Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хвалби

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Ultramarine написа Виж мнение
    Ако нещото ти допада 132 би трябвало много да ти пасне. А там вече Т10 танкове са достъпни и странично, че някои даже и челно.
    Не ми допада за сега, но поне почнах да му свиквам. Дразня се, че е танк, който е прекалено зависим от картата и отбора за да се представи добре. Сам по себе си е нищо.
    Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

    Comment


      AT2 Ace 9 kills

      Victory!
      Battle: El Halluf 22.9.2013 00:19
      Vehicle: AT 2
      Experience received: 2,766
      Credits received: 41,910
      Battle Achievements: Steel Wall, Top Gun, Radley-Walters's Medal, Mastery Badge: "Ace Tanker"

      World of Tanks replay on wotreplays.com. StrEagle



      T1 Heavy Ace 9kills

      Victory!
      Battle: Ruinberg 22.9.2013 17:05
      Vehicle: T1 Heavy Tank
      Experience received: 4,388 (fine for damage caused to allies: 12; x2 for the first victory each day)
      Credits received: 39,258 (fine for damage caused to allies: 765)
      Battle Achievements: Top Gun, Reaper, Radley-Walters's Medal, Mastery Badge: "Ace Tanker"

      World of Tanks replay on wotreplays.com. StrEagle



      T1 Heavy 9 kills

      Victory!
      Battle: Malinovka 22.9.2013 23:23
      Vehicle: T1 Heavy Tank
      Experience received: 3,049
      Credits received: 53,299
      Battle Achievements: Steel Wall, Top Gun, Radley-Walters's Medal

      World of Tanks replay on wotreplays.com. StrEagle


      Да кажем, че мисията бързо свърши xD

      Между двете битки с Т1 имаше пауза за демонстративната ESL битка на ON!Fest евента в Интернет експо центъра в София.
      War, war never changes..

      Comment


        Victory!
        Battle: Erlenberg 25.9.2013 г. 00:00:04 ч.
        Vehicle: Maus
        Experience received: 2*142 (fine for damage caused to allies: 36; x2 for the first victory each day)
        Credits received: 51*278 (fine for damage caused to allies: 11*280)
        Battle Achievements: Steel Wall, Spartan, Mastery Badge: "1st Class"

        Potential damage received: 10 710 - изпадаха ми очите! Три пъти и отгоре моят живот.

        А някъв идиот с ИС-3 реши, че му се играе, и тръгна да ме засича и блокира, заедно с някво Чафи. Накрая му отковах един снаряд и избяга на другия край на картата
        "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

        Comment


          Чакай чакай, забелязал си с Maus, че някой те засичал?
          War, war never changes..

          Comment


            Явно съм отвикнал да шофирам 180 тона, рядко го разхождам
            "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

            Comment


              Снощи с изненада видях 3000 злато трансферирани в моя акаунт. Едва след това получих писмо, че съм сред наградените в ивента с леките танкове Така и така взех това злато - реших да си взема някакъв премиум танк в този ценови диапазон. Имам Панцер 4S, Т25 не ми е нужен защото ще дублира четворката, а и игровият му стил доколкото чета няма да ми допадне. Попадна ми пред погледа CУ 100 Y - какво ще кажете за него. Заслужава ли си да похарча наградата си за тази машина. Само да допълня, че още нямам руски ТД та, но ми се ще да ги развия в някой момент. Имам си Дебелия Макс и T15 от германците, T14 и Locust от американците. Да го взема ли този руски мастодонт?

              Comment


                Denetor написа Виж мнение
                Попадна ми пред погледа CУ 100 Y - какво ще кажете за него. Заслужава ли си да похарча наградата си за тази машина.
                Силно зависи за какво ти е, за пари не става, твърде много ограничения има и си силноп зависим от отбора. За кеф е добър, за игра във взвод е страшен. Оръдието е страшилище, пробива всичко и прави по 500 щета, но трябва да има някой да те прикрива, защто зарежда бавно, ъглите на зввъртане са малки а машината е огромна и практически небронирана, за сметка на това е с много прилична подвижност.

                Comment


                  Удоволствието и тренировъчния потенциал са водещите този път за мен, нали няма да харча мои пари, а наградата си За пари си ползвам Lowe, Panze IVS и Dicker Max и са ми достатъчни. Среден руски премиум няма подходящ, а искам да развия Т 54, но съм тръгнал по новия клон през А33. Друг забавен премиум за тези пари не виждам в момента. Английски тежки не възнамерявам да развивам, същото е и с руските тежки - значи няма и да е лендлизовски Чърчил. Явно това ТД ще е.

