Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хвалби

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Gaden Gogi написа Виж мнение
    I къде се вмества М46 тук?
    Скаутва най-добре от сите.

    Comment


      Gaden Gogi написа Виж мнение
      I къде се вмества М46 тук?
      Въпросът, на който отговорих, не включва М46.
      albireo написа
      ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

      Comment


        Като говорим за Е-50:

        Победа!
        Битка: Ерленберг 26 ноември 2012 г. 20:36:03 ч.
        Танк: E-50
        Опит: 1*594 (x2 за първата победа за деня)
        кредита: 27*979
        Постижения в битки: Снайперист, Синайски лъв
        5 убити, 1 открит
        http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

        Comment


          Е вече започвам да му свиквам на СУ100, екипажа е вече на 99%. Изследвах су100м1, остава ми още 8000 експириенс да отключа и су-152.
          В таз игра ми се изплъзна един Чърчил накрая. Направих и серия от 20 попадения.
          Attached Files

          Comment


            stamenov1 написа Виж мнение
            Е вече започвам да му свиквам на СУ100, екипажа е вече на 99%. Изследвах су100м1, остава ми още 8000 експириенс да отключа и су-152.
            В таз игра ми се изплъзна един Чърчил накрая. Направих и серия от 20 попадения.
            Честитка.Ако вземеш паралелно Су-152 и Су-100м1 ще откриеш огромна разлика в поведението и представянето на машините.Добре прецени коя ще ти пасне по добре за стила на игра.

            Comment


              Смятам да купя като изкарам парите СУ-100м1, но без премиум става бавничко, а и искам да доразвия допълнителните умения на екипажа.

              Comment


                Този пост е две в едно - хвалба и оплакване.

                В следствие на бесния ентусиазъм, който ме обхвана снощи, си купих ЛолТрактор и го накичих с оборудване за половин милион кредита.
                Веселбааааааааааа! Най-добър резултат - Mastery Badge first class, с около 1100 опит.

                В две от десетте битки, които изтърпях, бях брутално разстрелян от съотборниците ми. В още две се наложи да убивам съотборници, за да спрат да ме стрелят. Единият даже беше посинял, след като застреля двама и насоли още поне трима.
                В една ме избутаха от ръба на планината на Province, в следващата на Химелсдорф ме избутаха извън укритието под огъня на противниците.
                Но пък в 7 от десетте битки спечелихме, в три от тях - по абсолютно непонятен за мен начин. Например Малиновка - през последните три минути четирима противници се удавиха, други трима атакуваха по единично през полето и бяха разстреляни. А до десетата минута ни водеха с 4 или 5 фрага.

                Изобщо... сега ми става ясно от къде Дядо Мраз си подбира еленчетата
                Last edited by feersum; 29-11-2012, 11:08. Причина: граматика
                "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                Comment


                  feersum написа Виж мнение
                  Този пост е две в едно - хвалба и оплакване.

                  В следствие на бесния ентусиазъм, който ме обхвана снощи, си купих ЛолТрактор и го накичих с оборудване за половин милион кредита.
                  Веселбааааааааааа! Най-добър резултат - Mastery Badge first class, с около 1100 опит.

                  В две от десетте битки, които изтърпях, бях брутално разстрелян от съотборниците ми. В още две се наложи да убивам съотборници, за да спрат да ме стрелят. Единият даже беше посинял, след като застреля двама и насоли още поне трима.
                  В една ме избутаха от ръба на планината на Province, в следващата на Химелсдорф ме избутаха извън укритието под огъня на противниците.
                  Но пък в 7 от десетте битки спечелихме, в три от тях - по абсолютно непонятен за мен начин. Например Малиновка - през последните три минути четирима противници се удавиха, други трима атакуваха по единично през полето и бяха разстреляни. А до десетата минута ни водеха с 4 или 5 фрага.

