Съобщение

Collapse
No announcement yet.

World of tanks

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    То ,ако го аморакне...всичко става.Най добре в такива случаи е да се закачи и конкретната битка.Който му е интересно,сам да прецени.

    Comment


      AMX 12 не е като да не изкарва пари и опит...

      Click image for larger version

Name:	shot_029.jpg
Views:	1
Size:	340.1 КБ
ID:	530721
      Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

      Comment


        Понеже на настолния компютър не става да се "воюва" това го правя от лаптопа на хлапето, но за жалост ще трябва да почакам за сега с игрите защото стана един фал с .... Нещо му се прецака пластмасата на дъното и аз решех да се направя на майстор, но след като видях че не мога компа замина в сервиз. Във вторник ще го взема и започвам да къртя кинти за 88/ л 71 . След като го купя ще преценя кое е по добро 105 или 88/71 и ще го задържа на ягдкотарачо и с него да ги дупча другите виртуални танкове.
        П.П. Задавам си въпроса дали има сми ... да развивам пантерата ( котарака) и да си купа Пантера ²² . Причината за това мое разсъждение се дължи на това, че искам да играя с танкове, които са били реални т.е са съществували през ВСВ. Следващото което съм решил е да си върна отново в хангара Т - 34 - 85 но със 100 мм оръдие защото яко ги къртя с нея противниците, а и танка е бая подвижен като набере скорост. За маневреност на место не е толкова, но това топче ме кефи какви поражения прави когато перна на противника комбинация от осколочно - фугасени последван от бронебоен. Та това животинче ще си го задържа и него в хангара след като го купя. Линията на руските средни ... ще я завърша задължително с Т 54.
        П.С. В хангара съм решил да имам накратко следните танкове и САУ:
        - Т - 54;
        - Т - 34 - 85 със 100 мм оръдие;
        - Ягдпантера ( ягдкотарак ) , но с проби ще установя кое оръдие да му сложа твърдо;
        - Пантера ( ако си остава май ще пусна анкета за оръдието кое да има 75/100 или 88/ 56 защото първото е страхотен снайпер а и дупчи яко но бай думкам по противника);
        - Тигъра ( задавам си въпроса дали да имам и кралския тигър ....);
        - завършека май ще е с Щучий нос 3.
        Май се очертава да играя с глигани и котараци.

        Comment


          Като гледам нито един от изброените не е бил в серия през ВСВ.

          -По това време за Т-54 са нямали и идея.
          -Т-34-85 със 100мм пушка успяват да скалъпят едва след войната,а конкретно с посочения модел си остава в сферата на пожеланията.
          -Ягдпантера със 105мм не знам дори да е проектирана.Тя си е със превъзходната 88мм и един проект със 128мм.
          -Пантерката също не успяват да я приспособят серийно за 88мм,нито до колкото знам за 75/100.
          -Тигъра в играта (както между другото и Т-34-76) определено не е първа сила в класа си.
          -Тигър 2-ката в реалността е бил далеч от желаното немско качество.Конкретно бронята му по понятни причини е под сериозна критика.
          -Щуг-а в играта е някаква луда компилация от различни модификации.Не че и в реалността не са пробвали всевъзможни стъкмистики.

          Моято предложение е по-простичко.Сложи си в хангара всяка машинка ,която те кефи във или извън играта,и ги движи според настроението или моментната необходимост.

          Comment


            bigbeer написа Виж мнение
            Като гледам нито един от изброените не е бил в серия през ВСВ.

            -По това време за Т-54 са нямали и идея.
            -Т-34-85 със 100мм пушка успяват да скалъпят едва след войната,а конкретно с посочения модел си остава в сферата на пожеланията.
            -Ягдпантера със 105мм не знам дори да е проектирана.Тя си е със превъзходната 88мм и един проект със 128мм.
            -Пантерката също не успяват да я приспособят серийно за 88мм,нито до колкото знам за 75/100.
            -Тигъра в играта (както между другото и Т-34-76) определено не е първа сила в класа си.
            -Тигър 2-ката в реалността е бил далеч от желаното немско качество.Конкретно бронята му по понятни причини е под сериозна критика.
            -Щуг-а в играта е някаква луда компилация от различни модификации.Не че и в реалността не са пробвали всевъзможни стъкмистики.

            Моето предложение е по-простичко.Сложи си в хангара всяка машинка ,която те кефи във или извън играта,и ги движи според настроението или моментната необходимост.
            Значи за Т 54 причините са, че баща ми е бил на такъв танк ...;
            Пантерата е била с зверско оръдие, като пробивност и точност, но реалното в играта 75/ 70 е гола вода;
            За ягдпантерата също съм съгласен с теб но като двигател и въоръжение в играта нещата опират май пак до топовата за да е близка с реалната;
            ....
            П.П. Да ви зарадвам виртуални танкисти с нещо много интересно: http://zamunda.net/details.php?id=312062&hit=1

            Comment


              Я, руска пропаганда - ще се гледа, че точно съм на руското дърво
              Kerls, wollt ihr ewig leben?

