Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Oплаквания, идиотизми и всякакви негативизми.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Мдааа, това с вафлите си е направо STAR WARS!
    Като чета горните коментари, явно не само на мен ми е писнало. Да си призная, понякога релаксирам в Тиер 1. Там поне си знам от самото начало, че са некадърници и не тая особени надежди за битката.

    Comment


      зависи с какво си в Т9-10, аз със среден коля и беся...с американски тежък също е забавно....а на вафлите като им вкараш един фугас в рубката и става забавно....

      Comment


        ckok_nogckok написа Виж мнение
        Мдааа, това с вафлите си е направо STAR WARS!
        Като чета горните коментари, явно не само на мен ми е писнало. Да си призная, понякога релаксирам в Тиер 1. Там поне си знам от самото начало, че са некадърници и не тая особени надежди за битката.
        Ето доказателство от преди секунди!!Click image for larger version

Name:	shot_085.jpg
Views:	1
Size:	445.6 КБ
ID:	538681Click image for larger version

Name:	shot_085.jpg
Views:	1
Size:	445.6 КБ
ID:	538681

        Comment


          За тежките танкове не знам как е по високите нива, но като лют привърженик на средните напълно подкрепям мнението на Gaden Gogi.
          Иначе вафлите са неприятни и с тях трябва да се внимава, но веднъж засветят ли се - ауф видерзеен, вилькомен им хангар!

          Comment


            bruchpilot написа Виж мнение
            За тежките танкове не знам как е по високите нива, но като лют привърженик на средните напълно подкрепям мнението на Gaden Gogi.
            Иначе вафлите са неприятни и с тях трябва да се внимава, но веднъж засветят ли се - ауф видерзеен, вилькомен им хангар!
            Що ми се струва че си прекален оптимист!Вафлата 10 ниво е с 2200 живот !Ако не знаеш даже умее да се движи и то доста добре!Така че не е само да светне трябват ти доста повече неща за да я унищожиш самичък!

            Comment


              don4o написа Виж мнение
              Що ми се струва че си прекален оптимист!Вафлата 10 ниво е с 2200 живот !Ако не знаеш даже умее да се движи и то доста добре!Така че не е само да светне трябват ти доста повече неща за да я унищожиш самичък!
              И без броня... два фугаса в купола - оръдието става на г*з, командирът и мерачът гушват китката и дотам
              "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

              Comment


                feersum написа Виж мнение
                И без броня... два фугаса в купола - оръдието става на г*з, командирът и мерачът гушват китката и дотам
                На следващата вафла която срещна ще и кажа твоето мнение!Дано ме разбере!

                Comment


                  don4o написа Виж мнение
                  На следващата вафла която срещна ще и кажа твоето мнение!Дано ме разбере!
                  зависи как и го кажеш нали знаеш че с добра дума и револвер хората разбират по-добре отколкото само с добра дума

                  Comment


                    don4o написа Виж мнение
                    Що ми се струва че си прекален оптимист!Вафлата 10 ниво е с 2200 живот !Ако не знаеш даже умее да се движи и то доста добре!Така че не е само да светне трябват ти доста повече неща за да я унищожиш самичък!
                    feersum написа Виж мнение
                    И без броня... два фугаса в купола - оръдието става на г*з, командирът и мерачът гушват китката и дотам
                    Общо взето каквото казва feersum! Освен това срещу танкове от 8-мо нагоре 2200 живот отлитат за секунди. Пък и никой не те кара да й излизаш като матросов един на един, в повечето случаи имаш и съотборници, и място да се прикриеш.

                    Comment


                      Още следващия пач нърфят фафлата жестоко и вече няма да се играе, така че спокойно.

                      Comment


                        Mitko написа Виж мнение
                        Още следващия пач нърфят фафлата жестоко и вече няма да се играе, така че спокойно.
                        Чак пък жестоко...

                        Comment


                          Mitko написа Виж мнение
                          Още следващия пач нърфят фафлата жестоко и вече няма да се играе, така че спокойно.
                          Увеличават доста разсейването на мерника при въртене на купола и корпуса и намаляват живота с 200 точки. Камуфлажните коефициенти няма да се пипат.
                          "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                          Comment


                            feersum написа Виж мнение
                            Увеличават доста разсейването на мерника при въртене на купола и корпуса и намаляват живота с 200 точки. Камуфлажните коефициенти няма да се пипат.
                            А точно камуфлажа е проблем!!!!

                            Comment


                              Камуфлаж? На този хамбар?!!??!!???
                              Да не би просто танковете ти да страдат от към обзор?

                              Comment


                                bruchpilot написа Виж мнение
                                Камуфлаж? На този хамбар?!!??!!???
                                Да не би просто танковете ти да страдат от към обзор?
                                Не знам при вас как е но аз Вафлите почти не ги виждам!Играя основно с ИС-8,СТ-1,Е 75.

                                Comment

                                Working...
                                X