                  Изобщо... сега ми става ясно от къде Дядо Мраз си подбира еленчетата
                  Завиждам ти, че можеш да приемеш всичко това с чувство за хумор! Мен ме вбесяват. Буквално пяна хвърчи в къщи пред монитора. Айде в първите тиъри, както и да е. Казваш си - новобранци са, хлапета са, кефят се да гърмят и още не знаят къде. Ама снощи имахме следният случай. С триста зора, престрелки, подвизи от целия отбор се добираме до вражеската база аз с КВ1 и още един с някакъв по-малък среден танк. Мен живота ми на изпарения, щот са бих с 4-ма докат додрапам до базата. Начи в мига в който почваме да капваме с колегата, в същото време и вразите почват да превземат нашата база. И в тоз тънък момент идва един от нашите с PzKpfw 38 nA и брутално ни разстреля двамата с колегата дето капвахме и бяхме на по няколко % живот! А кажи сега какво е това? И случайно или не тоя Дебил беше поляк. Няма да пиша тук как го нарекох в крясъците си из къщи, щото ще ме изключат от форума.
                  http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

                  Comment


                    feersum написа Виж мнение
                    Този пост е две в едно - хвалба и оплакване.

                    В следствие на бесния ентусиазъм, който ме обхвана снощи, си купих ЛолТрактор и го накичих с оборудване за половин милион кредита.
                    Веселбааааааааааа! Най-добър резултат - Mastery Badge first class, с около 1100 опит.

                    В две от десетте битки, които изтърпях, бях брутално разстрелян от съотборниците ми. В още две се наложи да убивам съотборници, за да спрат да ме стрелят. Единият даже беше посинял, след като застреля двама и насоли още поне трима.
                    В една ме избутаха от ръба на планината на Province, в следващата на Химелсдорф ме избутаха извън укритието под огъня на противниците.
                    Но пък в 7 от десетте битки спечелихме, в три от тях - по абсолютно непонятен за мен начин. Например Малиновка - през последните три минути четирима противници се удавиха, други трима атакуваха по единично през полето и бяха разстреляни. А до десетата минута ни водеха с 4 или 5 фрага.

                    Изобщо... сега ми става ясно от къде Дядо Мраз си подбира еленчетата
                    1/Сложи му и камуфлажи.Ефтинджос са,а визията много кефи.
                    2/Топ Бреда-та му е прилична за близък бой но непригодна за далечен.Като те пусне на любимата "Провинция" и увяхваш.Пробвай да го играеш със първата-стоковата 37мм пушка.Страхотен снайпер е,и прави доволно щета от всички дистанции.
                    3/Задължително "подобрена оптика" + мрежа+ вентилация.Свива кръгчето доволно бавно и има нужда от помощ в тази насока.
                    4/Първо умение на екипажа - "брадъри".Пак заради "провинция"-та второ на командира - лампичка,водача-офроуд,мерача-адреналин.Добре е да имат и "маскировка",помага дори като се кротнеш на банана у Химелсдорф.За четвърто на командира предпочетох "разузнавач",при водача избора е огромен-финално се спрях на "Таран" и не съжалявам,нагоре не съм тествал.

                    Желая ти много щастливи моменти с бръмбазъка и като му се наситиш - свирни.Ще споделя как се взимат 10 противника с Пандзерягер 1. Щото с трактора едва ги докарвам до 6-7 и битката свършва.Нещо нямам късмета да попадна на самоликвидиращи се съотборници,та да останат повечко врази и за мен.Докато избия половината противник,нашите най-често капват или ликвидират останалите.

                    Comment


                      BacillusBulgaricus написа Виж мнение
                      И случайно или не тоя Дебил беше поляк. Няма да пиша тук как го нарекох в крясъците си из къщи, щото ще ме изключат от форума.
                      Тия са ... особена порода. Видя ли "Kto pl?" или "Siema pl" гледам да стоя по-далече от такива.
                      Направо се чудя как не са те баннали и от вкъщи с такова беснеене

