Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хвалби

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    bigbeer написа Виж мнение
    Страшна осичка е това Т49
    Осичка е,но немските разрушители повече ми харесваха.Даже се замислям дали да не ги развия отново,но ми остава към 15к опит за Хелкат и ще го видя и него.С Т49 дори Хетцерите ми скачат един на един без да се замислят.Добре,че може да се движи доста по-бързо,отколкото те се въртят.

    Comment


      Zerg написа Виж мнение
      Осичка е,но немските разрушители повече ми харесваха.Даже се замислям дали да не ги развия отново,но ми остава към 15к опит за Хелкат и ще го видя и него.С Т49 дори Хетцерите ми скачат един на един без да се замислят.Добре,че може да се движи доста по-бързо,отколкото те се въртят.
      Няма друга машина като Т 49 да съм я псувал така в началото, но вече е друга работа определено. Направих на командира 100 % и започвам уменията на другите остават по 1-2 % и разликата е доста голяма, да ти кажа по кеф вече го сравнявам с Щуг-а. Малко търпение трябва да и се свикне и ще ти хареса.

      Comment


        Нещичко от мен ... 12 уцелени, 9 свалени ... за жалост останах без патрони и мен свалиха ... и накрая Реми завършихме
        Attached Files
        [BGTF] BULGARIAN TANK FORCES

        В гаража:
        Германия: D.W.2, VK 30.01 H, VK 16.02 Leopard
        Великобритания: Alektro, Churchill I
        САЩ: М7, T18, M10 Wolverine, T1 Heavy, Т29, Т32, М103, M18 Hallcat, T28 Prototipe, T30, T110E4
        Русия: KB-1, KB-1C, KB-2, ИС-3, ИС-8, С-51, ИС-7

        Comment


          Да ви се похваля, и с играта си, и с донорите, които ми бяха съотборници

          Click image for larger version

Name:	shot_112.jpg
Views:	1
Size:	487.4 КБ
ID:	532122
          Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

          Comment


            1951 написа Виж мнение
            Да ви се похваля, и с играта си, и с донорите, които ми бяха съотборници

            [ATTACH=CONFIG]19661[/ATTACH]
            Ето заради такива битки се трошат клавиатури.

            Comment


              bigbeer написа Виж мнение
              Ето заради такива битки се трошат клавиатури.
              A не, аз моята работа си я свърших и бях доволен. Сам пробих единия флаг, като първо се разправих с два скаута, после опрасках Чъчрила и БДСМ-то и накрая с довтасалия на помощ Т-34/85. Ама до там ми бяха силиците, натиснаха ме трима, плюс артилерия. На другите флангове се изложиха
              Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

              Comment


                1951 написа Виж мнение
                A не, аз моята работа си я свърших и бях доволен. Сам пробих единия флаг, като първо се разправих с два скаута, после опрасках Чъчрила и БДСМ-то и накрая с довтасалия на помощ Т-34/85. Ама до там ми бяха силиците, натиснаха ме трима, плюс артилерия. На другите флангове се изложиха
                Toку що направих нещо подобно във комбина със случайна ИС-3 ка. Ще постна само резултата, другото е скука.

                Загуба: Руинберг 10 май 2013 г. 21:18:42 ч.
                танк: 110 Опит 1*128 кредита 47*694

                Comment


                  Победа!
                  Битка: Редшир 10 май 2013 г. 23:21:42 ч.
                  Танк: GW Tiger
                  Опит: 2*074
                  кредита: 66*588
                  Постижения в битки: Войн, Косата на Смъртта, Значка за майсторство:Танков ас
                  http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

                  Comment


                    Victory!
                    Battle: Port Friday, May 10, 2013 7:27:30 PM
                    Vehicle: T110E5
                    Experience received: 8,645 (x5 for the first victory each day)
                    Credits received: 82,104
                    Battle Achievements: Steel Wall, Sniper, Master Gunner, Spartan, Mastery Badge: "Ace Tanker", Ekins' Medal I Class


                    Victory!
                    Battle: Prokhorovka Friday, May 10, 2013 9:01:55 PM
                    Vehicle: RenaultFT AC
                    Experience received: 1,429
                    Credits received: 17,757
                    Battle Achievements: Top Gun, Defender, Master Gunner, Mastery Badge: "Ace Tanker"

                    на това второто май му се викаше педобеърстване. Това беше третата (и явно последна) игра с консервичката.


                    Взех си това френското премиум танколовче и ми допадна, първата игра топ гън, та реших лека-полека да се пусна по това дърво.
                    Last edited by Imperial; 11-05-2013, 04:19.
                    albireo написа
                    ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                    Comment


                      Днес явно е " денят на сиемката". Е, няма такива битки просто.

                      Загуба: Арктика 11 май 2013 г. 12:10:12 ч.
                      T110E5 Опит 913 кредита 83*120
                      Войн, Снайперист, Косата на Смъртта, Изкусен стрелец

                      Comment


                        Хетцер в ролята на тежък танк с 105мм StuH

                        Victory!
                        Battle: Siegfried Line 11 май 2013 г. 12:22:48 ч.
                        Vehicle: Hetzer
                        Experience received: 826
                        Credits received: 14*901
                        Battle Achievements: Sniper, Master Gunner, Sharpshooter, Mastery Badge: "1st Class"

                        Click image for larger version

Name:	shot_005.jpg
Views:	1
Size:	471.1 КБ
ID:	532129

                        Comment


                          Бирата поне е вземал куп награди.Аз от 9 часа вече 4 часа въртя Е-75, ИС-7 и ГВ пантер и нямам победа около 15-20 игри, само с льове вземах 5 кратният от раз.Какви ли не чудеса от храброст правих , с Е-75 държах ИС-4 и ИС-7 5 минути като ги ударих 11 пъти с малкото оръдие на кралският тигър.С артито убих в движение единствената им 10 ка батчат и още 2 танка.След това пак с артито убих 3 танка, но ми пращат все 10 пъти по големи нубове от мен и само загуби.Не знам какво да направя за да им взема 5-ият опит, сигурно трябва да вляза с 3 танка едновременно и да играя само аз

                          Comment


                            Клан, взвод, ТС, и къртите заедно. Или правиш като мене: - дълга разходка в парка + лека тренировка да освободи напрежението. После една изпотена кака ( опс грешка, исках да кажа биричка).Така, бааавно да се хлъзга. И катро седнеш да зациклиш, ставаш звяр

                            Comment


                              Айде и аз да пусна нещо да се похваля

                              Победа!
                              Битка: Уайдпарк 11 май 2013 г. 19:02:52 ч.
                              Танк: Pz.Kpfw. VI Tiger
                              Опит: 1*804
                              кредита: 90*178
                              Постижения в битки: Медал Радли-Уолтърс, Стоманена стена, ВойнClick image for larger version

Name:	shot_010.jpg
Views:	1
Size:	755.3 КБ
ID:	532130
                              Този, който не е готов да отдаде живота си , той не е достоен да го притежава.

                              Comment


                                Още една от хетцеровото ежедневие. На всичко отгоре имаше един двама, като досадни мухи от моя отбор, които ме използваха за жив щит и непрекъснато се блъскаха в мен, докато се прицелвах и ми разместваха танка, така че трудността от към условия и поддръжка беше на мах
                                Attached Files
                                Last edited by Петър Илиев; 12-05-2013, 14:35.

                                Comment

                                Working...
                                X