Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Съветски танкове

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Worcho написа Виж мнение
    Абе защо пушката на Т-44 е толкова слаба? Имам предвид сравнена например с тази на Пантера II?
    Дефинирай "Слабо".
    "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

    Comment


      feersum написа Виж мнение
      Дефинирай "Слабо".
      Имам предвид пенетрейшъна.

      Comment


        Worcho написа Виж мнение
        Имам предвид пенетрейшъна.
        Ако пък разбрах нещо!!!!!!Кажи го моля те на български!!!!!

        Comment


          don4o написа Виж мнение
          Ако пък разбрах нещо!!!!!!Кажи го моля те на български!!!!!
          Пробиваемостта...

          Comment


            Worcho написа Виж мнение
            Пробиваемостта...
            Всеки танк си има слаби места-цели се там!

            Comment


              Worcho написа Виж мнение
              Имам предвид пенетрейшъна.
              Стреляй по-отблизо. Т-44 не е снайперски танк като Пантерата. И е безкрайно по-маневрен.
              "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

              Comment


                Чудя се за Т44 дали да си го взема, топов изглежда ще ми допадне, но само като гледам колко неща трябва да му отворя, мъка ми е 140 000 опит колко време ще ми трябва за да го изгриндя и да стане играем

                Comment


                  vvasman написа Виж мнение
                  Чудя се за Т44 дали да си го взема, топов изглежда ще ми допадне, но само като гледам колко неща трябва да му отворя, мъка ми е 140 000 опит колко време ще ми трябва за да го изгриндя и да стане играем
                  Топов е супер приятна машина. Ускорява добре, маневрен е, бронята е прилична (ако внимаваш да не показваш десния борд, че там е складиран боезапасът и редовно гърми), има прилично оръдие - чудесен танк за бърз, маневрен бой.
                  Стоков - не толкова. Ако отначало успееш поне окачването да отключиш със свободен опит - ще ти е доста по-лесно нагоре.
                  "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                  Comment


                    vvasman написа Виж мнение
                    Чудя се за Т44 дали да си го взема, топов изглежда ще ми допадне, но само като гледам колко неща трябва да му отворя, мъка ми е 140 000 опит колко време ще ми трябва за да го изгриндя и да стане играем
                    Вземи го!Няма да съжаляваш!В единоборство в близък бой както е пъргав прави почти всеки тежък танк на луд.

                    Comment


                      Когато аз го гриндих, въпреки всичките му добри страни, беше голям проблем за мен. Тогава все още се срещаха често тип 59, а едно на едно типа винаги ще победи Т-44. 44-ката става отличен танк, но само когато работи в група. За съжаление по рандъмите редовно те оставят сам да си вършиш работата. Сега с премиум мунициите е по-лесно, но преди със стандартната 175мм бронебойност и 10% изстрели хвърчащи по периферията на кръга, беше голям проблем да поразиш много от противниците си дори и в странична проекция. Сам срещу фланговото настъпление на противника, този танк е безполезен, единственото което може да направи е да се оттегли по-бързо. Истински блесва, когато се кара във взвод, или когато има още няколко мислещи играча със средни танкове в отбора. Три бързи танка от този клас са в състояние да вземат почти всяка битка, стига да не спират да се надстрелват с тежките и ТД.

                      Comment


                        Цитат feersum написа Виж мнение
                        Дефинирай "Слабо".
                        Имам предвид пенетрейшъна.
                        В играта е търсен баланс, съответно е постиган по начин, който може на моменти да се разминава с действителността.Тя играта по принцип на много места се разминава с действителността.

                        За начало самият характер на танковете (характерът им в играта) предопределя характеристиките на оръдията им.
                        Пантерата е направена голяма и бавна, за това са и дали добро оръдие, за да може да стреля от далеч и да пробива даже и челно.
                        Т-44 е танк за атакуване по флангове и близък бой. Ако LB-1 имаше възможностите на оръдието на Пантерата, тогава Т-44 щеше да е дебалансиран, вероятно по-силен от колкото трябва да е.Това е така, защото Т-44 като платформа е доста по-добър от пантерата - нисък, повратлив, със добре брониран купол.Едно добро оръдие би му позволило също да се бие от дистанция и челно спрямо противниците, както и да ги минава по фланг, докато пантерата е бавна за подобно маневриране.
                        Т.е. по логиката на играта Т-44 с оръдие като Пантера би бил доста по-силен от колкото трябва и би развалил балансът.
                        Оръдието само те кара да търсиш меките места и те бута към нужния стил на игра.Поне при мен беше така, аз имах много малко битки с Т-34-85 с Д10Т и от самото начало тръгнах по пътя на фланкирането със средните танкове.
                        Nobody has three balls but some people have two very good ones!

