Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Съветски танкове

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Здравейте! След германските тежки танкове сега взех да развивам руската линия. Чудя се как да я развия - в посока ИС и т.н. или Т150 и т.н. Може ли да споделите впечатленията и да дадете съвет коя линия да развивам? От филмчета в тубата като че ли ИС го раздават много маневрени с добра наклонена броня и да се играе по-интелигентно, а КВ линията са грубата сила.

    Comment


      КВ линията разчита на броня, а тя вмомента не е много полезна, понеже всички стрелят със злато, за това ти препоръчвам ИС линията.
      War, war never changes..

      Comment


        Определено ИС линията. Другата е след нея, както направих и аз. И двете си имат своите минуси и плюсове, но ИС е значително по-динамична във всякакъв план. От друга страна, ако не държиш на скоростта и динамичния бой и знаеш как да подставяш на неприятеля само чело и в ъглите на безопасно маневриране, то ще се удивиш колко държат КВ-тата.

        Comment


          Аз развивам и двете и съм много доволен! И КВ , и ИС вървят добре!

          Comment


            SSmart написа Виж мнение
            Аз развивам и двете и съм много доволен! И КВ , и ИС вървят добре!
            Така е! И двете съветски тежки линии са приятни и със сериозно присъствие на бойното поле.
            http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

            Comment


              Фуххххх, не харесвам КВ-4 - силен танк, но мнооого бавен. Не е мой тип.

              Comment


                Здравейте искам да разясня нещо с разликата между стария кв1с и кв85 , пиша тук понеже не искам да правя спам.Така старият кв1с на 122мм имаше 3,75 скорострелност а кв85 има 3 скорострелност колко е разликата презареждането в секунди и колко презарежда единия и колко другия мерси предварително
                Доста често човекът заради когото бихте поели куршум , стои именно зад пистолета .

                Comment


                  Aз не виждам разлика освен в наименованието и май и нивото му свалиха??!?!!
                  КВ-85 със пълни основни умения, с "юмрука" на всички и дотиквач има същата скорострелност каквато имаше и КВ-1С- около 13 сек. и двадесет и нещо, ако не се лъжа! Мисля ,че може още малко да слезе ако се монтира и вентилатора!

                  Comment


                    моля ? как така 13 секунди ? аз имам кв85 и с 100% екипаж презарежда за 19 секунди и нещо според мен е невъзможно с тези братя на оръжие да стане 13 секунди аз съм ги сложил на командира като първо умение но още е на 80% такаче немога да кажа с колко смаляват братята но с цели 6 секунди да смалят ми се струва невъзможно а и освен това оръдието е много неточно пише 0,5 но имам чувството че 0,48 на Йосиф Сталин (ИС1) е по-точно все пак мерси за отговора но ако може някой да даде клип на който да се вижда за колко презарежда кв1с и за колко кв85 понеже съм любопитен дали като пуснаха кв85 вместо кв1с не прецакаха всичко
                    Доста често човекът заради когото бихте поели куршум , стои именно зад пистолета .

                    Comment


                      Пълни глупости...

                      КВ -85 няма начин да го докараш до 13 секунди.......Посмъртно.

                      Само един въпрос - защо го играеш с това оръдие? Със 100 мм оръдие (май толкова беше - 250 щета и прочие - мда 100 мм е... ) е в пъти по-добър...

                      При 3 изстрела в минута ме мързи да смятам точно, но статистиката ще да го докара към 17, максимум 16,5 секунди.

                      10% от дотиквач, 2,5 % от БИА, 2,5 от вентилация.

                      ИСУ с 3,41 изстрела в минута със споменатата екипировка по-горе презарежда за 14,53 секунди...

                      П.С КВ -85 в момента е бъфнат вариант на КВ1С.
                      Last edited by Joan_Of_Arc; 04-06-2015, 21:18. Причина: Уточнение относно КВ1С и 85

                      Comment


                        Играят го със 100мм-то.

                        Joan_Of_Arc написа Виж мнение

                        П.С КВ -85 в момента е бъфнат вариант на КВ1С.
                        Не съвсем. КВАС-а имаше депресия. 85-цата, малко камъче, на равно поле и забива хобота в небето. И покрай новите леки, си е просто донор на лесен експ. КВ1С-а беше символа на отборните битки. Сега и отборни почти не се играят.
                        Last edited by bigbeer; 05-06-2015, 02:36.

                        Comment


                          Joan_Of_Arc написа Виж мнение
                          Пълни глупости...

                          КВ -85 няма начин да го докараш до 13 секунди.......Посмъртно.

                          Само един въпрос - защо го играеш с това оръдие? Със 100 мм оръдие (май толкова беше - 250 щета и прочие - мда 100 мм е... ) е в пъти по-добър...

                          При 3 изстрела в минута ме мързи да смятам точно, но статистиката ще да го докара към 17, максимум 16,5 секунди.

                          10% от дотиквач, 2,5 % от БИА, 2,5 от вентилация.

                          ИСУ с 3,41 изстрела в минута със споменатата екипировка по-горе презарежда за 14,53 секунди...

                          П.С КВ -85 в момента е бъфнат вариант на КВ1С.
                          ами аз попринцип предпочитам по мощните оръдия презареждането не ми пречи толкова но ми пречи това че уж е 0,5 точност но имам чувството че е по-неточно от 0,48 точност на ис-а , иначе кв85 си го играя с 100мм защото е с по-евтини снаряди а и както казах тази неточност ми пречи ужасно , а и да попитам какво значи "бъфнат"
                          също така някой който е играл кв1с и кв85 ако може да ми каже добре ли направиха war gaming като замениха кв1с с кв85
                          Доста често човекът заради когото бихте поели куршум , стои именно зад пистолета .

                          Comment


                            Здравейте искам да ви попитам какво може да ми кажете за т127 , гледам добра броня има от няколко клипове с това впечатление останах и оръдието е добро но все пак да попитам някой който го е играл.Заслужава ли си и на неговия тиер има ли по-добър танк защото оставам с впечатлението че е най-добър за тиера си.
                            Доста често човекът заради когото бихте поели куршум , стои именно зад пистолета .

                            Comment


                              marto475 написа Виж мнение
                              какво може да ми кажете за т127.
                              Изключително приятен и забавен танк за игра, само позитиви се сещам, при това е доходен....реално погледнати се явява среден към леко тежък танк в това ниво спрямо другите танкове...преди да се нароят всякакакви напомпени японски танкове беше дори още по-як, но сега го пробиват по-лесно...все пак страхотно приятна машинка.

                              Comment


                                мерси за отговора от клиповете които гледах и аз останах с такова впечатление когато е намален може и да си го взема
                                Доста често човекът заради когото бихте поели куршум , стои именно зад пистолета .

                                Comment

                                Working...
                                X