Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хвалби

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    uzi71 написа Виж мнение
    Леелеее, е много браво за такова нещо!!!!!
    ѝз в момента въртя само Т3 и Т4 защото чакат само опит на екипажа и да идват следващите /тва и за четирите танка/. Всъщност преди малко екипажа на Валентин АТ стана на 100%, още десетина битки и го прехвърлям на Алекто.
    На Т18-ката екипажа за 95 битки стана на 100% базово умение+ 86% първи скил.Както върви до довечера може да е на 2-ри скил.

    Победа
    Малиновка 30 март 2013 г. 15:19:06 ч.
    T18 Опит: 759 кредита 11*908
    Постижения в битки: Войн

    Победа
    Химелсдорф 30 март 2013 г. 15:54:48 ч.
    T18 Опит: 875 кредита 19*475 (Компенсация за щети от съотборници: 1367)
    Постижения в битки: Невъзмутим

    Опитах една битка и с Тетрарха за сравнение.Не ми се получи сравнението,все същото и с двата.

    Победа
    Химелсдорф 30 март 2013 г. 16:17:04 ч.
    Tetrarch Опит: 2*040 (x2 за първата победа за деня) кредита 11*092
    Постижения в битки: Войн, Невъзмутим
    Last edited by bigbeer; 30-03-2013, 17:31.

    Comment


      Срещу плъзналите тиър 3 и 4 наистина стават касапници

      Победа!
      Битка: Мурованка 30 март 2013 г. 16:17:43 ч.
      Танк: T-25
      Опит: 1*106
      кредита: 37*792
      Постижения в битки: Стоманена стена, Войн, Снайперист, Защитник


      Победа!
      Битка: Рибарски залив 30 март 2013 г. 16:29:08 ч.
      Танк: T14
      Опит: 1*086
      кредита: 35*040
      Постижения в битки: Медал Паскучи, Снайперист
      http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

      Comment


        BacillusBulgaricus написа Виж мнение
        Срещу плъзналите тиър 3 и 4 наистина стават касапници

        Победа!
        Битка: Мурованка 30 март 2013 г. 16:17:43 ч.
        Танк: T-25
        Опит: 1*106
        кредита: 37*792
        Постижения в битки: Стоманена стена, Войн, Снайперист, Защитник


        Победа!
        Битка: Рибарски залив 30 март 2013 г. 16:29:08 ч.
        Танк: T14
        Опит: 1*086
        кредита: 35*040
        Постижения в битки: Медал Паскучи, Снайперист
        Aма си ги наредил,като за световно

        Comment


          bigbeer написа Виж мнение
          Aма си ги наредил,като за световно
          Както се е казвало в царската армия - Тъй верно! Ще се стараем!
          http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

          Comment


            Click image for larger version

Name:	shot_137.jpg
Views:	1
Size:	634.4 КБ
ID:	531905Click image for larger version

Name:	shot_139.jpg
Views:	1
Size:	623.5 КБ
ID:	531906Click image for larger version

Name:	shot_140.jpg
Views:	1
Size:	581.3 КБ
ID:	531907


            Defeat
            Battle: Redshire 31 март 2013 г. 00:05:06 ч.
            Vehicle: Matilda
            Experience received: 555
            Credits received: 39*924
            Battle Achievements: Lehväslaiho's Medal

            Загуба, ама то с такива дебили като съотборници, аз все пак взех сладък медал и съм си го заслужил съвсем сам, не е като да съм довършил някой...Моля забеояжете, аз с Т4 машинка, в Т6 баой, в дъното на таблицата, имам най-много щета, и най-много експи съответно..но щетата е важна...как може д аима ТАКИВА дебили...за тия и Марио сигурно е сложен....две поредни загуби заради съотборници- олигофрени...и то какви олигофрени

            Comment


              Хихихии, за съотборници не ми се говори, то понякога чак ми се плаче като гледам какъв свръхдебилизъм се мотае в играта. Понякога е просто невероятно!