                  Comment


                    feersum написа Виж мнение
                    Victory!
                    Battle: Erlenberg 25.9.2013 г. 00:00:04 ч.
                    Vehicle: Maus
                    Experience received: 2*142 (fine for damage caused to allies: 36; x2 for the first victory each day)
                    Credits received: 51*278 (fine for damage caused to allies: 11*280)
                    Battle Achievements: Steel Wall, Spartan, Mastery Badge: "1st Class"

                    Potential damage received: 10 710 - изпадаха ми очите! Три пъти и отгоре моят живот.

                    А някъв идиот с ИС-3 реши, че му се играе, и тръгна да ме засича и блокира, заедно с някво Чафи. Накрая му отковах един снаряд и избяга на другия край на картата
                    Божееееее ми вие сте били направо примадони в европейскийя сървар бе хора, то аз чувам че игрите минават в кампене и т.н.
                    Виж напоследък съм много изнервен и да си призная не минава ден когато играя да не разстрелям някой идиот , чули - РАЗСТРЕЛЯМ. След като ми сговнят първо го питам дали знае какво е НКВД и след това се започва касапницата. Последния който разстрелях бе един бляд с едно СУ 152 , а след заплаха с БАН от един дебил с Е 25 му казах че той е следващият ако не млъкне т.е. че тръгвам за неговият скалп и го чака участа на СУ 152 и всичко идва на место.
                    Спрете да играете при примадоните европейци и ела те при истинските побойници - Рашаните.

                    Comment


                      tconiotconev написа Виж мнение
                      Божееееее ми вие сте били направо примадони в европейскийя сървар бе хора, то аз чувам че игрите минават в кампене и т.н.
                      Виж напоследък съм много изнервен и да си призная не минава ден когато играя да не разстрелям някой идиот , чули - РАЗСТРЕЛЯМ. След като ми сговнят първо го питам дали знае какво е НКВД и след това се започва касапницата. Последния който разстрелях бе един бляд с едно СУ 152 , а след заплаха с БАН от един дебил с Е 25 му казах че той е следващият ако не млъкне т.е. че тръгвам за неговият скалп и го чака участа на СУ 152 и всичко идва на место.
                      Спрете да играете при примадоните европейци и ела те при истинските побойници - Рашаните.
                      Колега, много нерви хвърляш...
                      "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                      Comment


                        tconiotconev написа Виж мнение
                        Божееееее ми вие сте били направо примадони в европейскийя сървар бе хора, то аз чувам че игрите минават в кампене и т.н.
                        Виж напоследък съм много изнервен и да си призная не минава ден когато играя да не разстрелям някой идиот , чули - РАЗСТРЕЛЯМ. След като ми сговнят първо го питам дали знае какво е НКВД и след това се започва касапницата. Последния който разстрелях бе един бляд с едно СУ 152 , а след заплаха с БАН от един дебил с Е 25 му казах че той е следващият ако не млъкне т.е. че тръгвам за неговият скалп и го чака участа на СУ 152 и всичко идва на место.
                        Спрете да играете при примадоните европейци и ела те при истинските побойници - Рашаните.
                        Хмм и аз може да отворя едно акаунтче на руския така като ми се прииска умерена игра ще съм на ЕУ а ако искам агресия и екшън ще се метна при Рашките.

                        Comment


                          Халонен!

                          Click image for larger version

Name:	shot_004.jpg
Views:	1
Size:	493.5 КБ
ID:	537417Click image for larger version

Name:	shot_005.jpg
Views:	1
Size:	460.7 КБ
ID:	537418Click image for larger version

Name:	shot_006.jpg
Views:	1
Size:	437.9 КБ
ID:	537419
                          http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

                          Comment


                            feersum написа Виж мнение
                            Колега, много нерви хвърляш...
                            Напрегнато ми е на работа, като по време на играта се срешна с някой идиот направо полудявам.
                            На работа немога да стрелям по идиоти , а в играта може дори и да са свои.

                            Comment


                              falcon_bg написа Виж мнение
                              Хмм и аз може да отворя едно акаунтче на руския така като ми се прииска умерена игра ще съм на ЕУ а ако искам агресия и екшън ще се метна при Рашките.

                              П.П. При рашаните псуването е разрешено т.е. може да ги попържате колкото ви е на сърце.

                              Comment


                                tconiotconev написа Виж мнение
                                Напрегнато ми е на работа, като по време на играта се срешна с някой идиот направо полудявам.
                                На работа немога да стрелям по идиоти , а в играта може дори и да са свои.
                                Сам си правиш затворен кръг - работата те нервира, опитваш да се разтовариш с игра, но това те нервира още повече...
                                "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                                Comment

                                Working...
                                X