Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хвалби

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Victory!
    Battle: Widepark Thursday, June 13, 2013 4:57:10 PM
    Vehicle: StuG III
    Experience received: 2,492 (x2 for the first victory each day)
    Credits received: 28,947
    Battle Achievements: Radley-Walters's Medal, Pascucci's Medal, Top Gun

    Цяла игра бях пожарникар по сринали се позиции. Гонех ЕЛЦ, Т-50, Ат-2, М6, VК.... абе цялата гама танкове.

    Attached Files
    Nobody has three balls but some people have two very good ones!

    Comment


      Victory!
      Battle: Karelia 13 юни 2013 20:30
      Vehicle: Pz.Kpfw. II Ausf. J
      Experience received: 1,904 (x2 for the first victory each day)
      Credits received: 15,003
      Battle Achievements: Steel Wall, Cool-Headed, Master Gunner, Mastery Badge: "Ace Tanker"

      World of Tanks replay on wotreplays.com. StrEagle


      Victory!
      Battle: Mines 13 юни 2013 20:56
      Vehicle: BT-SV
      Experience received: 1,032
      Credits received: 20,182 (fine for causing damage to allies: 180; compensation for damage caused by allies: 30)
      Battle Achievements: Sharpshooter, Mastery Badge: "Ace Tanker"

      Last edited by StrEagle; 13-06-2013, 21:04.
      War, war never changes..

      Comment


        Victory!
        Battle: Mines Saturday, June 15, 2013 9:20:12 PM
        Vehicle: T1 Cunningham
        Experience received: 2,590 (x2 for the first victory each day)
        Credits received: 17,190
        Battle Achievements: Top Gun

        На 11 абоната спрях тока

        Nobody has three balls but some people have two very good ones!

        Comment


          Eхеее, ти си направо за председател на ДЕКВР, като гледам колко си събрал май на тези на които не си спрял тока си им вдигнал цените

          Comment


            Victory!
            Battle: Steppes Saturday, June 15, 2013 10:33:16 PM
            Vehicle: Bat Chatillon 25 t
            Experience received: 1,349
            Credits received: 56,000
            Battle Achievements: Top Gun, Mastery Badge: "Ace Tanker"

            Ето нещо и от другия край на скалата



            Битката е малко разпиляна откъм стрелба и се оставих да ме удрят повече отколкото трябва, но си изтъргувах кръвта за победата.


            Имам го откъм 70 игри и страшно ме радва, много бързо се изкачва към мястото на любима машина.
            Attached Files
            Nobody has three balls but some people have two very good ones!

            Comment


              Браво Ултра
              Този, който не е готов да отдаде живота си , той не е достоен да го притежава.

              Comment


                Click image for larger version

Name:	shot_181.jpg
Views:	1
Size:	650.1 КБ
ID:	532350
                Kak wi звучи тази загуба, да съм Т4 в Т6 битка и да ми се падбната ТАКИВа кретеноидни олигофрени, тие е трябвало още при първият ултрзвук да ги абортират, гати тъпите същества. само вижте разликата в нанесената щета. при това ме оставиха сам на анправление срещу чуждата матилда, щуг, ягдпазера и чърчила...поне тези видях и помпах...целият ден все с подобни съотборници ме пуска

                Comment


                  Оставили са те сам, защото си поверил управлението на танка на чернокож По онова време си е било закон пълначите да са афро-америкънс

                  Comment


                    Аз правя доста битки в тези нива и за съжеление подобни неща често се случват.
                    Ако имам късмет и 1-2 успеят да се задържат повече от 5 минути живи съм успявал да извадя игра при тройна разлика в поражението с втория.
                    Ако нямам се получава като в онази игра, в която след 5мин съм убил 9тима и съм останал сам срещу 5 противника.

                    След Т8 нещата леко се подобряват, но не липсват и Т10 битки от рода на 15-1... Днес например имах Т10 битка на Малиновка, в която двата противникови топ тиър медиуми решиха да ръшат през полето...до няколко минути резултата вече беше 10-0...при което останалите противници започнаха ритуално да се самообиват с краен резултат 11-1.

