Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хвалби

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    fidelis написа Виж мнение
    Браво,добра игра
    Благодаря! Надявам се с тази игра да имам някакви шансове за златце по промоцията за топ 50 дестройърите от даден модел.
    Last edited by BacillusBulgaricus; 13-08-2013, 08:09.
    http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

    Comment


      Gaden Gogi написа Виж мнение
      Не че е голямото хвалене, ам аняколко награди на куп:
      Victory!
      Battle: Airfield 04 август 2013 г. 02:24:27 ч.
      Vehicle: T26E4 SuperPershing
      Experience received: 1*651
      Credits received: 401*493

      Mission completed! Award:
      Premium days added: 1

      иначе през уйкендите трябва след 1 в полунощ да с еиграе, иначе е само за сълзи, няма такива ОЛИГОФРЕНИ, и/или деца. поне 70 % загуби, всичките от сорта 15:3...когато сложиха идиотчетата да спят, и изведнъж всичко стана нормално
      Гоги поиграй малко на руския сървар и ще видиш какво означава школота - дебик. Всичко над 25 - 30 години пита кога започва училишето на малоумните келеши, които уж били нормалното бъдеше зада има нормална игра без хакове и други простотии.
      Само ще ти дам пример: Бия се на култовата карта Химелсфорф с ягдтигър 9 то ниво. Оплясках 5 за норматив но за мой лош късмет се получи така, че се намърдах в една теснина, а около мен 3 танка на противника. Осетих че нещата ще станат лоши и почнах да искам помощ като натискам бутон F7 , защото в тази теснотия немога да завърта ягата толкова бързо. Около мен през 2 квадрата имаше 3 наши танка. след моя сигнал блядовете вместо да дойдат да ми помогнат взеха че избягаха. Като видя това противника стана така че едновременно отгоре ми скочиха и тримата. Единия изстрел, втория таран , а третия само бутане. На двамата нанесох урон, но до унищожение не достигнах, но стана така, че те ме унищожиха. Последствие същите избиха и страхливците които ме оставиха.
      Причината за това се оказа въпросната статистика т.е. въпросните школоти - дебики бяха с 52% успеваемост а в въпросния бой нямаха направен нито един изстрел. Ха сега ми кажете как става това така с тази статистика.

      Comment


        Не мерси, достатъчно си тровя нервите с тези покрай работата, отделно съм налял достатъчно много пари в ЕУ за д ами се мести другаде. иначе това с бягането от помоща си е редовен номер. Друг въпрос че най-героичните постижения се получават точно когато имаш отбор от идиоти, иначе при отбор от нормални играче да намажеш повече от 3 фрага е голяма случайност, при нормалните и щетата и фраговете се размазават сравнително равномерно.

        Comment


          BacillusBulgaricus написа Виж мнение
          Уважаеми Господа, представям ви Jagdpanther!!! 6008 Демидж!
          ВПЕЧАТЛЯВАЩО, честитутка

          Comment


            BacillusBulgaricus написа Виж мнение
            Уважаеми Господа, представям ви Jagdpanther!!! 6008 Демидж!

            Победа!
            Битка: Пясъчна река 12 август 2013 г. 19:48:38 ч.
            Танк: Jagdpanther
            Опит: 9*147 (x3)
            кредита: 87*489

            [ATTACH=CONFIG]20653[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]20654[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]20655[/ATTACH]


            P.S. Играя с пред-топ оръдието 8,8 cm PaK 43 L/71
            Пич недей взема топовото оръдие, защото е пълно л... играй с това пушкало и ще се радваш на много успехи. Първо стреля точно и почти винаги дупчи, няма рикошети стреля сравнително по бързо от топовото. Топовият боклук, стреля с голямо разсейване, рекушира и разликата в нанесения демидж е малка с пред топовото. ценово тук изстрела е по тънак.

            Comment


              tconiotconev написа Виж мнение
              Пич недей взема топовото оръдие, защото е пълно л... играй с това пушкало и ще се радваш на много успехи. Първо стреля точно и почти винаги дупчи, няма рикошети стреля сравнително по бързо от топовото. Топовият боклук, стреля с голямо разсейване, рекушира и разликата в нанесения демидж е малка с пред топовото. ценово тук изстрела е по тънак.
              Така е! Напълно съм съгласен с теб. Имам 1224 боя с Jagdpanther и на два пъти пробвах няколко десетки игри с топовото оръдие. Не става. Ахт-ахт си е най-доброто Надявам се скоро да си купя премиумния Jagtiger, който е пак с това 88 мм оръдие.
              http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

              Comment


                въпрос на свикване и на начинан игра, аз обикновенно играя много или най-напред, където алфата е по-важна и хич не е желателно да се подавам много. ако предпочиташ д аиграеш снайпер и веротноста да ти отвърнат е малка тогава да, 88 е по-добро, отделно е значително по-икономично.