              Comment


                Click image for larger version

Name:	shot_141.jpg
Views:	1
Size:	660.2 КБ
ID:	531908Click image for larger version

Name:	shot_142.jpg
Views:	1
Size:	631.4 КБ
ID:	531909Click image for larger version

Name:	shot_143.jpg
Views:	1
Size:	590.7 КБ
ID:	531910

                Defeat
                Battle: Mines 31 март 2013 г. 01:37:25 ч.
                Vehicle: Hetzer
                Experience received: 1*011
                Credits received: 37*038
                Battle Achievements: Halonen's Medal, Sniper


                Да ама на мене днеска много ми върви, втори УБЕР геройски медал, при това този трябва да е с дъбови листа, 5 парчета пречуках, всяко 2 нива над мене, това стига за два халонена....естетсвено зомбитата с коит бях обезсмислеха всичките ми геройства...а съм в убез зла форма..явно ММ-се пъне да компенсива всякак...това ВК под мене цяла битка спа, и се събуди накрая за да трепне един хелкат който просот си мислеше че този е АФК....а толкова щет анаправи защото пална един...абе уникуми просто


                П.П. показвам само битките в които ми даде сладки медали, иначе ВСЯКА с матилдата в която има Т5 и нагор емашини я губим, и във ВСЯКа аз съм с на-много щета, независимо че съм в дъното.

                Comment


                  Click image for larger version

Name:	shot_144.jpg
Views:	1
Size:	681.7 КБ
ID:	531911Click image for larger version

Name:	shot_145.jpg
Views:	1
Size:	642.1 КБ
ID:	531912Click image for larger version

Name:	shot_146.jpg
Views:	1
Size:	604.2 КБ
ID:	531913
                  Victory!
                  Battle: Fjords 31 март 2013 г. 01:53:20 ч.
                  Vehicle: T26E4 Super Pershing
                  Experience received: 3 762 (x2 for the first victory each day)
                  Credits received: 99 285 (compensation for damage caused by allies: 60)
                  Battle Achievements: Steel Wall, Top Gun, Defender

                  МНООООГО геройско и ми краднаха два фрага...ния бяхме горна база, аз тръгнах покрай носа...бум бам, много стрелба много нещо, пробихме и тръгваме да капваме...но гледам два капват при нас...ние бяхме напред но аз реших да се върна...газ газ газ...нашите"ще успееш ли"...как няма да успея бе, 100 окранов бензин и екипаж на 92% на 4то умение...стигам аз и од движение (като герой) два пъти бум-бум в капващият Пз.4С...и не го пробивам....а процентите подминават 90 и става страшно...спирам и се прицелвам...а на тоя ми се дръпва лайното и осеща че трети път няма д аму се размине и тръгва да бяга...ще ми краде дефендъра той...бум, и медалче...в това време в чуждат абазанашите са се оакали...измрели са демек остават един дукер и един Т-50-2....газ -газ газ...и пристигам аз навреме...макс ме стреля в бор и с епоказва къде е (аз бих чакам другият да почне да капва) и аз го виждам ка се крие на острова...тръгвам а то Т-50 на острещният край също ме дебне...скатах се така че макса да неме стреля и го пернах...макса се показа цял (з бях в основат ана неговият хълм...и си замина....тръгнах д агоня Т-50-2...той ми прави пируето около една скала...аз му обърнах чело и на задан към базата с идеята и инвейдър да взема...тоя ми завидя ч емного медали ще намажа и взе че се показа...и ми се наниза на един снаряд...зор;ен д ами крадне медала...мискин....

                  Comment


                    Още по-геросйко е предвид че техният Дебел Макс е МНОГО добър играч (54% победи) и в таз играя много добре с ее представил....при това сега го гледам, този почти само с ТД-та играе, германски...трябваше да ме остави да тръгна да капвам а Т-50-2 даотида да капва при нас...так ащях д апомисля че и двамата с атръгвнали..освен това щях да съм далече от него и да не го видя....от друга страна като му гледам статистиката с машините които и двамата имаме, та тя му е значително по-слаба от моята

                    Comment


                      Gaden Gogi написа Виж мнение
                      [ATTACH=CONFIG]19402[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]19403[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]19404[/ATTACH]
                      Victory!
                      Battle: Fjords 31 март 2013 г. 01:53:20 ч.
                      Vehicle: T26E4 Super Pershing
                      Experience received: 3 762 (x2 for the first victory each day)
                      Credits received: 99 285 (compensation for damage caused by allies: 60)
                      Battle Achievements: Steel Wall, Top Gun, Defender
                      МНООООГО геройско
                      Липсва само една класическа медал - нашественик.
                      http://vseknigi.3dn.ru/publ/19-1-0-186

                      Comment


                        Eguo написа Виж мнение
                        МНООООГО геройско
                        Липсва само една класическа медал - нашественик.
                        Нямаше как, без Т-50нямаше топ гън, а той едва ли щеше да седи ида чака първо д акапна пък после да ми се подложи.....иначе страшногеросйки ден, средна ефективност за деня 2000...но само 60% победи, главно заради зомбитата когато бях в дъното на таблицата

                        Comment


                          Вчера започнах набързо с няколко медала снайпер и си мислих че ще е "добър ден за българският танкист" но уви всичко приключи с тази надежда. Основно играя с Т43 и VK 3002 DB и от там започна мъката.


