Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хвалби

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    registraciя и да го ъплоуднеш резултата...2,7К, ама като претрепах почти целият отбор сам...11 фрага и един ми го откраднаха.

    Comment


      Аааа не! Аз не съм за никое първо място, ама 10-тина от 4-5 до 10 ще се намерят.
      Освен това максимума ми е 8 фрага на игра, няколко пъти, но все не мога да прескоча нагоре - обикновено враговете свършват.

      Comment


        е то за повече фрагове ти трябва стечение на обстоятелствата, на първо място собственият отбор трябва да е от идиоти за да умре бързо и да не трепне почти нощо в процеса, после ти да си с машина която има потенциал ада претрепе много...и картата да е подходяща, с леко изолирани ТВД-та, но не рпекаленяо, тъй че първо да не ти се скупчят всички на веднъж, после все пак д аимаш време да ги намериш и претрепеш

        Comment


          Не знам как е според вас, но по мое наблюдение (съвсем отскоро - 115 битки) на EU сървъра "танкистите" са много по-зле отколкото на руския преди 1 година, като играех там. И днес пак 10 фрага , a играя понякога по 1 -2 битки на ден да обера двойния опит.

          Comment


            Ха, не се вижда снимката... в предния пост

            Comment


              Чувствам се като много горд изследовател. Тъкмо открих много рядка порода идиоти, сам нашмулих 8 от другият отбор (а това че съм направил 2000 демидж иде да подскаже че съвсм сам съм си гиу претрепал). И въпреки всичко тези безмозъчни зомбита успяха да загубят. Толкова бяха зле че дори въпреки факта че има повече експи от най-добрият победител(въпреки ч енеговото е с 50% бонус за победа), и пак загубихме. ама то бива идитоия, в анчалотона биткат авсики се забавляваха да стрелят един син, който нищо не им правеше, а нашият скаут успя д аумре след мен, след като ме остави сам да бродя из гората...е то ако не беше артилерията им щях всички да ги опука, ам ане би...как да е падна ми се цял отбор голфъри но аз бях звяри съм доволен от мене си и затова се и хваля.
              Click image for larger version

Name:	shot_071.jpg
Views:	1
Size:	674.5 КБ
ID:	531398Click image for larger version

Name:	shot_072.jpg
Views:	1
Size:	644.2 КБ
ID:	531399Click image for larger version

Name:	shot_073.jpg
Views:	1
Size:	609.3 КБ
ID:	531400

              Comment


                Click image for larger version

Name:	shot_074.jpg
Views:	1
Size:	661.1 КБ
ID:	531401
                trepnah KV=1 и КЖ-1с, +Шерман, но загубихме, вразите капнаха...аз и дост апобеди направих днеска, държа си процента на 60, но не толкова интересни

                Comment


                  Хванах "Ас" с Crusader... Да му се ненадява човек!

                  Click image for larger version

Name:	shot_071.jpg
Views:	1
Size:	499.6 КБ
ID:	531402
                  Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                  Comment


                    Click image for larger version

Name:	shot_075.jpg
Views:	1
Size:	648.6 КБ
ID:	531406
                    Sramота, в Т5 битка аз да има близо двойно повече експи от вторият...ама то защото см направим 1900 щета, а вторият само 870, дори най-добрият противник, с БДР, беше направил само 1160.
                    В Т4 битка щях да съм гепил няколко медала

                    Comment


                      Mastery Badge: Ace Tanker с LolTractor.





                      А по-хубавото е това, че го направи жена ми.
                      "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                      Comment


                        Pedobear, така казват на опитните играчи, които издевателстват върху новобранците в тиър 1
                        Аз поне играя с тиър 2 редовно, това не знам как му казват
                        Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                        Comment


                          Victory!
                          Battle: Malinovka Saturday, December 22, 2012 6:02:59 PM
                          Vehicle: T34
                          Experience received: 10,920 (x5 for the first victory each day)
                          Credits received: 136,624
                          Battle Achievements: Steel Wall, Confederate
                          albireo написа
                          ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                          Comment


                            11!
                            Attached Files
                            http://vseknigi.3dn.ru/publ/19-1-0-186

                            Comment


                              Victory!
                              Battle: Airfield Sunday, December 23, 2012 1:41:42 PM
                              Vehicle: M103
                              Experience received: 9,020 (x5 for the first victory each day)
                              Credits received: 64,310
                              Battle Achievements: Steel Wall, Top Gun, Sniper
                              Те имаха по-добрите играчи, но аз бях ядосан.
                              albireo написа
                              ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                              Comment


                                Imperial написа Виж мнение
                                Те имаха по-добрите играчи, но аз бях ядосан.
                                О-о-о музо, възпей гнева на Ахула Пелеев
                                Днеска явно някой те обича и хубавите битки ти се падат на петорният експ.

                                Comment

                                Working...
                                X