                      Аз си беснея редовно, но гледам да се въздържам да крещя пред монитора, че жената се кара
                      Като се издразня много - просто спирам играта за ден-два. И без това на работа по цял ден се занимавам с идиоти, съвсем ще ми побелее косата ако и за игри се нервирам

                      bigbeer написа Виж мнение
                      1/Сложи му и камуфлажи.Ефтинджос са,а визията много кефи.
                      2/Топ Бреда-та му е прилична за близък бой но непригодна за далечен.Като те пусне на любимата "Провинция" и увяхваш.Пробвай да го играеш със първата-стоковата 37мм пушка.Страхотен снайпер е,и прави доволно щета от всички дистанции.
                      3/Задължително "подобрена оптика" + мрежа+ вентилация.Свива кръгчето доволно бавно и има нужда от помощ в тази насока.
                      4/Първо умение на екипажа - "брадъри".Пак заради "провинция"-та второ на командира - лампичка,водача-офроуд,мерача-адреналин.Добре е да имат и "маскировка",помага дори като се кротнеш на банана у Химелсдорф.За четвърто на командира предпочетох "разузнавач",при водача избора е огромен-финално се спрях на "Таран" и не съжалявам,нагоре не съм тествал.

                      Желая ти много щастливи моменти с бръмбазъка и като му се наситиш - свирни.Ще споделя как се взимат 10 противника с Пандзерягер 1. Щото с трактора едва ги докарвам до 6-7 и битката свършва.Нещо нямам късмета да попадна на самоликвидиращи се съотборници,та да останат повечко врази и за мен.Докато избия половината противник,нашите все ликвидират останалите.
                      Благодаря!

                      Честно казано, от германците съм свикнал да снайперирам, та Бреда-та малко ме дразни, но пък е отлично за поливане в близък бой. Довечера ще поиграя с 37мм оръдието.
                      Модули - вентилация + мрежа засега, още мисля за третия. За подобрената оптика не съм сигурен, и без това обзорът ми е доволно малък. Може би дотиквач, ако може да се сложи такова нещо. Евентуално усилени приводи?
                      Екипажа - засега ми е на 85% (и това за 10 битки снощи го качиха!), задължително ще сложа Братята.
                      "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                      Comment


                        Победа!
                        Битка: Ерленберг 01 декември 2012 г. 00:39:47 ч.
                        Танк: СУ-100М1
                        Опит: 1*105
                        кредита: 28*914 (глоба за поражения по съотборници: 120)
                        Постижения в битки: Най-добър стрелец, Изкусен стрелец, Значка за майсторство: I степен
                        Това ми е 6-та битка със СУ-100М1 все още стоков, само с камуфлажна мрежа поради недостатъчна товароносимост. Екипажа е на Су100 не преубочаван. Да го обуча ли? Или да карам до 100 % на допълнителните умения в началото.
                        Attached Files

                        Comment


                          Marder си е все още машина за мачкане.
                          Направих четири игри с една дружка, две победи (едната на скрийншота другата беше на 813 опит) и две сравнително прилични загуби...

                          Click image for larger version

Name:	shot_062.jpg
Views:	1
Size:	497.2 КБ
ID:	531311
                          Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                          Comment


                            Аз да се похваля, най-накрая взех Т10 танк (Е-100) след 9000++ битки, голям резил , но като препускам през всички линии на развитие е така.
                            Добре, че съотборниците от клана ме понатиснаха, иначе най-вероятно щяха да минат над 10к преди да го взема.
                            За сега машината ме радва, а опитът от Тигър 2 и Е-75 определено помага.
                            Nobody has three balls but some people have two very good ones!

                            Comment


                              Victory!
                              Battle: Widepark 01 декември 2012 г. 22:15:43 ч.
                              Vehicle: Ram-II
                              Experience received: 3*732 (x2 for the first victory each day)
                              Credits received: 58*475
                              Battle Achievements: Steel Wall, Top Gun

                              прибрах първите 10 хилки ам ане са достатучни, все пак близо двойно повече експи от вторият

                              Comment


                                Victory!
                                Battle: Serene Coast Saturday, December 01, 2012 3:45:36 PM
                                Vehicle: T34
                                Experience received: 3,464 (x2 for the first victory each day)
                                Credits received: 103,095
                                Battle Achievements: Reaper
                                albireo написа
                                ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                                Comment

                                Working...
                                X