Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хвалби

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Страхотна игра - изкефих се!

    Comment


      Чудесна игра - наистина! Беше удоволствие да се гледа и е доста поучителна. Имам въпрос - със "златни" снаряди ли стреля почти през цялото време? Не ти ли излезе доста "скъпа" битката като за рандъм игра?

      Comment


        Мисля, че минах на златни, когато започнах да стрелям Мауса, за да съм сигурен, че няма да се издъня.След това от тази стрелба имах останал златен зареден и прецених, че няма време да го сменям и първия снаряд с който ударих Т-54 е златен, което си беше прахосване. След това срещу двете десетки нямах право на грешки и пак минах на златни.

        От въпросната битка бях между 5 и 10к минус, заради многото златни снаряди, които използвах, но това за Т10 ми се струва добре.
        Солено излиза когато стрелям златни, но не вкарам поражение и загубим тогава съм стигал 40-50к минус и определено много боли

        Аз играя без премиум обаче и трудно минавам на + с висок тиър медиум.
        Nobody has three balls but some people have two very good ones!

        Comment


          Хубава битка с Панцер-3. Танка е Т4, битката Т6 а имам най-много опит в отбора - е харесва ми тая машина!
          Attached Files

          Comment


            Поздравления,не напразно е най-търсената машина за малък лвл роти.

            Comment


              След няколко дни як abuse на М4 със 105мм HEAT си докарах общите победи обратно до 56%, бяха паднали до 55% след дълги гриндове с неприятни танкове.
              albireo написа
              ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

              Comment


                Силно е нечестно дас еиграе с тази машина, особенно когато има повече играчи и я пуска в нормални битнки ...по-късно през ноща са предимно Т6-Т7.....
                сега си гледах един скрийн, 9 фрака, 8 с по едно попадение

                Comment


                  albireo написа
                  ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                  Comment


                    Отново чудесна битка с Панцер-3, въпреки че загинах накрая. Тая машина май остава в гаража за постоянно - страшна е!
                    Attached Files

                    Comment


                      Супер битки!

                      PzIII така и не ми пасна много, може да му дам втори шанс, като гледам как се забавляваш
                      "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                      Comment


                        uzi71 написа Виж мнение
                        Отново чудесна битка с Панцер-3, въпреки че загинах накрая. Тая машина май остава в гаража за постоянно - страшна е!
                        Машинката ме кефеше още преди две години, бях навъртял бая неща с нея на руснашкия... Сега съм почнал тука с по-малкото му братче PzIII/A, което също е много сладичко. Реших да се гавря, играейки с едно скорострелно 20 мм пушкало, което изглежда напълно безобидно, ама нещата се оказаха съвсем не такива. За около 25 битки се окичик със 15 значки Най-добър стрелец и още толкова Изкусен стрелец... Ако не се окажа в тим с пълни дебили, което, уви, се случва често, изкарва между 4 и 6к пари без премиум. Не са много на фона на вашите постижения, но за този нисък клас е добре. С топ-двигателя и второто шаси прави над 60 км/ч на равното и 35-45 по баири, доста е маневрен, а и бронята му не е абсолютен картон, понасяйки по 3-4 попадения. Снощи се кефих да се промъквам светкавично в гръб на ТД-та, които бяха преимуществено Хетцер-и, и да им поря задниците

                        Трябва ми още малко опит, които ще събера довечера и вземам баткото PzIII, а после PzIII/IV, които ми е любим и беше невероятна машина за пари по-рано.
                        Еще Александр Сергеевич Пушкин говорил: "ДУШИ прекрасные порывы". Надо правильно расставлять акцент, товарища офицеры.

                        Comment


                          CaptMick написа Виж мнение
                          Ако не се окажа в тим с пълни дебили, което, уви, се случва често, .
                          Намираш си дргарче за взвод и поне за битки до Т5 не зависиш от останалият отбор...аз ги има и двете ПЗ 3-ки, ако искаш довечера може да пробваме....

                          Comment


                            Гоги, правиш супер битки с Матилда. С какво оръдие го движиш?

                            Comment


                              Gaden Gogi написа Виж мнение
                              Намираш си дргарче за взвод и поне за битки до Т5 не зависиш от останалият отбор...аз ги има и двете ПЗ 3-ки, ако искаш довечера може да пробваме....
                              Това е добра идея... Не съм сигурен за разписанието ми довечера, но след 21:00 ще влизам със сигурност. Как ще се търсим?
                              Еще Александр Сергеевич Пушкин говорил: "ДУШИ прекрасные порывы". Надо правильно расставлять акцент, товарища офицеры.

                              Comment


                                uzi71 написа Виж мнение
                                Гоги, правиш супер битки с Матилда. С какво оръдие го движиш?
                                Дългото 40 мм.... гаубицата е твърде отвратителна...Иначе според мен Матилда е по-добра от Пз 3 за Т-4 битки....таква битка ако противника има макс 2 хетцера и няма Матилди (или поне ен срещна всичко това на веднъж) мога ис ам да я обърна....с уговорката че зависи в какво настроение и каква карта се падне.

                                Comment

                                Working...
                                X