                Comment


                  Размазване с артилерия в истинският смисъл на думата, 10,5k DMG със Т92, ако не носех и 6 АР снаряда можеше и още!
                  World of Tanks replay on wotreplays.com. Stealth1

                  Comment


                    Влязох да взема двойния опит на дребосъците и се получи педоебърстване в две поредни битки.
                    Поне някаква компенсация след загубата в клановата.
                    Attached Files

                    Comment


                      I аз да се похваля с дребен танк:
                      Victory!
                      Battle: Province 14 август 2013 г. 23:43:30 ч.
                      Vehicle: T-127
                      Experience received: 1*190
                      Credits received: 26*450
                      Battle Achievements: Patrol Duty, Confederate, Mastery Badge: "Ace Tanker"


                      Click image for larger version

Name:	shot_208.jpg
Views:	1
Size:	654.2 КБ
ID:	537029Click image for larger version

Name:	shot_209.jpg
Views:	1
Size:	601.1 КБ
ID:	537028Click image for larger version

Name:	shot_210.jpg
Views:	1
Size:	569.1 КБ
ID:	537027
                      Предвид че 2К+ щета е моя заслуга с чиста съвест считам че аз съм изнесъл битката, сам щурмувах хълма докато останалите малоумници кампеха, по нашият склон акаквото пълзеше отстрелях...абе фън пълен, тази вечер ми е особенно успешен този танк...я гледам един даже топ гън върху мене е заработил, ама да влачи

                      Иначе поне за моят стил на игра Т-127 е по-добър от ЛТП, ако и последното да е неприятна гадинка...

                      Comment


                        Пак аз, пак същият танк:
                        Victory!
                        Battle: Malinovka 15 август 2013 г. 18:05:01 ч.
                        Vehicle: T-127
                        Experience received: 1*932 (x2)
                        Credits received: 17*693
                        Battle Achievements: Kolobanov's Medal, Top Gun, Invader, Sniper, Sharpshooter, Cool-Headed
                        Click image for larger version

Name:	shot_211.jpg
Views:	1
Size:	645.3 КБ
ID:	537036Click image for larger version

Name:	shot_212.jpg
Views:	1
Size:	604.2 КБ
ID:	537037Click image for larger version

Name:	shot_213.jpg
Views:	1
Size:	573.5 КБ
ID:	537038
                        Втора игра за деня, за втори път отбор от олигофрени, само аз и едно Пз.2 тръгнахем към хълма, другите дирекно да кампират,да ама другите кампираха по-добре..иначе при тях никой на хълма, в момента в който аз слизах от там и минавах покрай църквата бяхме 6:12 ...нооо кавалерията пристигна и оправи нещата, на практика сам защото Пз-2 го гръмха а аз подходих зад прикритие, понеже в един момент ме напъна зор едно ЛТП до трепах с подкалибрени че много рикушети пък ме напъваха 3-ма едновременно...как да е последният се опитваше да капва докато аз вършеех и нямаше как да го стигна, та затова и инвейдър
                        доволен съм, танка заслужава някаква шаренийка.

                        Comment


                          Брех, че ти си го накичил с медали като севорнокорейски генерал!
                          Аз пак си взех двойния на дребосъците:
                          Attached Files

                          Comment


                            Пълна драма за съжаление дроу

                            Click image for larger version

Name:	shot_045.jpg
Views:	1
Size:	724.8 КБ
ID:	537041

                            Comment


                              uzi71 написа Виж мнение
                              Брех, че ти си го накичил с медали като севорнокорейски генерал!
                              :
                              Просто машинката ми допада като стил на игра, отделно като се паднеш с кампери при това малоумни и се налага да свършиш всичката работа сам.но 5 медалчета си заслужаваха нервите.

                              Comment


                                Victory!
                                Battle: Steppes Saturday, August 17, 2013 1:40:15 PM
                                Vehicle: AMX 50 100
                                Experience received: 1,564
                                Credits received: 49,687
                                Battle Achievements: Radley-Walters's Medal, Top Gun, Defender

                                Без премиум

                                World of Tanks replay on wotreplays.com. Ultramarine_BG


                                Започнах посредствено, но после се реванширах!

                                Танка е за ЕСЛ и за това имам само два нормални барабана - за да не се учудвате на разходите в края на битката
                                Attached Files
                                Nobody has three balls but some people have two very good ones!

                                Comment

                                Working...
                                X