                        Comment


                          Ultramarine написа Виж мнение
                          В играта е търсен баланс, съответно е постиган по начин, който може на моменти да се разминава с действителността.Тя играта по принцип на много места се разминава с действителността.

                          За начало самият характер на танковете (характерът им в играта) предопределя характеристиките на оръдията им.
                          Пантерата е направена голяма и бавна, за това са и дали добро оръдие, за да може да стреля от далеч и да пробива даже и челно.
                          Т-44 е танк за атакуване по флангове и близък бой. Ако LB-1 имаше възможностите на оръдието на Пантерата, тогава Т-44 щеше да е дебалансиран, вероятно по-силен от колкото трябва да е.Това е така, защото Т-44 като платформа е доста по-добър от пантерата - нисък, повратлив, със добре брониран купол.Едно добро оръдие би му позволило също да се бие от дистанция и челно спрямо противниците, както и да ги минава по фланг, докато пантерата е бавна за подобно маневриране.
                          Т.е. по логиката на играта Т-44 с оръдие като Пантера би бил доста по-силен от колкото трябва и би развалил балансът.
                          Оръдието само те кара да търсиш меките места и те бута към нужния стил на игра.Поне при мен беше така, аз имах много малко битки с Т-34-85 с Д10Т и от самото начало тръгнах по пътя на фланкирането със средните танкове.
                          Благодаря, точно това имах предвид . Сега май ще трябва да усвоя фланкирането.

                          Comment


                            Ultramarine написа Виж мнение
                            В играта е търсен баланс, съответно е постиган по начин, който може на моменти да се разминава с действителността.Тя играта по принцип на много места се разминава с действителността.

                            За начало самият характер на танковете (характерът им в играта) предопределя характеристиките на оръдията им.
                            Пантерата е направена голяма и бавна, за това са и дали добро оръдие, за да може да стреля от далеч и да пробива даже и челно.
                            Т-44 е танк за атакуване по флангове и близък бой. Ако LB-1 имаше възможностите на оръдието на Пантерата, тогава Т-44 щеше да е дебалансиран, вероятно по-силен от колкото трябва да е.Това е така, защото Т-44 като платформа е доста по-добър от пантерата - нисък, повратлив, със добре брониран купол.Едно добро оръдие би му позволило също да се бие от дистанция и челно спрямо противниците, както и да ги минава по фланг, докато пантерата е бавна за подобно маневриране.
                            Т.е. по логиката на играта Т-44 с оръдие като Пантера би бил доста по-силен от колкото трябва и би развалил балансът.
                            Оръдието само те кара да търсиш меките места и те бута към нужния стил на игра.Поне при мен беше така, аз имах много малко битки с Т-34-85 с Д10Т и от самото начало тръгнах по пътя на фланкирането със средните танкове.
                            Пич незнам от колко време играеш, но аз с пантерата имам толкова боеве колкото на Супер Пършинга - 4000 и искам да знаеш, че пантерата яко я рязяха, оръдието също, а сега малко я подобриха независимо от бъфа който направиха.
                            П.П. Руските танкове са машини за щурм, а западнете са подчинени на друга тактика.
                            П.С. С пантерата съм правил танкове 9 то ниво криви особенно ако си със 75/100 оръдие. Видят ли те бягаха на далече, защото ги правеше на лейки, че и стреляше скорострелно.

                            Comment


                              tconiotconev написа Виж мнение
                              Пич незнам от колко време играеш, но аз с пантерата имам толкова боеве колкото на Супер Пършинга - 4000 и искам да знаеш, че пантерата яко я рязяха, оръдието също, а сега малко я подобриха независимо от бъфа който направиха.
                              П.П. Руските танкове са машини за щурм, а западнете са подчинени на друга тактика.
                              П.С. С пантерата съм правил танкове 9 то ниво криви особенно ако си със 75/100 оръдие. Видят ли те бягаха на далече, защото ги правеше на лейки, че и стреляше скорострелно.
                              ???
                              Аз не съм казал нищо което да противоречи на твоите думи.
                              Попринцип визирахме Пантера 2/T-44, но и за пантерата важи същото нещо.Голяма е, тромава е (на фона на руските танкове и дериватите им).Но пък има по-точно, по-бързо прицелващо и с повече пробивност оръдие.
                              Пантерите трудно изпълняват ролята, която имат танкове като Т-44, а и обратното важи с пълна сила.
                              Nobody has three balls but some people have two very good ones!

                              Comment


                                vvasman написа Виж мнение
                                Чудя се за Т44 дали да си го взема, топов изглежда ще ми допадне, но само като гледам колко неща трябва да му отворя, мъка ми е 140 000 опит колко време ще ми трябва за да го изгриндя и да стане играем
                                Кой каза че Т-44 не става!?Click image for larger version

Name:	shot_026.jpg
Views:	1
Size:	350.8 КБ
ID:	537946

                                Comment

                                Working...
                                X