Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хвалби

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    И на мен ми хареса, но гледам да не се задържам много в ниските тиери. Френския тежък екипаж ще си го пазя за 8-ми тиер. За 5-ти си имам два премиума, от които ползвам само един и Т-25 ми е напълно достатъчен за този тиер. Особено с екипажа главорези, които скоро ще направят 4-то умение.

    Comment


      Паднахме, но все пак се представих добре: 6133 демидж и една камара експириънс, въпреки загубата!

      Загуба
      Битка: Магистрала 17.11.2013 г. 08:54:57 ч.
      Танк: Rhm.-Borsig Waffenträger
      Опит: 1*465
      кредита: 83*987

      Click image for larger version

Name:	shot_013.jpg
Views:	1
Size:	532.2 КБ
ID:	537934Click image for larger version

Name:	shot_014.jpg
Views:	1
Size:	506.1 КБ
ID:	537935Click image for larger version

Name:	shot_015.jpg
Views:	1
Size:	480.9 КБ
ID:	537936
      http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

      Comment


        Изкарах им играта!
        пс Жалко , че не взех майстор ама ...

        Click image for larger version

Name:	shot_280.jpg
Views:	1
Size:	701.5 КБ
ID:	537937
        Click image for larger version

Name:	shot_279.jpg
Views:	1
Size:	683.0 КБ
ID:	537938
        Click image for larger version

Name:	shot_281.jpg
Views:	1
Size:	649.3 КБ
ID:	537939
        Dosis sola facit venenum!
        WoT_EU - Krena_BG , WoT_RU - krena, ESL- Epic - Black Sea Unit

        Comment


          И днес започвам добре!Екипажа е на 85% основно умение!!!!Click image for larger version

Name:	shot_024.jpg
Views:	1
Size:	364.6 КБ
ID:	537940

          Comment


            Защо никой не ми е казал нищо за тази машина?Обичам я!!!!!!Click image for larger version

Name:	shot_025.jpg
Views:	1
Size:	372.7 КБ
ID:	537942 Това е втора битка с него с недообучен екипаж и стоково оръдие!!!

            Comment


              don4o написа Виж мнение
              Защо никой не ми е казал нищо за тази машина?Обичам я!!!!!![ATTACH=CONFIG]21733[/ATTACH] Това е втора битка с него с недообучен екипаж и стоково оръдие!!!
              Охоо щом стоков колиш и бесиш с него като вземеш 105мм пушкалото и хубавия двигател няма да има кой да те спре защото става хем бързо хем смъртоносно!
              И аз много си го харесах и пак ще го купувам ама сега не ми е приоритет.

              Comment


                Няколко игри по-рано ми дадоха "Ас", но това е по-по постижение:

                Click image for larger version

Name:	shot_173.jpg
Views:	1
Size:	513.6 КБ
ID:	537943 Click image for larger version

Name:	shot_174.jpg
Views:	1
Size:	468.8 КБ
ID:	537944 Click image for larger version

Name:	shot_175.jpg
Views:	1
Size:	446.1 КБ
ID:	537945
                Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                Comment


                  Отворих им консервите!
                  Извади и късмет де , от 2та отбора заедно имаше 2ма играчи които знаят какво правят и 1я бях аз. Другите танкове бяха за скрап.
                  пс Трябваше да вкарам и малко злато , с 2я гън няма начин.
                  Click image for larger version

Name:	shot_288.jpg
Views:	1
Size:	701.7 КБ
ID:	537950
                  Click image for larger version

Name:	shot_289.jpg
Views:	1
Size:	673.7 КБ
ID:	537951
                  Click image for larger version

Name:	shot_290.jpg
Views:	1
Size:	640.3 КБ
ID:	537952
                  Dosis sola facit venenum!
                  WoT_EU - Krena_BG , WoT_RU - krena, ESL- Epic - Black Sea Unit

                  Comment


                    Click image for larger version

Name:	shot_005.jpg
Views:	1
Size:	381.0 КБ
ID:	537953Click image for larger version

Name:	shot_006.jpg
Views:	1
Size:	336.2 КБ
ID:	537954

                    Първите ми впечатления от Т-150 са, че е подценен на клановите за сметка на КВ-1С

                    Comment


                      Много съм горд с КТ-то, още е с късото 12,5см оръдие и първия купол, но надруса 4,6 К щетаClick image for larger version

Name:	shot_015.jpg
Views:	1
Size:	380.5 КБ
ID:	537955

                      Comment


                        Тези поражения не са ли малко за Ас.Имах по-добри игри с него.Click image for larger version

Name:	shot_004.jpg
Views:	1
Size:	817.7 КБ
ID:	537956Click image for larger version

Name:	shot_005.jpg
Views:	1
Size:	786.7 КБ
ID:	537957
                        Клан [8282] .

                        Comment


                          alfbandi написа Виж мнение
                          Тези поражения не са ли малко за Ас.Имах по-добри игри с него.
                          Понеделник сутринта нулират резултатите и "Ас" се хваща значително по-лесно, отколкото в петък, примерно.
                          Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                          Comment


                            1951 написа Виж мнение
                            Понеделник сутринта нулират резултатите и "Ас" се хваща значително по-лесно, отколкото в петък, примерно.
                            Не съвсем, защото за "Аce" смята резултатите не от последната седмица, а от последните седем дни. WG са го заявявали неколкократно

                            Просто явно си уцелил слаби седем дни

                            Comment


                              Joan_Of_Arc написа Виж мнение
                              Не съвсем, защото за "Аce" смята резултатите не от последната седмица, а от последните седем дни. WG са го заявявали неколкократно

                              Просто явно си уцелил слаби седем дни
                              Странно, ако е така. Последния си АС взех на ИС-ката в събота вечерта и то само с 5 убити + снайпер. А в същата седмица съм правил битки до 8 убити без да го даде. Вероятно има значение това, че 3 от 5-те ми бяха 9-ки, а другите 8-мици. Докато в битките с по 7 и 8 убити бях топов танк и ги уаншотвах. Май не е толкова просто, колкото го мислим, а има някаква увъртяна формула за изчисление, където класа и нивото на противника определят някакъв коефициент. Възможно е асистенциите в челото на атаката, и няколкото засветени също да добавят.

                              alfbandi написа Виж мнение
                              Тези поражения не са ли малко за Ас.Имах по-добри игри с него.[ATTACH=CONFIG]21748[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]21749[/ATTACH]
                              И при теб е същото. Три от напуканите машини са по-висок клас, а чистия опит от битката е близо 1600, което е мноого добро постижение за която и да било машина.
                              Last edited by bigbeer; 19-11-2013, 16:23.

                              Comment


                                Условието винаги е било за опит. Последният ми ас с Черен принц беше с 3 убийства, сравнително добри щети и сравнително добра танкировка (от типа на около 7к потенциален демидж).

                                Ас на Хелката си заработих с 2 убийства даже - и с огромно количество спот.

                                А както знаем за убити по-високи противници вземаш повече опит

                                И формулата си е - повече опит от 99% за последните седем дни с този танк на сървъра. Няма завъртяни неща

                                Comment

                                Working...
                                X