Съобщение

Collapse
No announcement yet.

World of tanks

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Е ако рашките вземат че си оправят играта и не се получва 50% от отбора да са с тежки танкове и то в топа...тогав амож еи по-смислени битки да стават. Иначе е просто пародия, особено предвид че тежките такове са били произвеждани в съотношение около 1:40...иначе се получава следното- някой печели джакпота, пускат го два тиъра над останалите, на топа с тежък танк...и от него просто се иска да върви безмозъчно и да мачак останалите....и на мене ми се еслучвало, успях само 9 да трепна защото другите бяха тръгнали по друг път на картатат, едно попадение, един фраг, мноооого "интересно"...в такива битки дори "стоманена стена" може да не заработя, те горките виждат на половината на мене по далечина... къде по-забавно е да се жънат "халонен"-и с мардера, или топ гъни-и с шерман....

    Comment


      да беше проблема само с тежките танкове - на по-ниските нива като пусне в единия отбор 2КВ-3 и 5 КВ-та какво да прави другият с по-шарени танкове - ония колкото и да са люхи отварят с един - два удара почти всеки танк заради ненормалното 107мм оръдие. Една игра на Химелсдорф из улиците оставих с моето КВ-3 4КВта и едното противниково КВ-3 на по под 100 ХП ама ефект йок, пребиха ме накрая и премазаха всичко, а няма ка да ги убиеш- останат ли на малко дават път на другарчето, което е на пълна кръв и то вперед с Шайтана.
      Kerls, wollt ihr ewig leben?

      Comment


        Това се трайва, тъкмо отвях 2 КВ-та и един Чърчил с мЪрдера, топ гън естестиси, и конфедерат, и парички чисто 12К...и съм сърдит че не ми даде поредният Халонен...и то при битка която изглеждаше загубена, 4 леминга се гъцнаха в първата половин минута....ноо някой от нашият отбор беше с с подходящата машина, и стана забавно...отделно другуят мЪрдер...е той не беше такъв, по-скоро беше Мардер, ме слушаше накрая и ги смотахме
        Victory!
        Battle: Malinovka 07 май 2012 г. 00:33:27 ч.
        Vehicle: Marder II
        Experience received: 2*228 (x2 for the first victory each day)
        Credits received: 14*285
        Battle Achievements: Top Gun

        Comment


          за съжаление съм изключил опцията за релей, а много исках да се изфукам

          Comment


            xopxe написа Виж мнение
            да беше проблема само с тежките танкове
            Проблема е точно с тежкит епо високите нива, КВ-то можеш да го пробиеш със реден ан същот ниво, а с по-високо ще го изнасилиш дори лесно, докато като ме запука с моят Пършинг в битка с Ис-4-ки....дето освен д аим късам веригити друго не мога д анаправя...дори да се скъсам да маневрирам, ако нашите еквивалентни танкове се оакат аз съм само статист....и пак това е добър вариант, но кат ме засили с 4 нива по-високи тежки танкове......те дори виждат по-далече и дори за скаут не ставам...

            Comment


              Тия юнаци имат ли намерение да пускат 7.3 на Евро сървъра или са решили, че само сънародниците им могат да се радват на новата руска тежка линия....
              Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

              Comment


                1951 написа Виж мнение
                Тия юнаци имат ли намерение да пускат 7.3 на Евро сървъра или са решили, че само сънародниците им могат да се радват на новата руска тежка линия....
                Чувам слухове за 9 май като дата на пускане, но се надявам да е в края на седмицата, че не съм натрупал опита за ИС още, а време много няма.
                Kerls, wollt ihr ewig leben?

                Comment


                  xopxe написа Виж мнение
                  Чувам слухове за 9 май като дата на пускане, но се надявам да е в края на седмицата, че не съм натрупал опита за ИС още, а време много няма.
                  Аз упорствам така, защото КВ-3то ми е в гаража
                  За три седмици с умерен напън го докарах от Т-26 до КВ-3.
                  Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                  Comment


                    То и моето КВ-3 е в гаража и се употребява усилено, но искам и IS - по пътя към IS 7.
                    Kerls, wollt ihr ewig leben?

                    Comment


                      Утре ще упдейтват до 7.3

                      Comment


                        Gaden Gogi написа Виж мнение
                        Утре ще упдейтват до 7.3
                        Хвала!

                        Някой би ли споделил впечатления от VK3002 (DB)?
                        Танкът ми носи визуална наслада, но се чудя дали ще си струва да имам още един среден танк от Тиър 7.
                        Как бихте го сравнили с Пантерата? Като доходност, като битки, в които се падате, вършат ли работи оръдията в битките, които попада (това ме притеснява доста), какъв е стила на игра (с кой немски танк ще го оприличите)?
                        Благодаря предварително!
                        Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                        Comment


                          За разлика от пантерката,която си е типична снайперска машина,този е чист медиум.Играе се на скорост,разкрива добре,дупчи добре от движение.Чувства се в свои води с по-големите тиъри и при мен,когато е в топа взима по-малко опит и пари.Може да е субективно усещане,но от по-големите тиъри сваля повечко.Доста приятен за игра за всеки обичащ медиумите.Има и прилична броня за класа си.От долните нива немски танкове,донякъде е близък до Pz III/IV ,VK2801 и Pz III,като поведение.Разбира се съвсем условно.

                          Comment


                            Сравнението с Pz III/IV ме притесни.
                            Този танк ми беше много далеч от стила.
                            Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                            Comment


                              Gaden Gogi написа Виж мнение
                              Утре ще упдейтват до 7.3
                              Мъка, мъка, не изчакаха още ден - два, да си отворя ИС
                              Kerls, wollt ihr ewig leben?

                              Comment


                                xopxe написа Виж мнение
                                Мъка, мъка, не изчакаха още ден - два, да си отворя ИС
                                Нищо не губиш от това.Важни бяха КВ,КВ-3 и ИС-4.Щом имаш първите 2 си стъпил на базата минимум.Опита натрупан по пътя към ИС-а автоматично се конвертира в новото дърво.

                                Comment

                                Working...
                                X