                    Сега и с промоциите в средните нива нещата са още по-зле. Гледаш да не се ядосваш много и това е...
                    Nobody has three balls but some people have two very good ones!

                    Comment


                      Петър Илиев написа Виж мнение
                      Оставили са те сам, защото си поверил управлението на танка на чернокож По онова време си е било закон пълначите да са афро-америкънс
                      Ще имаш да вземаш, екипажа е съвсембял, това което гледаш е екипажа на Т34

                      Comment


                        Ultramarine написа Виж мнение
                        Аз правя доста битки в тези нива.
                        Нивото на битката няма никакво значение, подобни простотии на всички нова съм ги виждал, фрапиращото е че първите 4 битки в които ме пусна бях винаги на дъното и в 3 от тях бях със съотборници идиоти, при положение че аз съм сред най добрите с този танк, дори в Т6, дори с посредствени съотборници мога д аобърна играта ...ама с такива идиоти...всичкит ени топ тежки кампеха в базата, топ средните тръгнаха пред мене и умряха преди аз дори да стигна до там...пак добре че ми служиха за прикритие та се задържах малко, защото вярно аз пробивам всичко, ама на това ниво всико ме пробив аи мене, и не само това ами съм му и на две попадения живот.

                        Comment


                          Victory!
                          Battle: Himmelsdorf 16 юни 2013 г. 19:45:47 ч.
                          Vehicle: Matilda
                          Experience received: 839
                          Credits received: 39*556

                          1583 щета, и нашите капнаха, иначе още щях да надрусам

                          Comment


                            Гоги ето нещо подобно на горното, но с малко късмет на моя страна.
                            Както се вижда реaлно само КВ-1 е участвал заедно с мен в битката, другите или бяха АФК или се мотаеха безцелно, тройките даже се стреляха един друг.
                            КВ-1 успя да се задържи жив в града 4 мин и 30 сек (битката продължи 5мин и 25сек.), което ми позволи да разчистя центъра и другия фланк.
                            38на и Пз3 ме послушаха и отидоха да капват, а аз отидох и разчистих града ...големият ми проблем с Щуга обаче отново се прояви и снарядите ми свършиха преди да успея да убия Т1.Ако двата мъника не ме бяха послушали отиваше към загуба, тъй като без снаряди съм почти безполезен.
                            Но се вижда, че в Т3-4-5 не са изключение подобни отбори.
                            Attached Files
                            Nobody has three balls but some people have two very good ones!

                            Comment


                              Victory!
                              Battle: Steppes 17 Юни 2013 г. 19:50:38
                              Vehicle: T-50-2
                              Experience received: 1 828
                              Credits received: 30 111
                              Battle Achievements: Orlik's Medal, Defender, Sniper

                              Не ми оставиха шестия кил охльовите....

                              Comment


                                fidelis написа Виж мнение
                                Victory!
                                Battle: Steppes 17 Юни 2013 г. 19:50:38
                                Vehicle: T-50-2
                                Experience received: 1 828
                                Credits received: 30 111
                                Battle Achievements: Orlik's Medal, Defender, Sniper

                                Не ми оставиха шестия кил охльовите....
                                Потвърждавам и аз бях в тая битка! Невероятно добър скаут си и аз сега даже се вдъхнових и си взех Т-50,че и аз да се науча знам че без читав екипаж с лампа и камуфлаж не се получава много добре ама все пак погледнах едно две гайдчета турих една боя,подобрено окачване и вентилация и тръгнах да спотвам като въртя първите 2 минути кръгчета в тила а после тръгвам да светя като използвам малките хълмчета и показвам само куполчето (правилно ли съм схванал???) още нямам второто радио което е кофти ноо все пак... ама забелязах,че много дрифти това нещо все едно играя NFS игра а не танковете.
                                Има ли смисъл да слагам хубавата оптика ще ми добави само 33м или да сложа едни рога и да го играя пасивно?

                                Comment

                                Working...
                                X