                          Докато не дойде върхът на каръкат ми(изключвам постояното лагване от компа ми) . На карта Ел Калъв си застаавам тихо и кротко зад една скала и си чакаля. Минавя някъв наш тракторист и ме бута и разбира се ми издава позицията, напукаха ме набързо вражеските снайперисти и на 50 % живот се скривам назад. Тотално разбиване на нащи, врагът тръгва в атака и помита всичко, поради численото си превъзходство, но аз и едно КВ 4, артилерията ни и още едно КВ 1С взехме боя. Набързо направих 5 убийства отблъснахме ги и ще убивам последния (VK 3601 H)мъчещ се да влезе в базата ни. Две минути се блъскаха с нашето КВ4 а аз направих 3 рекошета странично и в гръб, направо полудях от яд. В момента в който вече спрях и се прицелих точно КВ си го уби за стотни от секундата преди мен. И така ми се разминаха 6 убийста и мечтата да взема танков АС на този танк , прибрах 1176 опит от битката(без приемиум ) и значка 1. След тази битка ми мина и кеф и всичко, както казват отворковците ,идваше ми да си изтрия играта. Толкова се изнервих че даже забравих скринче да си направя .

                          Comment


                            Още едно геройство със Супер Пършинга, много стрелба много нещо, свършиха ми калибрените снаряди та довършвах на подкалибрени...и то от скръндзълък, че КЖ-4 и ИС-3 бяха много далеч еи не бях уверен че ще ги оцелва,....и не пробивха винаги...та посел довършвах артилерията и разно други с подкалибрени. Акцентирам че съм взел Топ гън и конфедерат едновременно. т.е. на практика съм бил в огневи контакт с всеки от техният отбор.
                            Click image for larger version

Name:	shot_150.jpg
Views:	1
Size:	681.2 КБ
ID:	531917Click image for larger version

Name:	shot_151.jpg
Views:	1
Size:	648.1 КБ
ID:	531918Click image for larger version

Name:	shot_152.jpg
Views:	1
Size:	603.7 КБ
ID:	531919

                            Comment


                              Забележете ранга на битката и аз с каква въшка съм

                              Направо е смешно при тези танкове аз да съм пръв в листата.

                              Бях тръгнал на самоубийствена мисия за артилериите, но успях да смъкна едно ВЗ-131 и две артита като ангажирах 2 десетки и 2 деветки да ме гонят.

                              Тройния платоуун + един батчат се оказаха срещу Т-62А и ИС-8 на моя фланг и успяха да загубят в бой на открито поле - аз толкова пропиляни изстрели отдавна не бях виждал
                              В последствие обаче видях, че пича има 32% Win rate с Батчата и единствения грамотен играч с десетка в нашия отбор я е взел съвсем скоро.
                              Attached Files
                              Nobody has three balls but some people have two very good ones!

                              Comment


                                Click image for larger version

Name:	shot_153.jpg
Views:	1
Size:	658.5 КБ
ID:	531924Click image for larger version

Name:	shot_154.jpg
Views:	1
Size:	627.1 КБ
ID:	531925Click image for larger version

Name:	shot_155.jpg
Views:	1
Size:	593.4 КБ
ID:	531926
                                Отново тотални зомбита...а моята игра беше страшна...с ТОЗИ танк фланкирах ДВА Хетцера ЕДНОВРЕМЕННО и ги претрепах...ако не беш етяхното М8 можешеш и д аобърна играта, нищо че бях с тотално малоумници....това при победа щяха да са (дори без повече щети) 70 хичли чисто..нещо което дори за Т8 премиумна машина е доста добре....е сег абяха 50 К чисто....пак доволно...но обидно.
                                2111 ефективност с Матилдата

                                Comment

                                Working...
                                X