот така и в играта става по няколко начина:
                        - Водиш целта и стреляш, но кръга на мертника ти се разширява, а от там ти се влошава точността;
                        - стреляш на засечка, като ловец в гора с много дървета и е намерил предварително пролуки където да може да стреля, като например хваща свинската тиква и стреля като знае че ще попадне проектила в торса. В играта например като ленивеца на танка попадне на мерника стреляш и попадението попада например в бойното отделение под купола или в моторното отделение

                        Comment


                          tconiotconev написа Виж мнение
                          1,5 секунди е времето за нормален човек на средна възраст и с начален опит.
                          1./ решение за стрелба;
                          2./ мозъка подава сигнал за натискане на спусъка;
                          3./ реакция на показалец или палец;
                          4./ време за действие на УСМ;
                          5./ изстрел;
                          6./ време за полет на проектил съобразно разстояние.Когато целта се движи и ти стреляш по нея реално може да кажеш колкото и смешно да звучи, но куршума се е блъснал в целта
                          По точка 1,2 и 3 значение има човек, натренираност и възраст. С годините времето за реакция се увеличава + липсата на тренинг.
                          Ти вкарваш и времето за полет до целта. Но въпреки това до 1.5 секунди ще се стигне в някакви по-реалистични условия. Бластерите в играта изстрелват зарядите си с доста по-висока скорост, от тази на реалните оръдия и освен това обикновено дистанциите са изключително малки. Тук и на предела на визуалния обсег в играта да стреляш пак времето е под една секунда. Но като цяло разбирам идеята ти и съм напълно съгласен. Това е начина да се стреля по движещи се цели.

                          Comment


                            Цените на новите премиуми:

                            Type 3 Chi-Nu-Kai - 8.59 Euro
                            Type 64 - 15.09 Euro

                            Леко по-ниски от очакваните, поне за мен.
                            Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                            Comment


                              1951 написа Виж мнение
                              Не е така.
                              Цената на Т-34-3, например, е ˆ32,6. На ЕС сървъра е кръгло ˆ40. И прочие.
                              цената на златото и техниката в руския сървър е в $
                              за пример вземи 2500 злато - 20лв излиза на евро сървъра при цена от 10 евра
                              а на руския е 14 и стотинки лв. при цена от 10$ и ето ти разликата от 25%+ от курсовата разлика на валутите понеже в Русия $ е почти официална валута!
                              това че са решили техниката да я пускат на различни цифрови стойности (40 евра за европа и 45$ за русия) си е тяхно решение от което играещите на руските сървъри пак са на печалба (80лв. към 66лв. съответно) просто гледат на техните хора да им е по ефтинко интересното е че там имат опция да си купят произволно количество злато примерно 87649 злато е 350.60$ а 49 злато е 0.20$ защо няма подобна опция и за евро сървъра

                              Comment


                                Panzer V/IV (and V/IV Alpha)

                                MM weight increased from 18 to 21,6
                                Weight from 36490 to 39970
                                Hitpoints 870 to 820
                                Added 20 ammo rack hp
                                Terrain resistance change: 1,03/1,14/2,06 to 0,9/1,1/2,2
                                Hull traverse major buff from 29 to 38
                                Turret traverse nerf from 53 to 30
                                Viewrange from 320 to 350
                                Gun depression buff from +17/-3 to +20/-10
                                Reload time buff from 4,28 to 3,8
                                Ammo capacity from 92 to 124
                                Aimtime nerf from 1,7 to 2,3
                                Engine power nerf from 870 to 700
                                Новият PzKpfw V/IV е станал доста по-добра машинка!

                                Това, което най-много го спъваше, беше липсата на gun depression - беше абсолютно минимална.
                                Сега е станал по-пъргав и маневрен заради подобреният Terrain resistance и Hull Traverse. Увеличеното тегло на корпуса и нърфът на двигателя не се отразяват особено. Машината и преди носеше достатъчно снаряди, сега са още по-предостатъчно.
                                Като недостатък - куполът се върти супер бавно, не мога да следя враговете, освен ако не въртя и корпуса, а тогава мерникът отива на майната си. Но пък с ускореното презареждане мога да наливам и наливам.
                                "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                                Comment

                                Working...
                                X