              Comment


                Виждам, че сте писали за Ягдпантерата.. Преди време и аз трудно минах на 105 мм-то, но сега се нагодих перфектно към такъв стил на игра. След като почти напълних и третото от допълнителните умения, и играя само с тази машина, за да не бъркам техниката, много често съм на + със среброто. 88мм оръдие ми харесваше само защото е уж исторически достоверно, но като игра е предимно за от далеч и зад храсти. С този ТД мога да играя абсолютно по всякакъв начин - бърз пробив, снайпер, среден танк, засада... предпочитам да сменям бързо позициите и да заобикалям скупчени хевита в гръб. За целта трябва офроуд, амбреаж (бързо завъртане), братя по оръжие и вентилация. Въпреки че имам камо мрежа (и пълен камуфлаж на екипажа) почти не се заседявам на едно място . До сега този стил на игра ми харесва най много. Изобщо няма да развивам горните немски ТД-та, които са си чист симулатор на бункер - удоволствие при игра = 0
                По-натам искам да развивам Т-54/55 - любимия ми танк (реален), ще има да изнаглявам зад ъгли или да правя смешни хевитата...
                Last edited by Петър Илиев; 27-05-2012, 12:41.

                Comment


                  Петър Илиев написа Виж мнение
                  Изобщо няма да развивам горните немски ТД-та, които са си чист симулатор на бункер - удоволствие при игра = 0
                  По-натам искам да развивам Т-54/55 - любимия ми танк (реален), ще има да изнаглявам зад ъгли или да правя смешни хевитата...
                  Малко е некоректно от съставителите да пускат Т-54,Патън и АМХ 50 срещу десетина години по рано проектираните Пантери.Далеч по-достоверно би било да сложат в немското дърво Леопард 1 примерно.Ама пусти шовинизъм.

                  Comment


                    bigbeer написа Виж мнение
                    Малко е некоректно от съставителите да пускат Т-54,Патън и АМХ 50 срещу десетина години по рано проектираните Пантери.Далеч по-достоверно би било да сложат в немското дърво Леопард 1 примерно.Ама пусти шовинизъм.
                    Значи ако пуснат Лео 1 аз ще искам Т 72 или айде да не бъдем толкова гадни поне Т 62

                    Comment


                      Искайте каквото си искате но всички ще треперите при видът на моят Чифтен
                      Иначе АМХ-75/90 е къде по-фантасмагоричен от всичко изброено.

                      Comment


                        Иначе М103 е със сътрашно изкривени пропорции, направили са го много припльоснат. Вярно така е по-красив, но изобщо не прилича на истинското

                        Comment


                          Разработчиците отдавна са нагазили здраво в областта на полуфантастичните танкове, така че не виждам причина да не продължат с това.
                          Средните танкове от Тиър 10 ще са абсолютна фантастика, като може да очакваме Т-62 (Т-55 практически е вече вътре), AMX 30, Leo 1, М48 или М60, които храбро да се тупат с М4 и Пантерата. Или пък ще изсмучат от пръстите си разни незнайни прототипи. Но като цяло те избор нямат, трябва непрекъснато да инжектират нови танкове иначе ще започнат да губят играчи.
                          Може би най-забавното ще е комбинираното европейско дърво (италианци, поляци, шведи и прочие), което трябва да го докарат до Тиър 10 тежък и Тиър 9 среден...
                          Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                          Comment


                            Е разните "случайни" държави винаги могат да са премиумни танкове..или специални отклонения от дърветат ана някой от другите...иначе не виждам защо трябва да се ограничават до тиър 10... а прототипи по него време са се правили много, тъй че мегдан бол.

                            Comment


                              То както е тръгнало и хеликоптери ще вкарат накрая за пусти пари

                              Comment


                                лошо няма, аз съм навит да има и човечки и софт скинове... тъкмо фугасните снаряди ще се ползват повече, леките танкове ще имат повече задачи... ще се сложат и картечници по танковете...ще е убер забавно.
                                може да се почне с бронирани коли...някой от тях ВСв са си били почти танкообразни....еволюция във високите нива към брониран акола с ПТУР, после ПТУР в пехотечка.... там могат доста повече премиум неща да се продадат...
                                евтини, но в големи количества....
                                примерно волфрамов снаряд за 14,5 мм противотанкова пушка, това би трябвало до тиът 5 среден да си го дупчи сокойно...пък и ще е голям агавра, стоиш си в храста и се целиш по мерните прибори, трепейки модули и човечки...

                                Comment

                                Working...
                                X