Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хвалби

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Още една готина битка за влизане във форма след прекъсването.
    Attached Files

    Comment


      Victory!
      Battle: Province Saturday, June 08, 2013 4:22:25 PM
      Vehicle: T1 Cunningham
      Experience received: 3,765 (x3 for the first victory each day)
      Credits received: 17,304
      Battle Achievements: Top Gun, Master Gunner

      То не е много за хвалене, но за оправдание мога да кажа, че последните дни нивото е значително завишено в подготовка за 10ти.
      Attached Files
      Nobody has three balls but some people have two very good ones!

      Comment


        Не е кой знае какво, но в последно време играя малко и беше един от малкото приятни боеве, когато от почти чиста загуба става победа...
        http://wotreplays.com/site/218842#si...e-stasiusi-t30

        Удобно стана на wotreplays да се разглеждат резултатите...
        У Штирлица было два танка он на них катался по очереди.
        Очередь возмущалась, но не расходилась.

        Comment


          Click image for larger version

Name:	shot_179.jpg
Views:	1
Size:	662.7 КБ
ID:	532302
          4600 щета и загубихме, умрях си от яд...следващата битка, пак на тази карта и естествено победа, 4К щета но з апобедата получих по малко пари отколкото за загубата
          Victory!
          Battle: Mountain Pass 09 юни 2013 г. 00:40:56 ч.
          Vehicle: Pz.Kpfw. Tiger II
          Experience received: 3*624 (x3 for the first victory each day)
          Credits received: 49*110


          КТ почва силно да ми харесва...на загубената битка сам самичък задържах и претрепах Т34, Ис-6 и Ис-3, оставиха ме сам при ледниците...и най наглото беше че някакъв тъпанер клика че няма никой на направлениеот и сам пердаши със стадото в другата посока...ама днеска все такива, първат азагуба с ферди, 3К щета и идиотски платун с Т1 машинка...

          Comment


            Браво, супер битки!

            А такива леминги много ги обичам - кликат, че флангът е празен, ама самите те няма да се върнат да помогнат... и после почват да псуват на noob целия отбор.

            Моята хвалба пък е, че понеделнк и вторник жената с малкия ги командировам при бабите... и ще се отдам на бира и танкове
            "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

            Comment


              feersum написа Виж мнение

              ... и ще се отдам на бира и танкове
              Ха, и мойта жена заминава за 4 дни тази вечер :-) А "детето" вече е на 21 и ходи на работа. И аз като тебе ще потъна в алкохол и битки! Наздраве!
              http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

              Comment


                Хи-хи! Тежък светляк май Повече дмг по засвет, отколкото собствен...
                Победа!
                Битка: Арктика 10 юни 2013 г. 21:54:12 ч.
                Танк: ИС-4
                Опит: 3*789 (x3 за първата победа за деня)
                кредита: 40*994
                Постижения в битки: Караул, Експерт: Германия

                http://wotreplays.com/site/220564#report
                У Штирлица было два танка он на них катался по очереди.
                Очередь возмущалась, но не расходилась.

                Comment


                  stasun написа Виж мнение
                  Хи-хи! Тежък светляк май Повече дмг по засвет, отколкото собствен...
                  Победа!
                  Битка: Арктика 10 юни 2013 г. 21:54:12 ч.
                  Танк: ИС-4
                  Опит: 3*789 (x3 за първата победа за деня)
                  кредита: 40*994
                  Постижения в битки: Караул, Експерт: Германия

                  http://wotreplays.com/site/220564#report
                  Бе то тва ИС-4 ще се окаже по-добро от ИС-7!
                  Май ще копувам пак Т-150 и ще почвам наистина тежките машинки!

                  Comment


                    falcon_bg написа Виж мнение
                    Бе то тва ИС-4 ще се окаже по-добро от ИС-7!
                    Май ще копувам пак Т-150 и ще почвам наистина тежките машинки!
                    Da ама докато стигнеш до него....айде Т-150 е много хубав, КВ-3 дори е приятен на моменти...но КВ-4 докато му отовриш свестните неща (които никъде другаде не се ползват) брррр.

                    Comment


                      Gaden Gogi написа Виж мнение
                      Da ама докато стигнеш до него....айде Т-150 е много хубав, КВ-3 дори е приятен на моменти...но КВ-4 докато му отовриш свестните неща (които никъде другаде не се ползват) брррр.
                      То и моя гринд е един днес искам танка Х продавам нещо купувам го утре обаче ми се прикара танка Y продавам танка Х гриндя цялата линия на танка Y до него покарам го малко после и той ми омръзне и него продавам и т.н. сами се сещате колко милиони са потънали в това безкрайно купуване-продаване за мойте 4800 битки спокойно можех да имам ако не десетка поне една деветка ама не в момента имам 5 отключени тиър 7(в гаража само 2) 4 тиър 6(които никога не съм копувал) 2 тиър 5 на които имам по 20 битки и са ми продадени без разучаване на следващия танк.
                      Представете си един път продадох ВК3601 Х и един бинокъл за да си купя КВ-1С който след 3 битки ме отегчи и го продадох ама колко кинти литнаха...определено трябва да се науча да пестя!

                      Comment


                        Аз затова продавам само неща които съм сигурен че няма да ме напъне да играя, и по възможност да са от евтините...че като сметна как 30к злато само за слотове съм дал и ме приболява сърцето.....

                        Comment


                          Gaden Gogi написа Виж мнение
                          Аз затова продавам само неща които съм сигурен че няма да ме напъне да играя, и по възможност да са от евтините...че като сметна как 30к злато само за слотове съм дал и ме приболява сърцето.....
                          Явно на мен ми трябва нов гринд подход ще трябва като кон с капаци да хващам 1 линия и докато не я довърша да не пожелавам танка на ближния.
                          Май ще има ефект тва за 4 часа 8к опит с ИС още 3-4 дни и съм изгриндил ИС-3 а до седмица го купувам.

                          Comment


                            falcon_bg написа Виж мнение
                            Явно .....ще трябва като кон с капаци да хващам 1 линия и докато не я довърша да не пожелавам танка на ближния.
                            .
                            и къд ему е кефа на това? разбирам да ти е професия да се прави така, ама з анещо което с епредполага че го правиш за кеф....

                            Comment


                              Gaden Gogi написа Виж мнение
                              и къд ему е кефа на това? разбирам да ти е професия да се прави така, ама з анещо което с епредполага че го правиш за кеф....
                              Не точно да играя само нея де а като ми се прикара нещо различно в гаража си имам хубави работи например като ми омръзне гринда по ИС линията Т29 е готов за бой и фън просто ще имам една главна линия и 2-3 второстепенни за забавление за да не ми се налага да копувам тиър 6-7 танкове за 2-3 битки и после да съжалявам,че съм потрошил толкова трудно спечелено сребро в тях.
                              И май работи тая схема играя час два с ИС омръзне ми после малко разпускане и кеф с Т29 после пак ИС след него някоя от тиър 1 буболечките и така хем кеф хем прогрес!

                              Comment


                                Victory!
                                Battle: Port 13 Юни 2013 г. 00:48:21
                                Vehicle: KV-1S
                                Experience received: 4 682 (x2 for the first victory each day)
                                Credits received: 49 473
                                Battle Achievements: Radley-Walters's Medal, Steel Wall, Top Gun, Sniper

                                Абе безинтересно си е в ниските тиъри...

                                Comment

                                Working...
                                X